Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL
Mata-grzewcza-do-konfesjonalu.png
Firma KAMO- Producent innowacyjnego systemu grzewczego.

KAMO na targach SACROEXPO

11 sierpnia 2021
Udział w XXII Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO potwierdziła firma KAMO - producent systemowego ogrzewania kościołów

Posiada ona 30 letnią tradycję, związaną z produkcją energooszczędnych rozwiązań grzewczych dla kościołów. Głównym założeniem jest projektowanie i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań grzewczych pozwalających na bardzo niskie zużycie energii elektrycznej.

Przez swoją specyficzną budowę obiekty sakralne często charakteryzuje się dużą kubaturą i obecnością licznych witraży co sprawia że są bardzo trudne do ogrzania. Dlatego system grzewczy stworzony przez firmę KAMO skupia się na tym, aby ogrzać w pierwszej mierze wiernych i osoby duchowne uczestniczące we Mszy Świętej. Co spotyka się z uznaniem księży, wiernych oraz ekspertów. Maty grzewcze produkowane przez KAMO od niemal 20 lat to rozwiązanie łączące efektywność grzewczą z niesamowitą energooszczędnością.

Podczas tegorocznej edycji spotkania SACROEXPO firma KAMO zaprezentuje m.in. swoją ofertę mat i dywaników grzewczych. Dlatego już dziś zapraszamy do udziału w XXII Międzynarodowej Wystawie Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO, która odbędzie się od 27 do 29 września 2021 roku.

Maty-grzewcze.JPG [538.29 KB]

Ogrzewanie-sedilii.JPG [409.69 KB]

 

(MB)

Polecane aktualności
28 września 2021
Udział w konferencji zorganizowanej przez Centrum Duszpasterskie Wesoła 54 wzięła ukraińska pisarka ikon Khrystyna Kvyk i prof. dr hab. Krystyna Stawecka – kierownik Muzeum Ikon w Supraślu
28 września 2021
Tradycją Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO są wyróżnienia wręczane przez Prawosławnego Arcybiskupa Przemyskiego i Gorlickiego Najprzewielebniejszy Paisjusza.
28 września 2021
W ramach XXII Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO w Targach Kielce odbyło się spotkanie Ekonomów i Sekretarzy Prowincjonalnych Zakonów w Polsce.
28 września 2021
Trwa spotkanie zorganizowane przez Forum Współpracy Międzyzakonnej oraz Komisję ds. Ekonomicznych KWPZM, we współpracy z firmą INNPACT. Debata o tym "Jak przygotować się w zgromadzeniach i podmiotach kościelnych na duże wzrosty kosztów energii i gazu w kolejnych latach?" skierowana jest do gości targów SACROEXPO
27 września 2021
Podczas tegorocznej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO w Targach Kielce, oprócz firm z branży sakralnej znalazło się także miejsce na kontemplację sztuki. Wystawa ikon we współczesnej odsłonie zorganizowana została przez Szkołę Pisania Ikon Centrum Duszpasterskiego WESOŁA54.
27 września 2021
Medal Papieskiej Rady ds. Kultury przyznany został już po raz 17.
27 września 2021
W uroczystości udział wzięli m.in. JE dr hab. Grzegorz Ryś – Arcybiskup Metropolita Łódzki i JE dr Jan Piotrowski - Biskup Diecezji Kieleckiej.
23 września 2021
Jeden z czołowych dostawców sprzętu audiowizualnego w Polsce z ponad 20 letnim doświadczeniem jest jednym z tegorocznych Wystawców targów Sacroexpo.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy