Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
Mata-grzewcza-do-konfesjonalu.png
Firma KAMO- Producent innowacyjnego systemu grzewczego.

KAMO na targach SACROEXPO

11 sierpnia 2021
Udział w XXII Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO potwierdziła firma KAMO - producent systemowego ogrzewania kościołów

Posiada ona 30 letnią tradycję, związaną z produkcją energooszczędnych rozwiązań grzewczych dla kościołów. Głównym założeniem jest projektowanie i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań grzewczych pozwalających na bardzo niskie zużycie energii elektrycznej.

Przez swoją specyficzną budowę obiekty sakralne często charakteryzuje się dużą kubaturą i obecnością licznych witraży co sprawia że są bardzo trudne do ogrzania. Dlatego system grzewczy stworzony przez firmę KAMO skupia się na tym, aby ogrzać w pierwszej mierze wiernych i osoby duchowne uczestniczące we Mszy Świętej. Co spotyka się z uznaniem księży, wiernych oraz ekspertów. Maty grzewcze produkowane przez KAMO od niemal 20 lat to rozwiązanie łączące efektywność grzewczą z niesamowitą energooszczędnością.

Podczas tegorocznej edycji spotkania SACROEXPO firma KAMO zaprezentuje m.in. swoją ofertę mat i dywaników grzewczych. Dlatego już dziś zapraszamy do udziału w XXII Międzynarodowej Wystawie Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO, która odbędzie się od 27 do 29 września 2021 roku.

Maty-grzewcze.JPG [538.29 KB]

Ogrzewanie-sedilii.JPG [409.69 KB]

 

(MB)

Polecane aktualności
23 września 2021
Jeden z czołowych dostawców sprzętu audiowizualnego w Polsce z ponad 20 letnim doświadczeniem jest jednym z tegorocznych Wystawców targów Sacroexpo.
23 września 2021
Różańce, modlitewniki, dewocjonalia, ogromy wybór obrazków i ikon w okazyjnych cenach. To wszystko czekać będzie na gości XXII edycji Wystawy SACROEXPO, na stoisku firmy KUBARA Dewocjonalia.
23 września 2021
Podczas tegorocznej Wystawy Sacroexpo nie zabraknie prezentacji najnowszych technologii i rozwiązań stosowanych w budownictwie, architekturze oraz podczas rewitalizacji obiektów sakralnych.
22 września 2021
Windhager – jedna z wiodących marek w Europie, w zakresie odnawialnych źródeł ciepła jest Wystawcą tegorocznej edycji targów branży sakralnej Sacroexpo
22 września 2021
Główny dystrybutor produktów OIKOS w Polsce jednym z tegorocznych Wystawców Sacroexpo!
22 września 2021
Firma LDM Electronic – polski producent profesjonalnego nagłośnienia obchodzący w tym roku jubileusz 40-lecia istnienia - jednym z Wystawców targów branży sakralnej.
21 września 2021
Podczas spotkania branży sakralnej nie zabraknie wydawnictw oferujących wartościowe publikacje oraz czasopisma religijne. Jednym z Wystawców tegorocznej Wystawy Sacroexpo będzie Wydawnictwo św. Stanisława BM.
21 września 2021
Sprzątanie powierzchni m.in. w domach rekolekcyjnych, kościołach czy na plebaniach wymaga stosowania odpowiednich środków czystości. Z pomocą przychodzi firma DCC Group, która swoje produkty i usługi zaprezentuje podczas zbliżającej się Wystawy Sacroexpo w Targach Kielce.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy