Addax-Motors-Combo-Tipper-011.jpg
Nowoczesne pojazdy od firmy ProGrasS.

Firma ProGrasS Wystawcą Targów Ekotech

05 marca 2023
Od 8 do 9 marca podczas Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech będzie można zapoznać się z ofertą firmy ProGrasS, która zaprezentuje m.in. pojazd użytkowy z napędem elektrycznym Addax oraz pojazd wielozadaniowy Vitra. Zapraszamy do Targów Kielce!

Oprócz podstawowej oferty sprzętu do pielęgnacji murawy firma ProGrasS dostarcza również szeroką gamę maszyn i urządzeń do utrzymywania dróg i terenów przy drogach, terenów użyteczności publicznej oraz zieleni miejskiej. Podczas Targów Enex na stoisku przedsiębiorstwa zaprezentowany zostaną:

Pojazd użytkowy z napędem elektrycznym Addax – wersja ze skrzynią transportową:

Addax Motors jest producentem pojazdów użytkowych z napędem elektrycznym. Cały pojazd jest wyprodukowany w Belgii, co oznacza, że producent gwarantuje wysoką jakość wykonania wszystkich podzespołów. Firma oferuje kompaktowe modele, które mogą poruszać się po wąskich uliczkach miasta oraz w dużych magazynach. Szeroki asortyment elementów zabudowy pozwala dostosować pojazd do potrzeb każdego użytkownika.

Pojazd wielozadaniowy Vitra – wersja zamiatarki miejskiej

Pojazdy VITRA zostały zaprojektowane i są produkowana przez duńską rodzinną firmę Lindholdt Maskiner A/S z siedzibą w Aarre, niedaleko Esbjerg w południowej Danii. Firma Lindholdt Maskiner od ponad 20 lat produkuje szeroką gamę maszyn, osprzętu i rozwiązań specjalnych - zawsze projektowanych i konstruowanych z naciskiem na jakość, funkcjonalność i łatwość serwisowania.

Wszystkie modele posiadają unikalne cechy i można je wyposażyć w ponad 50 różnych przystawek. Umożliwia to wykonywanie niemalże wszystkich prac komunalnych o każdej porze roku, poczynając od usuwania śniegu, poprzez wszelkiego rodzaju prace sprzątające po prace koszące.

 

Zapraszamy do Targów Kielce od 8 do 9 marca podczas Targów Ekotech. W tym samym terminie odbędą się jubileuszowe Targi Enex.

 

Wstęp na Targi jest bezpłatny, wystarczy rejestracja: https://www.targikielce.pl/ekotech/rejestracja-zwiedzajacych

 

(MSi)

Polecane aktualności
10 marca 2023
Piotr Sikora "Stalowy" z programu Złomowisko PL został zwycięzcą konkursu wiedzy, organizowanego przez firmę Santrade podczas targów Ekotech.
09 marca 2023
Zakończyły się zmagania w konkursie zręcznościowym, organizowanym przez firmę Santrade podczas targów Ekotech w Targach Kielce.
09 marca 2023
Innowacyjność technologii, jej zastosowanie i korzyści środowiskowe mogli poznać słuchacze wykładu przygotowanego przez firmę NataLab ze Starachowic, zajmującą się niskotemperaturowym odzyskiem metali z płytek drukowanych. Spotkanie odbyło się w Targach Kielce, w drugim dniu Targów EKOTECH.
09 marca 2023
Inteligentny kosz na śmieci, który sam posortuje odpady, nowoczesne zgniatarki wykorzystywane w wielu branżach, cyfrowa giełda odpadów i automat do skanowania i przyjmowania butelek po napojach, to tylko część z wielu nowości, jakie zaprezentowano podczas 23. edycji targów Ekotech.
09 marca 2023
Konkurs literacki, zorganizowany przez wystawcę targów Ekotech, firmę Stantrade został rozstrzygnięty. Uczestnicy walczyli o cenną nagrodę.
09 marca 2023
Kilkudziesięciu przedstawicieli gmin oraz miast i gmin z całej Polski wzięło udział w spotkaniu zorganizowanym przez Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej wspólnie z Targami Kielce. Wydarzenie odbyło się 9 marca, w ramach Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Tematem konferencji była „Racjonalizacja gospodarki odpadami i zaopatrzenia w energię w gminach”.
09 marca 2023
Eksperci z branży podzielili się swoją wiedzą podczas konferencji „Stacja demontażu pojazdu – działalność i perspektywy rozwoju", która odbyła się drugiego dnia targów Ekotech w Targach Kielce.
08 marca 2023
IX Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami odbyło się w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2023.