Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL
Logo-ldm.jpg

LDM Electronic od 40 lat na rynku!

16 września 2021
Firma LDM Electronic – polski producent profesjonalnego nagłośnienia obchodzący w tym roku jubileusz 40-lecia istnienia - jednym z Wystawców targów branży sakralnej.

Wśród Wystawców tegorocznej edycji Wystawy Sacroexpo znajdują się przedsiębiorstwa wykorzystujące najnowsze technologie i rozwiązania w produkcji m.in. systemów nagłośnieniowych. Firma LDM Electronic to polski producent urządzeń przeznaczonych do nagłaśniania różnych imprez, pielgrzymek, procesji oraz kościołów i zespołów muzycznych. W ofercie LDM znajduje się cała gama produktów: od małych, lekkich i bezprzewodowych systemów z zasilaniem bateryjnym, przez mikrofony bezprzewodowe, aż do skomplikowanych systemów wyposażonych w trójdrożne kolumny oraz miksery z efektami cyfrowymi. Wszystkie urządzenia są tworzone z komponentów renowowanych firm z całego świata  i stale udoskonalane, aby odpowiadać na potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Na stoisko firmy LDM Electronic zapraszamy podczas 22. edycji Wystawy Sacroexpo już od 27 do 29 września 2021 roku do Targów Kielce!

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Wystawców Sacroexpo również w pasażu handlowym sacroexpo.online

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Obowiązuje wcześniejsza rejestracja: https://www.targikielce.pl/sacroexpo/rejestracja-zwiedzajacych

(MCh)

Polecane aktualności
28 września 2021
Udział w konferencji zorganizowanej przez Centrum Duszpasterskie Wesoła 54 wzięła ukraińska pisarka ikon Khrystyna Kvyk i prof. dr hab. Krystyna Stawecka – kierownik Muzeum Ikon w Supraślu
28 września 2021
Tradycją Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO są wyróżnienia wręczane przez Prawosławnego Arcybiskupa Przemyskiego i Gorlickiego Najprzewielebniejszy Paisjusza.
28 września 2021
W ramach XXII Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO w Targach Kielce odbyło się spotkanie Ekonomów i Sekretarzy Prowincjonalnych Zakonów w Polsce.
28 września 2021
Trwa spotkanie zorganizowane przez Forum Współpracy Międzyzakonnej oraz Komisję ds. Ekonomicznych KWPZM, we współpracy z firmą INNPACT. Debata o tym "Jak przygotować się w zgromadzeniach i podmiotach kościelnych na duże wzrosty kosztów energii i gazu w kolejnych latach?" skierowana jest do gości targów SACROEXPO
27 września 2021
Podczas tegorocznej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO w Targach Kielce, oprócz firm z branży sakralnej znalazło się także miejsce na kontemplację sztuki. Wystawa ikon we współczesnej odsłonie zorganizowana została przez Szkołę Pisania Ikon Centrum Duszpasterskiego WESOŁA54.
27 września 2021
Medal Papieskiej Rady ds. Kultury przyznany został już po raz 17.
27 września 2021
W uroczystości udział wzięli m.in. JE dr hab. Grzegorz Ryś – Arcybiskup Metropolita Łódzki i JE dr Jan Piotrowski - Biskup Diecezji Kieleckiej.
23 września 2021
Jeden z czołowych dostawców sprzętu audiowizualnego w Polsce z ponad 20 letnim doświadczeniem jest jednym z tegorocznych Wystawców targów Sacroexpo.