ifre23-1080x1080px-wstep-bezplatny-kopia2.jpg

IFRE-EXPO już w czerwcu

04 maja 2023
Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych Kielce IFRE-EXPO zapraszają od 15 do 17 czerwca 2023 roku. Ekspozycja wystawy ma już przeszło 5 tys. Mkw. Swój udział potwierdzają najważniejsze firmy z branży.

Podczas tegorocznych targów pożarniczych zwiedzający będą mogli zobaczyć między innymi ofertę firm: FIRE-MAX, MOTO-TRUCK, PRZEDSIĘBIORSTWO  SPECJALISTYCZNE "BOCAR", Wawrzaszek, SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne, SZYBICKI Sprzęt i Zabudowy Pojazdów Specjalistycznych, KADIMEX, SUPRON 1, PROCOM, BIBMOT, "PERFEKT" czy SCHMITZ ONE SEVEN.

Targom towarzyszyć będą, w pierwszym dniu odprawa kadry kierowniczej (Komendantów Wojewódzkich,  Miejskich, Powiatowych PSP), drugiego dnia Konferencja Komendy Głównej PSP, poświęcona tematyce ratownictwa medycznego w KSRG, rozwoju łączności na rzecz alarmowania i ostrzegania ludności oraz przygotowań do wdrażania elektromobilności i fotowoltaiki.

Nie zabraknie także pokazów dynamicznych przygotowanych przez Państwową Straż Pożarną  oraz wystawców. W drugim dniu IFRE-EXPO odbędą się zawody o tytuł NAJTWARDZSZEGO STRAŻAKA dla strażaków zawodowych PSP.  W trzecim dniu targów natomiast rywalizować będą Drużyny OSP. Zapraszamy do rejestracji dla zwiedzających.

Polecane aktualności
17 czerwca 2023
Przez cały dzień strażacy zawodowi Państwowej Straży Pożarnej rywalizowali w zawodach na Najtwardszego Strażaka. Około 70 zawodników musiało zmierzyć się z wymagającym torem i pokonać kilka przygotowanych przeszkód.
16 czerwca 2023
Po raz pierwszy podczas Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych KIELCE IFRE-EXPO wręczono nagrody wystawcom targów za prezentowane produkty i najbardziej atrakcyjny styl wystąpienia targowego. Targi potrwają do soboty, 17 czerwca.
16 czerwca 2023
Wszystkie jednostki straży pożarnej mają być wyposażone w ambulans, a załoga przygotowana do udzielania pomocy – o ważnym zmianach strażacy dyskutowali w czasie konferencji Komendy Głównej PSP w Centrum Kongresowym Targów Kielce.  
15 czerwca 2023
Widowiskowa akcja przygotowana przez Komendę Wojewódzką Państwowej Straży Pożarnej rozpoczęła dynamiczne pokazy, jakie przez trzy dni odbywać się będą podczas targów IFRE-EXPO. W ich trakcie można zobaczyć codzienną pracę strażaków oraz pomocnych w służbie czworonogów w różnych sytuacjach zagrożenia życia.
15 czerwca 2023
IV Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych IFRE-EXPO wystartowały! W oficjalnym otwarciu imprezy udział wzięła kadra dowódcza Państwowej Straży Pożarnej, przedstawiciele komend wojewódzkich i miejskich, ale też ochotniczych straży pożarnych z całej Polski oraz licznie przybyli goście.
09 czerwca 2023
Fundacja weźmie udział w Międzynarodowych Targach Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych IFRE-EXPO podczas dwóch pierwszych dni wystawy - w czwartek i piątek (15-16  czerwca). A co przygotowali dla zwiedzających w tym roku?
05 czerwca 2023
Firma Ładziński Produkcja Specjalistycznych Pojazdów Przemysław Ładziński specjalizuje się w produkcji lekkich i średnich samochodów ratowniczo-gaśniczych. Co jeleniogórska grupa pokaże podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych IFRE-EXPO? Odpowiedź już 15 czerwca!
05 czerwca 2023
Firma istnieje na polskim rynku od 2008 roku. Poprzez lata swojej działalności zyskała wiedzę i doświadczenie, tworząc specjalistyczny sklep zajmujący się kompleksową sprzedażą sprzętu strażackiego, przeciwpożarowego, BHP oraz sprzętu ratownictwa medycznego. Odwiedźcie stoiska ARPAPOL podczas Targów Ifre-Expo.