Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
JUZ-675-PRODUKTOW.png

Już ponad 674 produkty zamieszczone w pasażu handlowym sacroexpo.online!

26 marca 2021
Dewocjonalia, dekoracje okolicznościowe, obrazki o tematyce sakralnej, pamiątki i gadżety religijne, naczynia i szaty liturgiczne, wydania religijne oraz różnorodne elementy wyposażenia kościołów – te i wiele innych produktów jest dostępnych na sacroexpo.online

Organizatorzy Targów SACROEXPO stworzyli rozwiązanie, skierowane zarówno dla Zwiedzających chcących się zapoznać z ofertą Wystawców, jak również dla Wystawców, dla których pasaż handlowy może stanowić dodatkową formę promocji oraz wzmocnienia pozycjonowania swojej marki w internecie.

Długie prace nad rozwijaniem narzędzia, intuicyjnych panel administracyjny i dbałość o jakość udostępnianego asortymentu sprawia, że korzystanie z pasażu handlowego sacroexpo.online zapewnia najwyższy komfort użytkowania. W ofercie produktów znajduje się szeroki wybór dewocjonaliów (m.in. różańce, stuły, krzyżyki, modlitewniki, święte obrazy i figurki) w atrakcyjnych cenach. Wśród produktów jakie można znaleźć w pasażu znajdują się m.in.: wyjątkowe organy i instrumenty muzyczne od firmy F.H.U. PK MUZ, niezbędne elementy zaopatrzenia parafii of firmy SERPONE POLSKA SP. Z O.O., figury Aniołów od Dekor Import-Export, rzeźby sakralne od PAULUS Rzeźba sakralna, sprzęt i szaty liturgiczne od firmy HAFTINA oraz PPH ALBA Tomasz Woźny, a także wiele innych.

Dodatkowo, dla klientów pasażu na stronie zamieszczane są również najświeższe aktualności branżowe dot. także Wystawców i całego środowiska branży sakralnej..

Zachęcamy wszystkich Wystawców targów SACROEXPO do rejestracji i umieszczania swoich produktów w pasażu handlowym sacroexpo.online!

Więcej informacji także na stronie Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO.

(MCh)

Polecane aktualności
16 czerwca 2021
Serie organów Viscount wyposażonych w innowacyjne technologie to doskonałe rozwiązanie dla kościołów i sal koncertowych
13 kwietnia 2021
Nawet o 800 tys. zł. mogą ubiegać się mikro, małe i średnie firmy prowadzące działalność na terenie Polski Wschodniej w ramach projektu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Szczegóły będzie można poznać podczas webinarium zorganizowanego przez Targi Kielce.
17 marca 2021
Nagroda Per Artem ad Deum przyznawana jest od 2005 roku w czasie Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO w Targach Kielce! To wyjątkowe wyróżnienie przyznawane jest za realizację przedsięwzięć, które przyczyniają się do rozwoju kultury i sztuki. Dotychczas uhonorowano 29 wybitnych laureatów.
15 marca 2021
Podczas 388. zebrania Plenarnego Konferencji Episkopatu Polski księża biskupi dokonali wyborów do gremiów Episkopatu i do instytucji kościelnych. Nowym członkiem Rady Stałej KEP został biskup pomocniczy diecezji kieleckiej, ks. bp Marian Florczyk.
15 lutego 2021
Targi branży sakralnej z ważnymi patronatami honorowymi: Prymasa Polski, Prawosławnego Metropolity Warszawskiego i całej Polski oraz Przewodniczącego Rady ds. Kultury i Ochrony Dziedzictwa Kulturowego KEP
11 lutego 2021
JE Biskup Diecezji Kieleckiej ks. Jan Piotrowski objął patronatem honorowym 22. edycję Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów. Tegoroczną wystawę zaplanowano od 14 do 16 czerwca.
10 lutego 2021
Jeszcze do 19 lutego br. można zgłaszać kandydatów do tegorocznej nagrody Per Artem Ad Deum przyznawanej od 2005 roku przez Papieską Radę ds. Kultury.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy