Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
kosz-1.jpeg
Od początku działalności specjalizuje się w produkcji koszul męskich.

JUSTA na targach SACROEXPO

25 sierpnia 2021
Firma specjalizuje się w produkcji koszul kapłańskich i koszulek POLO pod koloratkę

JUSTA jest firmą rodzinną założoną w 1980 roku. Od początku działalności specjalizuje się w produkcji koszul męskich.

W 2009 roku firma wprowadziła na rynek koszule kapłańskie pod marką black&purple. Oferta skierowana jest do klienta ceniącego produkty o starannym wykonaniu, z najwyższej jakości tkanin, eleganckie a jednocześnie praktyczne. Tkaniny, z których szyje koszule dobrane zostały pod względem właściwości użytkowych, są przyjemne w dotyku, wygodne. W ofercie proponuje koszule kapłańskie z tkanin o ciekawych fakturach, splotach, tworzących interesujące zestawy kolorystyczne z zachowaniem klasycznej elegancji oraz koszulki POLO pod koloratkę w różnych kolorach.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy podczas nadchodzących targów SACROEXPO.

(MB)

kosz-2.jpeg

Polecane aktualności
23 września 2021
Jeden z czołowych dostawców sprzętu audiowizualnego w Polsce z ponad 20 letnim doświadczeniem jest jednym z tegorocznych Wystawców targów Sacroexpo.
23 września 2021
Różańce, modlitewniki, dewocjonalia, ogromy wybór obrazków i ikon w okazyjnych cenach. To wszystko czekać będzie na gości XXII edycji Wystawy SACROEXPO, na stoisku firmy KUBARA Dewocjonalia.
23 września 2021
Podczas tegorocznej Wystawy Sacroexpo nie zabraknie prezentacji najnowszych technologii i rozwiązań stosowanych w budownictwie, architekturze oraz podczas rewitalizacji obiektów sakralnych.
22 września 2021
Windhager – jedna z wiodących marek w Europie, w zakresie odnawialnych źródeł ciepła jest Wystawcą tegorocznej edycji targów branży sakralnej Sacroexpo
22 września 2021
Główny dystrybutor produktów OIKOS w Polsce jednym z tegorocznych Wystawców Sacroexpo!
22 września 2021
Firma LDM Electronic – polski producent profesjonalnego nagłośnienia obchodzący w tym roku jubileusz 40-lecia istnienia - jednym z Wystawców targów branży sakralnej.
21 września 2021
Podczas spotkania branży sakralnej nie zabraknie wydawnictw oferujących wartościowe publikacje oraz czasopisma religijne. Jednym z Wystawców tegorocznej Wystawy Sacroexpo będzie Wydawnictwo św. Stanisława BM.
21 września 2021
Sprzątanie powierzchni m.in. w domach rekolekcyjnych, kościołach czy na plebaniach wymaga stosowania odpowiednich środków czystości. Z pomocą przychodzi firma DCC Group, która swoje produkty i usługi zaprezentuje podczas zbliżającej się Wystawy Sacroexpo w Targach Kielce.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy