Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
JUZ-675-PRODUKTOW.png

Już ponad 674 produkty zamieszczone w pasażu handlowym sacroexpo.online!

26 marca 2021
Dewocjonalia, dekoracje okolicznościowe, obrazki o tematyce sakralnej, pamiątki i gadżety religijne, naczynia i szaty liturgiczne, wydania religijne oraz różnorodne elementy wyposażenia kościołów – te i wiele innych produktów jest dostępnych na sacroexpo.online

Organizatorzy Targów SACROEXPO stworzyli rozwiązanie, skierowane zarówno dla Zwiedzających chcących się zapoznać z ofertą Wystawców, jak również dla Wystawców, dla których pasaż handlowy może stanowić dodatkową formę promocji oraz wzmocnienia pozycjonowania swojej marki w internecie.

Długie prace nad rozwijaniem narzędzia, intuicyjnych panel administracyjny i dbałość o jakość udostępnianego asortymentu sprawia, że korzystanie z pasażu handlowego sacroexpo.online zapewnia najwyższy komfort użytkowania. W ofercie produktów znajduje się szeroki wybór dewocjonaliów (m.in. różańce, stuły, krzyżyki, modlitewniki, święte obrazy i figurki) w atrakcyjnych cenach. Wśród produktów jakie można znaleźć w pasażu znajdują się m.in.: wyjątkowe organy i instrumenty muzyczne od firmy F.H.U. PK MUZ, niezbędne elementy zaopatrzenia parafii of firmy SERPONE POLSKA SP. Z O.O., figury Aniołów od Dekor Import-Export, rzeźby sakralne od PAULUS Rzeźba sakralna, sprzęt i szaty liturgiczne od firmy HAFTINA oraz PPH ALBA Tomasz Woźny, a także wiele innych.

Dodatkowo, dla klientów pasażu na stronie zamieszczane są również najświeższe aktualności branżowe dot. także Wystawców i całego środowiska branży sakralnej..

Zachęcamy wszystkich Wystawców targów SACROEXPO do rejestracji i umieszczania swoich produktów w pasażu handlowym sacroexpo.online!

Więcej informacji także na stronie Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO.

(MCh)

Polecane aktualności
22 września 2021
Windhager – jedna z wiodących marek w Europie, w zakresie odnawialnych źródeł ciepła jest Wystawcą tegorocznej edycji targów branży sakralnej Sacroexpo
22 września 2021
Główny dystrybutor produktów OIKOS w Polsce jednym z tegorocznych Wystawców Sacroexpo!
22 września 2021
Firma LDM Electronic – polski producent profesjonalnego nagłośnienia obchodzący w tym roku jubileusz 40-lecia istnienia - jednym z Wystawców targów branży sakralnej.
21 września 2021
Podczas spotkania branży sakralnej nie zabraknie wydawnictw oferujących wartościowe publikacje oraz czasopisma religijne. Jednym z Wystawców tegorocznej Wystawy Sacroexpo będzie Wydawnictwo św. Stanisława BM.
21 września 2021
Sprzątanie powierzchni m.in. w domach rekolekcyjnych, kościołach czy na plebaniach wymaga stosowania odpowiednich środków czystości. Z pomocą przychodzi firma DCC Group, która swoje produkty i usługi zaprezentuje podczas zbliżającej się Wystawy Sacroexpo w Targach Kielce.
20 września 2021
Firma z ponad 50-letnią tradycją - wytwórnia oświetlenia "IŻYK" zajmująca się produkcją i renowacją oświetlenia z mosiądzu to jeden z Wystawców tegorocznej Wystawy Sacroexpo.
20 września 2021
Podczas tegorocznej Wystawy Sacroexpo nie zabraknie innowacyjnych rozwiązań w zakresie projektowania i wdrażania skutecznych systemów bezpieczeństwa, prezentowanych przez jednego z Wystawców targów - firmę Kamery4U.pl.
20 września 2021
Pracownia Haftu Artystycznego „ZYGZAK” to rodzinna firma produkująca m.in. wysokiej jakości szaty liturgiczne, chorągwie, sztandary i baldachimy z wykorzystaniem haftu ręcznego i maszynowego. Produkty pracowni będzie można podziwiać podczas tegorocznej Wystawy Sacroexpo.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy