sinkoplex-logo.png

Lider w branży urządzeń grzewczych – Sinkoplex

09 września 2022
Sinkoplex już od 1971 roku dostarcza swym klientom niezawodne urządzenia grzewcze. Firma zajmuje się produkcją i dystrybucją różnego rodzaju grzałek, wytwarzanych z dbałością o najwyższą jakość i wytrzymałość produktu oraz łatwość i bezpieczeństwo jego użytkowania. Dzięki wykorzystywaniu wysokiej klasy materiałów produkcyjnych urządzenia grzewcze osiągają doskonałe parametry.

Doświadczenie i innowacje

Wielopokoleniowa firma łączy poszanowanie tradycji z otwartością na najnowsze rozwiązania technologiczne. Dzięki sprawdzonym metodom produkcji grzałki wykazują się stabilnością pracy, a także zaskakującą odpornością na korozję oraz różnego rodzaju niesprzyjające czynniki środowiskowe. Wiedza i doświadczenie pozwalają za każdym razem oddawać do rąk klienta produkt najwyższej próby.

Cieszymy się uznaniem

Marka w szybkim czasie zyskała renomę niezawodnego partnera na rynku polskim i międzynarodowym. Wieloletnia, oparta na zaufaniu w jakość produktów i usług, profesjonalna współpraca z klientami wyróżniona została przez ekspertów w branży prestiżowymi nagrodami. Firma jest także posiadaczem licznych certyfikatów, w tym tych dotyczących przestrzegania rygorystycznych norm w zakresie jakości produktu oraz ochrony środowiska. Może poszczycić się między innymi certyfikatami TÜV CERT, ISO 9001, ISO 14001 oraz PN-EN 60335-1:2004.

Wierzymy w przyszłość

Firma stawia na dynamiczny rozwój, aby spełniać wszelkie wymagania swych licznych klientów. Nic dziwnego zatem, że coraz więcej nabywców produktów znajduje za granicą. Obecnie grzałki produkowane przez Sinkoplex eksportowane są do Łotwy, Rumunii, Węgier, Słowacji oraz Litwy. Wszędzie tam marka Sinkoplex kojarzona jest z niezawodnością.

(ŁK)

Polecane aktualności
14 czerwca 2023
Ekipa targów METAL przebywa aktualnie w Dusseldorfie, gdzie odbywają się XV Międzynarodowe Targi Technologii Odlewnictwa GIFA. Każdego dnia prowadzone są rozmowy z wystawcami, których zobaczycie podczas najbliższej odsłony Przemysłowej Jesieni w Targach Kielce.
19 stycznia 2023
Europejskie Zrzeszenie Odlewni (CAEF) wybrało nowego prezesa. Rolę tę od 2023 roku objął Milko Milanov.
08 listopada 2022
Ogólnopolski Dzień Odlewnika to najważniejsze wydarzenie branży odlewniczej w Polsce, od kilku lat jest również istotnym wydarzeniem na arenie międzynarodowej, o czym świadczy rosnąca z roku na rok liczba uczestników z zagranicy. Targi Kielce, związane z przemysłem odlewniczym za pośrednictwem Targów METAL i towarzyszącej im „Przemysłowej Jesieni” mają zaszczyt objęcia srebrnym patronatem tego wydarzenia.
17 października 2022
Pod hasłem "Wyzwania dla przemysłu odlewniczego" odbędzie się Ogólnopolski Dzień Odlewnika. Wydarzenie zaplanowane jest na 9 grudnia w Hotelu Best Western PREMIER w Krakowie.
21 września 2022
Wielu specjalistów z branży odlewniczej wzięło udział w seminarium technicznym Foundry Goes Green w czasie wystawy Metal w Targach Kielce. Mowa była między innymi o korzyściach płynących z pełnej cyfryzacji oraz z odnawialnych źródeł energii.
21 września 2022
Drugiego dnia „Przemysłowej jesieni” w Targach Kielce wręczone zostały wyróżnienia i nagrody za produkty oraz aranżację stoisk. Podczas gali uhonorowano również firmę Smarttech, obchodzącą jubileusz 20-lecia działalności.
21 września 2022
Ośrodek Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej zorganizował seminarium pn. „Jak skutecznie przeprowadzić transformację cyfrową przedsiębiorstwa produkcyjnego?” w trakcie trwającej w Targach Kielce Przemysłowej Jesieni. Prowadzący spotkanie Michał Żelichowski podkreślał, że transformacja cyfrowa to konieczność, ale można ją osiągnąć tylko małymi krokami.
20 września 2022
Pierwszego dnia „Przemysłowej jesieni” w Targach Kielce odbyło się posiedzenie katowickiego oddziału Komisji Odlewnictwa Polskiej Akademii Nauk. W jego trakcie wręczono nagrody i wyróżnienia laureatom konkursu im. prof. W. Sakwy na najlepsze prace dyplomowe z zakresu odlewnictwa.