PR-PROFESSIONAL-logo-w-vOK.jpg

Luksusowe kosmetyki Pierre Rene na SLAVIC B2Beauty

21 kwietnia 2022
Pierre Rene to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży kosmetycznej. Od ponad 25 lat pomaga kobietom wydobyć ich naturalne piękno. Dysponując tak bogatym doświadczeniem, z łatwością zmienia trendy i idee w wysokiej jakości produkty kosmetyczne.

Aby zapewnić wysoką jakość oferowanych produktów, firma współpracuje z najlepszymi światowymi producentami opakowań i receptur kosmetycznych z Niemiec, Francji, Szwecji i Hiszpanii. Kosmetyki Pierre René Professional łączą właściwości pielęgnacyjne i odżywcze, skutecznie zmniejszając poziom zawartych w nich alergenów. Ergonomia opakowania, duża ilość odcieni oraz nowoczesny design gwarantują komfort użytkowania.

paletki-zestaw1.jpg [737.83 KB] DSC9984as.jpg [259.27 KB]

Marka pragnie, aby produkty spełniały wymagania nowoczesnych kobiet w sensie mody, wyglądu, funkcjonalności i skuteczności działania. Dynamiczny rozwój firmy na przestrzeni ostatnich 25 lat, rebranding produktów wynikający z obowiązujących trendów kosmetycznych i modowych oraz systematyczny rozwój umiejętności gwarantują firmie miejsce w czołówce dostawców kosmetyków do makijażu w Polsce. Podstawą działalności jest marka kolorowa Pierre Rene Professional, która spełnia oczekiwania kobiet i profesjonalnych wizażystów.

brush-104.jpg [657.64 KB] zbiorcze.jpg [2.38 MB] 8www.jpg [276.80 KB]

Bogata oferta produktów dostępna będzie podczas kontraktacji SLAVIC B2Beauty, które odbędą się już 21 i 22 czerwca w Targach Kielce.

(ŁK)

Polecane aktualności
23 czerwca 2022
W środę zakończyły się dwudniowe kontraktacje branży kosmetycznej i farmaceutycznej, ale część z dystrybutorów nadal eksploruje region świętokrzyski. W czwartek kilkunastu zagranicznych kupców wzięło udział w wizycie studyjnej w Kieleckim Parku Technologicznym.
22 czerwca 2022
Piotr Snopek z firmy Paszport do Eksportu był prelegentem podczas drugiego dnia prezentacji towarzyszących kontraktacjom Slavic B2Beauty. W swoim wystąpieniu poruszał on tematy związane z finansowaniem działań eksportowych.
22 czerwca 2022
O warunkach, jakie polskie firmy muszą wypełnić, by móc sprzedawać kosmetyki na rynku malezyjskim szczegółowo mówił podczas prelekcji w trakcie Slavic B2Beauty Khairul Ridhwan bin Zahardin, Business Development Manager z  Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.
21 czerwca 2022
Spotkania biznesowe dystrybutorów i kupców z producentami kosmetyków i farmaceutyków to nie jedyne punkty w programie Slavic B2Beauty. Równocześnie z nimi w Sali Omega trwają ciekawe prelekcje i prezentacje. Jedną z nich przeprowadziła firma Wastech Recycling.
21 czerwca 2022
Owocnych rozmów biznesowych życzył 60 kupcom z 20 krajów i 32 wystawcom prezes zarządu Targów Kielce dr Andrzej Mochoń uroczyście otwierając pierwsze kontraktacje dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty. Lidia Lukowska z Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego zaznaczała, że co drugi kosmetyk z Polski trafia na eksport. Branża kosmetyczna rośnie więc w siłę i szuka kolejnych rynków eksportowych.
20 czerwca 2022
Uroki krajobrazu naszego regionu na zdjęciach kielczanina Piotra Michalca będą oglądać przedsiębiorcy z całego świata, którzy wezmą udział w Kontraktacjach dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty.
20 czerwca 2022
Już od niedzieli do Kielc przyjeżdżają przedstawiciele firm z różnych stron świata, by wziąć udział w Kontraktacjach dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty. W poniedziałek goście z Malezji i Uzbekistanu wybrali się na wycieczkę po mieście.
20 czerwca 2022
Koncepcje produktów powstały dzięki inspiracji rodzimą naturą, mocą roślinnych składników, ale też historyczną witalnością i siłą wywodzącą się ze słowiańskich tradycji.