Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL
a.bartkowiak.jpg

KIELCE IFRE-EXPO 2021 z honorowym patronatem KGPSP

27 listopada 2020
Nadbrygadier Andrzej Bartkowiak docenia markę Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych odbywających się w cyklu dwuletnim w Targach Kielce.

Targi KIELCE IFRE-EXPO są ważnym punktem w kalendarzu strażaków i służb ratowniczych. Wystawę docenia również Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej, nadbrygadier Andrzej Bartkowiak, który wydarzenie objął honorowym patronatem.

- Chcę podkreślić, że doświadczenia związane z pandemią SARS-CoV-2 są dodatkowym argumentem na rzecz idei holistycznego pojmowania współczesnego bezpieczeństwa państwa z uwzględnieniem wszystkich jego aspektów, także ekonomicznych i gospodarczych. W tych okolicznościach szczególne uzasadnienie zyskuje potrzeba udzielenia wsparcia przedsięwzięciu o konsekwentnie budowanej marce oraz cieszącemu się zasłużonym uznaniem branży producentów sprzętu, urządzeń i technologii stosowanych we współczesnym ratownictwie i ochronie przeciwpożarowej.  – napisał w oficjalnym piśmie nadbrygadier Andrzej Bartkowiak.

Na kolejną edycję targów pożarniczych w Targach Kielce zapraszamy od 30 września do 2 października 2021 roku. Zapraszamy!

(UK)

Polecane aktualności
27 września 2021
Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych IFRE-EXPO odbędą się od 15 do 17 czerwca 2023 roku.
13 sierpnia 2021
Oświadczenie dotyczące przełożenia Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych KIELCE IFRE-EXPO
04 maja 2021
Zwykle gaszą pożary, teraz wożą pacjentów, pracują w szpitalu i podają leki. Czasem przyjeżdżają do wypadku zamiast karetki. Coraz więcej strażaków bezpośrednio walczy z epidemią.
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.
09 października 2020
Podczas Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych IFRE-EXPO w 2019 włączyliśmy się w pomoc jedynej w naszym mieście jednostce OSP w zakupie nowego samochodu.
13 czerwca 2019
W zawodach dla Ochotniczych Straży Pożarnych zorganizowanych podczas IFRE-EXPO wzięło udział 18 drużyn. Pierwsze miejsce zajęła ekipa OSP Włoszczowa przed OSP Błogoszów i OSP Wola Kopcowa.
07 czerwca 2019
Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych wystartowały w Targach Kielce po raz trzeci.
06 czerwca 2019
Koncentracja na wybranych markach zamiast prezentowania szerokiego spektrum asortymentowego – to hasło przewodnie tegorocznej wystawy firmy Horpol.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy