642a3723-20230318-TargiKielce-Agroexpo.jpg

Agrotech 2024. Lada chwila rusza sprzedaż biletów online i budowa dodatkowych hal

01 lutego 2024
W Targach Kielce trwają gorące przygotowania do wydarzenia, które odbędzie się już za miesiąc, w dniach 8 – 10 marca. Targi rolnicze ponownie staną się największą wystawą w halach w kraju.

Zainteresowanie udziałem w targach techniki rolniczej w Kielcach jest ogromne tak ze strony producentów i dystrybutorów, jak i zwiedzających. W ośrodku wystawienniczym prace wrą. Sprzedaż biletów online na targi Agrotech zostanie uruchomiona w pierwszym tygodniu lutego na stronie agrotech.pl

Niedługo później rozpoczną się prace techniczne nad przygotowaniem hal dodatkowych. Na targi Agrotech pawilony są dobudowywane od 2005 roku. Wystawa rolnicza w Kielcach jest największą imprezą targową pod dachem w kraju. Wystawcy zajmą przestrzeń we wszystkich siedmiu halach ośrodka wystawienniczego oraz trzech dodatkowych. Powierzchnia pod dachem będzie większa niż w ubiegłym roku – przekroczy 50 tysięcy metrów kwadratowych.  Hale dodatkowe będą komfortowo przygotowane dla wystawców i zwiedzających. 

W największej dobudowanej hali znajdzie się stoisko Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz instytucji podległych - Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa oraz Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. 

Podczas targów Agrotech wystawcy zaprezentują szeroką ofertę dla gospodarstw rolnych – od ciągników, przez kombajny i maszyny, urządzenia do obsługi, systemy zarządzania, nawigacje, po nawozy, środki ochrony, materiał siewny, pasze, środki dezynfekcyjne i wszelkie akcesoria. 

Targi techniki rolniczej Agrotech potrwają od 8 do 10 marca 2024 w Targach Kielce. 

 

Polecane aktualności
11 marca 2024
29. edycja targów Agrotech oraz 23. targi Las-Expo zapisują się jako rekordowe pod względem liczby osób zwiedzających. Od 8 do 10 marca Targi Kielce gościły blisko 71 tysięcy osób z Polski i zagranicy, to o około 2 tysiące więcej niż w ubiegłym roku. Znacznie więcej było też wystawców. Ofertę zaprezentowało 520 firm z 17 krajów, zaś w poprzedniej - 450 z 15 państw. Co było wyróżnikiem wydarzenia to bogactwo rozwiązań rolnictwa precyzyjnego.
10 marca 2024
Targi Techniki Rolniczej Agrotech oraz Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi LAS-EXPO przyciągnęły tłumy z całego kraju. Najbardziej kusił blask najnowszych technologii. Trzydniowy program targów był nasycony spotkaniami ze osobami z rolniczych programów oraz popularnymi youtuberami.
10 marca 2024
Kiedy rolnicy, a więc i dystrybutorzy maszyn mogą się spodziewać puli pieniędzy z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na zakup ciągników i sprzętów? Kiedy kolejny nabór na rolnictwo 4.0? To były najważniejsze pytania zadawane specjalistom z ProInvest Karolinie Szałas i Grzegorzowi Przysusze w czasie szkolenia, które przeprowadzili na targach Agrotech.
10 marca 2024
Znany polski rolnik, TikToker i uczestnik programów telewizyjnych odwiedził 29. Międzynarodowe Targi Techniki Rolniczej! Na stoisku firmy Wanicki Agro poprowadził konkurs z rolnictwa precyzyjnego, które stało się absolutnym hitem wśród nowości na tegorocznych Targach AgroTech.
10 marca 2024
- Tyle robisz dla rolnictwa i tak pięknie dziś o nim mówiłeś, że jest to absolutnie zasłużone odznaczenie – mówił minister rolnictwa Czesław Siekierski przekazując prezesowi Andrzejowi Mochoniowi odznakę honorową „Zasłużony dla Rolnictwa”. Medal otrzymał także Kamil Perz, dyrektor projektu Agrotech w Targach Kielce.
10 marca 2024
520 firm z 17 krajów przywiozło do kieleckiego ośrodka wystawienniczego ofertę najnowocześniejszych maszyn, technologii i środków produkcji. Okazja, żeby zobaczyć sprzęt rolniczy jeszcze dziś do 17.00
09 marca 2024
Targi Agrotech 2024 to doskonała okazja, aby spotkać znane z sieci oraz telewizyjnych programów osoby związane z branżą rolniczą. Wielu fanów przyciągnęło spotkanie z popularnymi Youtuberami - Rolnikiem Nieprofesjonalnym i Rolnikiem na każdą okazję. Goście opowiedzieli o swoich działaniach w sieci oraz o tym, dlaczego odwiedzanie targów jest dla nich wartościowym doświadczeniem zawodowym. Zdradzili także, że filmy, które publikują w sieci często nagrywają i montują podczas pracy w polu.
09 marca 2024
29. Międzynarodowym Targom Techniki Rolniczej AGROTECH towarzyszyła uroczysta inauguracja Klastra Ogrodnictwo Przyszłości. Podczas oficjalnego podpisania listu intencyjnego przez członków oraz założycieli klastra, zaprezentowano także cele tej nowatorskiej w branży ogrodniczej inicjatywy.