Zekreet.jpg

Hrabina Rzewuska. Istota zapachu

07 kwietnia 2022
Rodzinna firma z Białegostoku, działającą pod marką Hrabina Rzewuska powstała z miłości i pasji do perfum w olejku. Produkt dedykowany jest osobom świadomym, poszukującym wyszukanych zapachów. Perfumy skierowane są zarówno do mężczyzn i kobiet lubiących podkreślić swój charakter i wyróżnić się w tłumie. Są to zapachy, które potrafią przenieść w inny świat – świat orientu.

Założycielka firmy, tworząc własną markę, postanowiła oddać cześć Wacławowi Rzewuskiemu, polskiemu szlachcicowi i podróżnikowi, który w latach dwudziestych XIX wieku, przemierzając stepy Arabii, zaskarbił sobie serca Beduinów, stając się legendą i uzyskując tytuł emira. Pragnąc kultywować jego historię, która dodała jej odwagi w spełnieniu zawodowego marzenia, stworzyła markę Hrabina Rzewuska.

Kilkuletnie życie w Katarze pozwoliło założycielce firmy wniknąć w orientalny świat zapachów i rozkochać się w nich. Marka oferuje ekskluzywne perfumy orientalne, skomponowane z najwyższej jakości składników. Piękne kompozycje zapachowe powstają we współpracy z europejskim producentem ekstraktów, który od lat specjalizuje się w tworzeniu esencji orientalnych z wykorzystaniem dużej ilości  surowców naturalnych. Bazą perfum jest olej jojoba, który ze względu na swoje właściwości świetnie sprawdza się przy produkcji perfum, mianowicie: nie powoduje reakcji alergicznych, nie wpływa na zapach perfum, zachowuje ważność przez długie lata, nie pozostawia tłustej warstwy na skórze i jest odporny na wysokie temperatury, dzięki czemu zapach długo pozostaje na skórze.

DSC6405.jpg [1.77 MB]

Perfumy w olejku są dużo bardziej trwałe niż  tradycyjne na bazie alkoholu. Firma dba również o jakość na zewnątrz, dlatego zdecydowała się na małe butelki roll-on praktyczne w użyciu w każdych okolicznościach. Design fiolki i opakowania również był zaprojektowany z dbałością o każdy detal. 

Aktualnie dostępne są cztery intrygujące zapachy: Pearl, Katara, Zekreet i Lusail. Są to ciepłe, odurzające, tajemnicze kompozycje. Zmysłowości perfumom Hrabina Rzewuska nadaje piżmo, ambra, wanilia, paczula, przyprawy korzenne i nuty drzewne.

6H1A4587-ig.jpg [592.82 KB] 6H1A3663-ig.jpg [503.19 KB]

Z zapachami marki Hrabina Rzewuska będzie można zapoznać się podczas dwudniowych kontraktacji branży kosmetycznej i farmakologicznej SLAVIC B2Beauty już 21 i 22 czerwca w Targach Kielce oraz na stronie: www.hrrz.pl

(ŁK)

Polecane aktualności
23 czerwca 2022
W środę zakończyły się dwudniowe kontraktacje branży kosmetycznej i farmaceutycznej, ale część z dystrybutorów nadal eksploruje region świętokrzyski. W czwartek kilkunastu zagranicznych kupców wzięło udział w wizycie studyjnej w Kieleckim Parku Technologicznym.
22 czerwca 2022
Piotr Snopek z firmy Paszport do Eksportu był prelegentem podczas drugiego dnia prezentacji towarzyszących kontraktacjom Slavic B2Beauty. W swoim wystąpieniu poruszał on tematy związane z finansowaniem działań eksportowych.
22 czerwca 2022
O warunkach, jakie polskie firmy muszą wypełnić, by móc sprzedawać kosmetyki na rynku malezyjskim szczegółowo mówił podczas prelekcji w trakcie Slavic B2Beauty Khairul Ridhwan bin Zahardin, Business Development Manager z  Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.
21 czerwca 2022
Spotkania biznesowe dystrybutorów i kupców z producentami kosmetyków i farmaceutyków to nie jedyne punkty w programie Slavic B2Beauty. Równocześnie z nimi w Sali Omega trwają ciekawe prelekcje i prezentacje. Jedną z nich przeprowadziła firma Wastech Recycling.
21 czerwca 2022
Owocnych rozmów biznesowych życzył 60 kupcom z 20 krajów i 32 wystawcom prezes zarządu Targów Kielce dr Andrzej Mochoń uroczyście otwierając pierwsze kontraktacje dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty. Lidia Lukowska z Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego zaznaczała, że co drugi kosmetyk z Polski trafia na eksport. Branża kosmetyczna rośnie więc w siłę i szuka kolejnych rynków eksportowych.
20 czerwca 2022
Uroki krajobrazu naszego regionu na zdjęciach kielczanina Piotra Michalca będą oglądać przedsiębiorcy z całego świata, którzy wezmą udział w Kontraktacjach dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty.
20 czerwca 2022
Już od niedzieli do Kielc przyjeżdżają przedstawiciele firm z różnych stron świata, by wziąć udział w Kontraktacjach dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty. W poniedziałek goście z Malezji i Uzbekistanu wybrali się na wycieczkę po mieście.
20 czerwca 2022
Koncepcje produktów powstały dzięki inspiracji rodzimą naturą, mocą roślinnych składników, ale też historyczną witalnością i siłą wywodzącą się ze słowiańskich tradycji.