ELJOT-do-aktualnosci.png
Firma ELJOT Wystawcą Targów EKOTECH.

ELJOT na Targach EKOTECH!

05 grudnia 2022
Firma ELJOT, która na rynku funkcjonuje od ponad 30 lat i ma doświadczenie zdobyte niemal w każdej branży, pojawi się od 8 do 9 marca 2023 roku w gronie Wystawców Targów EKOTECH. Ten wiodący producent i dostawca układów do detekcji i separacji metalu w Polsce zaprezentuje swoją ofertę w Targach Kielce.

Odbiorcami firmy ELJOT są największe przedsiębiorstwa przemysłu ciężkiego, w szczególności gałąź przemysłu energetycznego, ale również znaczące firmy przemysłu wydobywczego, drzewnego, recyklingowego, hutniczego, czy spożywczego.

ELJOT posiada doświadczenie w dziedzinie detekcji i separacji metalu, zdobyte niemal w każdej branży o charakterze produkcyjnym. Przemysłowe separatory zanieczyszczeń metalicznych są wiodącym produktem wytwarzanym przez firmę. Przedsiębiorstwo ma szeroką ofertę rozwiązań służących do separacji zanieczyszczeń ferromagnetycznych jak i paramagnetycznych z każdego typu produktu, jaki można spotkać w procesie produkcyjnym. 

Bez-tytulu.png [36.50 KB]

Firma ELJOT oferuje także detektory metalu dedykowane do przemysłu spożywczego oraz do zastosowań w przemyśle ciężkim, a także układy do transportu produktu.

Te i wiele więcej rozwiązań oferowanych przez ELJOT będzie można poznać od 8 do 9 marca 2023 roku w Targach Kielce podczas Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH.

Nie zwlekaj, zarezerwuj ten termin już dziś: https://www.targikielce.pl/ekotech/zostan-zwiedzajacym

Targi EKOTECH odbywają się w tym samym czasie co 25. Jubileuszowe Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX.

(MS)

Polecane aktualności
10 marca 2023
Piotr Sikora "Stalowy" z programu Złomowisko PL został zwycięzcą konkursu wiedzy, organizowanego przez firmę Santrade podczas targów Ekotech.
09 marca 2023
Zakończyły się zmagania w konkursie zręcznościowym, organizowanym przez firmę Santrade podczas targów Ekotech w Targach Kielce.
09 marca 2023
Innowacyjność technologii, jej zastosowanie i korzyści środowiskowe mogli poznać słuchacze wykładu przygotowanego przez firmę NataLab ze Starachowic, zajmującą się niskotemperaturowym odzyskiem metali z płytek drukowanych. Spotkanie odbyło się w Targach Kielce, w drugim dniu Targów EKOTECH.
09 marca 2023
Inteligentny kosz na śmieci, który sam posortuje odpady, nowoczesne zgniatarki wykorzystywane w wielu branżach, cyfrowa giełda odpadów i automat do skanowania i przyjmowania butelek po napojach, to tylko część z wielu nowości, jakie zaprezentowano podczas 23. edycji targów Ekotech.
09 marca 2023
Konkurs literacki, zorganizowany przez wystawcę targów Ekotech, firmę Stantrade został rozstrzygnięty. Uczestnicy walczyli o cenną nagrodę.
09 marca 2023
Kilkudziesięciu przedstawicieli gmin oraz miast i gmin z całej Polski wzięło udział w spotkaniu zorganizowanym przez Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej wspólnie z Targami Kielce. Wydarzenie odbyło się 9 marca, w ramach Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Tematem konferencji była „Racjonalizacja gospodarki odpadami i zaopatrzenia w energię w gminach”.
09 marca 2023
Eksperci z branży podzielili się swoją wiedzą podczas konferencji „Stacja demontażu pojazdu – działalność i perspektywy rozwoju", która odbyła się drugiego dnia targów Ekotech w Targach Kielce.
08 marca 2023
IX Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami odbyło się w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2023.