20221124-181739.jpg

Euro Eko Polska dołącza do drużyny EKOTECH 2023!

30 stycznia 2023
Do grona wystawców na Targach EKOTECH 2023 dołączyła firma Euro Eko Polska, czyli lider wśród krajowych odbiorców zużytego oleju roślinnego. Przedsiębiorstwo na rynku działa już od blisko 20 lat.

W czym specjalizuje się Euro Eko Polska? Firma zajmuje się odbiorem, transportem i zagospodarowaniem zużytego oleju spożywczego. Jest też największym polskim przedsiębiorstwem współpracującym z wiodącymi producentami paliw zaawansowanych w Europie.

Oferta Euro Eko Polska skierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorstw, których działalność generuje odpad w postaci zużytego oleju roślinnego, a zatem do wszelkich firm działających w branży gastronomicznej czy hotelarskiej.

20221124-181755.jpg [575.02 KB]

Podczas Targów EKOTECH przedstawiciele Euro Eko Polska opowiedzą zwiedzającym, na czym polega proces odbioru i utylizacji zużytego oleju roślinnego oraz jak nawiązać z nimi współpracę. Stoisko może zainteresować także właścicieli prywatnych gospodarstw domowych – dowiedzą się, między innymi, co zrobić ze zużytym olejem, który posłużył do smażenia. Specjaliści podzielą się również swoją wiedzą w zakresie zagospodarowania zużytego oleju oraz jego odpowiedniej utylizacji.

Stoisko firmy Euro Eko Polska będzie można odwiedzić podczas trwających w dniach 8-9 marca 2023 Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH.

Odbiór darmowych biletów na targi EKOTECH możliwy jest po wypełnieniu formularza dostępnego pod linkiem: https://www.targikielce.pl/ekotech/rejestracja-zwiedzajacych

W tym samym terminie w Targach Kielce odbędą się również Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX.

20211017-200531.jpg [3.06 MB]

 

Polecane aktualności
10 marca 2023
Piotr Sikora "Stalowy" z programu Złomowisko PL został zwycięzcą konkursu wiedzy, organizowanego przez firmę Santrade podczas targów Ekotech.
09 marca 2023
Zakończyły się zmagania w konkursie zręcznościowym, organizowanym przez firmę Santrade podczas targów Ekotech w Targach Kielce.
09 marca 2023
Innowacyjność technologii, jej zastosowanie i korzyści środowiskowe mogli poznać słuchacze wykładu przygotowanego przez firmę NataLab ze Starachowic, zajmującą się niskotemperaturowym odzyskiem metali z płytek drukowanych. Spotkanie odbyło się w Targach Kielce, w drugim dniu Targów EKOTECH.
09 marca 2023
Inteligentny kosz na śmieci, który sam posortuje odpady, nowoczesne zgniatarki wykorzystywane w wielu branżach, cyfrowa giełda odpadów i automat do skanowania i przyjmowania butelek po napojach, to tylko część z wielu nowości, jakie zaprezentowano podczas 23. edycji targów Ekotech.
09 marca 2023
Konkurs literacki, zorganizowany przez wystawcę targów Ekotech, firmę Stantrade został rozstrzygnięty. Uczestnicy walczyli o cenną nagrodę.
09 marca 2023
Kilkudziesięciu przedstawicieli gmin oraz miast i gmin z całej Polski wzięło udział w spotkaniu zorganizowanym przez Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej wspólnie z Targami Kielce. Wydarzenie odbyło się 9 marca, w ramach Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Tematem konferencji była „Racjonalizacja gospodarki odpadami i zaopatrzenia w energię w gminach”.
09 marca 2023
Eksperci z branży podzielili się swoją wiedzą podczas konferencji „Stacja demontażu pojazdu – działalność i perspektywy rozwoju", która odbyła się drugiego dnia targów Ekotech w Targach Kielce.
08 marca 2023
IX Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami odbyło się w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2023.