Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL
WhatsApp-Image-2021-07-14-at-13.01.32.jpeg
Główna misja Fundacji Tota Tua opiera się na trzech wymiarach miłości

Fundacja Tota Tua na Sacroexpo

21 lipca 2021
Działalność Fundacji to, m.in. rekolekcje ODDANIE 33, "TOTA TUA – Magazyn Matki Słowa", Niedziele Ewangelizacyjne Modlitwy za Kapłana oraz Apostolat Wieczystej Adoracji

logo-Tota-Tua-p.jpg [108.56 KB]

Główna misja Fundacji Tota Tua opiera się na trzech wymiarach miłości: miłości do Eucharystii, miłości do Matki Bożej oraz miłości do Kościoła i kapłanów. Mottem fundacji są słowa św. Maksymiliana Kolbe: "Zdobyć cały świat dla Jezusa – przez Niepokalaną!". W tym celu powstają rekolekcje, narzędzia oraz inicjatywy, w które zaangażowani są ludzie na co dzień żyjący Ewangelią. W Fundacji pracuje 30 osób. Działają pod opieką duchową Księży bp Damiana Bryla i Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego.

Wśród licznych projektów Fundacji znajdują się:

  1. Książki oddanie33:

Rekolekcje ODDANIE 33 to zawierzenie się Jezusowi przez Ręce Maryi. Posiadamy bogatą ofertę rekolekcyjną: rekolekcje dla kapłanów, ministrantów, dzieci, młodzieży, małżeństw i wiele innych. W rekolekcjach ODDANIE33, zorganizowanych przez fundację, w samym 2020 roku wzięło udział ponad 500 000 osób! Rekolekcje cieszą się szczególnym zainteresowaniem wśród duszpasterzy, którzy dzięki gotowym materiałom mogą w każdej chwili zorganizować parafialne rekolekcje.

WhatsApp-Image-2021-07-14-at-13.01.32.jpeg [230.34 KB]

  1. Miesięcznik:

Nowy miesięcznik "TOTA TUA – Magazyn Matki Słowa", którego głównym celem jest duchowa formacja osób żyjących oddaniem się Jezusowi przez Maryję. Pierwszy nakład rozszedł się błyskawicznie – aż 13 tys. sztuk w 10 dni! Pismo posiada Imprimatur i opiera się o program duszpasterski Kościoła w Polsce oraz formację zgodną z rytmem roku liturgicznego. 

WhatsApp-Image-2021-07-14-at-13.00.45.jpeg [134.94 KB]

  1. Modlitwa za kapłana

Przez dzieło modlitwy za kapłanów dajemy świadectwo miłości do Kościoła. Celem jest to, aby wszyscy kapłani w Polsce posiadali kilka osób, które codziennie się za nich modlą. W trakcie Niedziel Ewangelizacyjnych Modlitwy za Kapłana rozdawane są także obrazki Matki Bożej Kapłańskiej, namalowanej według wizji świętej Faustyny. W inicjatywę modlitwy za kapłanów jest obecnie zaangażowanych ponad 50.000 osób.

Zachęcamy do odwiedzenia stoiska firmy podczas nadchodzącej XXII Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO

 (MB)

 

Polecane aktualności
28 września 2021
Udział w konferencji zorganizowanej przez Centrum Duszpasterskie Wesoła 54 wzięła ukraińska pisarka ikon Khrystyna Kvyk i prof. dr hab. Krystyna Stawecka – kierownik Muzeum Ikon w Supraślu
28 września 2021
Tradycją Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO są wyróżnienia wręczane przez Prawosławnego Arcybiskupa Przemyskiego i Gorlickiego Najprzewielebniejszy Paisjusza.
28 września 2021
W ramach XXII Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO w Targach Kielce odbyło się spotkanie Ekonomów i Sekretarzy Prowincjonalnych Zakonów w Polsce.
28 września 2021
Trwa spotkanie zorganizowane przez Forum Współpracy Międzyzakonnej oraz Komisję ds. Ekonomicznych KWPZM, we współpracy z firmą INNPACT. Debata o tym "Jak przygotować się w zgromadzeniach i podmiotach kościelnych na duże wzrosty kosztów energii i gazu w kolejnych latach?" skierowana jest do gości targów SACROEXPO
27 września 2021
Podczas tegorocznej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO w Targach Kielce, oprócz firm z branży sakralnej znalazło się także miejsce na kontemplację sztuki. Wystawa ikon we współczesnej odsłonie zorganizowana została przez Szkołę Pisania Ikon Centrum Duszpasterskiego WESOŁA54.
27 września 2021
Medal Papieskiej Rady ds. Kultury przyznany został już po raz 17.
27 września 2021
W uroczystości udział wzięli m.in. JE dr hab. Grzegorz Ryś – Arcybiskup Metropolita Łódzki i JE dr Jan Piotrowski - Biskup Diecezji Kieleckiej.
23 września 2021
Jeden z czołowych dostawców sprzętu audiowizualnego w Polsce z ponad 20 letnim doświadczeniem jest jednym z tegorocznych Wystawców targów Sacroexpo.