JUZ-675-PRODUKTOW.png

Już ponad 674 produkty zamieszczone w pasażu handlowym sacroexpo.online!

26 marca 2021
Dewocjonalia, dekoracje okolicznościowe, obrazki o tematyce sakralnej, pamiątki i gadżety religijne, naczynia i szaty liturgiczne, wydania religijne oraz różnorodne elementy wyposażenia kościołów – te i wiele innych produktów jest dostępnych na sacroexpo.online

Organizatorzy Targów SACROEXPO stworzyli rozwiązanie, skierowane zarówno dla Zwiedzających chcących się zapoznać z ofertą Wystawców, jak również dla Wystawców, dla których pasaż handlowy może stanowić dodatkową formę promocji oraz wzmocnienia pozycjonowania swojej marki w internecie.

Długie prace nad rozwijaniem narzędzia, intuicyjnych panel administracyjny i dbałość o jakość udostępnianego asortymentu sprawia, że korzystanie z pasażu handlowego sacroexpo.online zapewnia najwyższy komfort użytkowania. W ofercie produktów znajduje się szeroki wybór dewocjonaliów (m.in. różańce, stuły, krzyżyki, modlitewniki, święte obrazy i figurki) w atrakcyjnych cenach. Wśród produktów jakie można znaleźć w pasażu znajdują się m.in.: wyjątkowe organy i instrumenty muzyczne od firmy F.H.U. PK MUZ, niezbędne elementy zaopatrzenia parafii of firmy SERPONE POLSKA SP. Z O.O., figury Aniołów od Dekor Import-Export, rzeźby sakralne od PAULUS Rzeźba sakralna, sprzęt i szaty liturgiczne od firmy HAFTINA oraz PPH ALBA Tomasz Woźny, a także wiele innych.

Dodatkowo, dla klientów pasażu na stronie zamieszczane są również najświeższe aktualności branżowe dot. także Wystawców i całego środowiska branży sakralnej..

Zachęcamy wszystkich Wystawców targów SACROEXPO do rejestracji i umieszczania swoich produktów w pasażu handlowym sacroexpo.online!

Więcej informacji także na stronie Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO.

(MCh)

Polecane aktualności
28 września 2021
Udział w konferencji zorganizowanej przez Centrum Duszpasterskie Wesoła 54 wzięła ukraińska pisarka ikon Khrystyna Kvyk i prof. dr hab. Krystyna Stawecka – kierownik Muzeum Ikon w Supraślu
28 września 2021
Tradycją Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO są wyróżnienia wręczane przez Prawosławnego Arcybiskupa Przemyskiego i Gorlickiego Najprzewielebniejszy Paisjusza.
28 września 2021
W ramach XXII Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO w Targach Kielce odbyło się spotkanie Ekonomów i Sekretarzy Prowincjonalnych Zakonów w Polsce.
28 września 2021
Trwa spotkanie zorganizowane przez Forum Współpracy Międzyzakonnej oraz Komisję ds. Ekonomicznych KWPZM, we współpracy z firmą INNPACT. Debata o tym "Jak przygotować się w zgromadzeniach i podmiotach kościelnych na duże wzrosty kosztów energii i gazu w kolejnych latach?" skierowana jest do gości targów SACROEXPO
27 września 2021
Podczas tegorocznej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO w Targach Kielce, oprócz firm z branży sakralnej znalazło się także miejsce na kontemplację sztuki. Wystawa ikon we współczesnej odsłonie zorganizowana została przez Szkołę Pisania Ikon Centrum Duszpasterskiego WESOŁA54.
27 września 2021
Medal Papieskiej Rady ds. Kultury przyznany został już po raz 17.
27 września 2021
W uroczystości udział wzięli m.in. JE dr hab. Grzegorz Ryś – Arcybiskup Metropolita Łódzki i JE dr Jan Piotrowski - Biskup Diecezji Kieleckiej.
23 września 2021
Jeden z czołowych dostawców sprzętu audiowizualnego w Polsce z ponad 20 letnim doświadczeniem jest jednym z tegorocznych Wystawców targów Sacroexpo.