20230308-100851.jpg

Kompedium wiedzy na temat prawa związanego z hodowlą podczas Ekotechu

08 marca 2023
Pozwolenia zintegrowane, pozwolenia wodnoprawne czy Raporty OOŚ. Podczas tegorocznych targów Ekotech odbyła się konferencja zbiorowa pod nazwą "Cykl wykładów poświęconych dokumentacji środowiskowej oraz działalności w postaci chowu drobiu i trzody chlewnej".

Organizatorem spotkania była firma Ekolog Sp. z o.o., od wielu lat współpracująca z targami Ekotech.

Podczas konferencji poruszone były następujące tematy: 

Pozwolenia zintegrowane - kompendium wiedzy - wykład kierownika Oddziału Pozwoleń Środowiskowych Urzędu Marszałkowskiego Woj. Świętokrzyskiego

Pozwolenia wodnoprawne

Raporty OOŚ, kontrraporty. Dlaczego ludzie oprotestowują inwestycje?

Analiza akustyczna - prelekcja przedstawiciela firmy Ekovia

Obsługa ferm drobiu, chlewni

Problemy podczas kontroli ferm i chlewni, magazynowanie obornika

Spotkaniu towarzyszyła dyskusja ekspertów z uczestnikami.

Polecane aktualności
10 marca 2023
Piotr Sikora "Stalowy" z programu Złomowisko PL został zwycięzcą konkursu wiedzy, organizowanego przez firmę Santrade podczas targów Ekotech.
09 marca 2023
Zakończyły się zmagania w konkursie zręcznościowym, organizowanym przez firmę Santrade podczas targów Ekotech w Targach Kielce.
09 marca 2023
Innowacyjność technologii, jej zastosowanie i korzyści środowiskowe mogli poznać słuchacze wykładu przygotowanego przez firmę NataLab ze Starachowic, zajmującą się niskotemperaturowym odzyskiem metali z płytek drukowanych. Spotkanie odbyło się w Targach Kielce, w drugim dniu Targów EKOTECH.
09 marca 2023
Inteligentny kosz na śmieci, który sam posortuje odpady, nowoczesne zgniatarki wykorzystywane w wielu branżach, cyfrowa giełda odpadów i automat do skanowania i przyjmowania butelek po napojach, to tylko część z wielu nowości, jakie zaprezentowano podczas 23. edycji targów Ekotech.
09 marca 2023
Konkurs literacki, zorganizowany przez wystawcę targów Ekotech, firmę Stantrade został rozstrzygnięty. Uczestnicy walczyli o cenną nagrodę.
09 marca 2023
Kilkudziesięciu przedstawicieli gmin oraz miast i gmin z całej Polski wzięło udział w spotkaniu zorganizowanym przez Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej wspólnie z Targami Kielce. Wydarzenie odbyło się 9 marca, w ramach Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Tematem konferencji była „Racjonalizacja gospodarki odpadami i zaopatrzenia w energię w gminach”.
09 marca 2023
Eksperci z branży podzielili się swoją wiedzą podczas konferencji „Stacja demontażu pojazdu – działalność i perspektywy rozwoju", która odbyła się drugiego dnia targów Ekotech w Targach Kielce.
08 marca 2023
IX Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami odbyło się w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2023.