odpady.jpg

Ekotech on-line zaprasza na szkolenie: Norma dla altan odpadowych

29 marca 2021
Organizatorzy targów Ekotech on-line zapraszają na szkolenie dotyczące norm dla altan odpadowych. Spotkanie odbędzie się 29 kwietnia.

Ekotech on-line zaprasza na szkolenie: Norma dla altan odpadowych

 

Organizatorzy targów Ekotech on-line zapraszają na szkolenie dotyczące norm dla altan odpadowych. Spotkanie odbędzie się 29 kwietnia.

 

Szacuje się, że w Polsce jest ponad pół miliona altan odpadowych. Choć odgrywają ważną rolę w systemie gospodarowania odpadami to w większości nie spełniają nawet podstawowych funkcji.  Powstaje pierwszy w kraju zapis normatywny, który ma pomóc administratorom i zarządzającym osiedlami, architektom i samorządom we właściwym przygotowaniu miejsca składowania odpadów. W czasie spotkania przedstawione zostaną zarówno dobre przykłady systemowego podejścia do altan na odpady w przestrzeni małych i dużych miasta, jak i konkretne wskazówki, na co zwrócić uwagę projektując nową altanę czy remontując dotychczas istniejące. Organizatorami konferencji są ENERIS Surowce, Izba Architektów RP, Urząd Miasta Strzegom i Katowice, a także Targi Kielce. Spotkanie odbędzie się w ramach Ekotech on-line.   

Do udziału w spotkaniu zapraszamy przedstawicieli :

- Samorządów,

- Sektora Komunalnego,

- Zarządzajacych nieruchomościami,

- Branży budowalanej,

- Developerów.

 

Rejestracja na spotkanie obywa się poprzez formulrz on-line dostępny TUTAJ

Polecane aktualności
20 lipca 2021
W czasie pandemii wzrosła liczba odpadów medycznych oraz koszty ich utylizacji. Eksperci podkreślają jednak, że ich likwidacja mogłaby być tańsza.
22 czerwca 2021
W kwietniu podczas wirtualnej edycji targów Ekotech słuchacze mieli okazję wziąć udział w konferencji dotyczącej norm dla altan śmietnikowych. Współorganizator spotkania – firma Eneris Surowce wraz z Izbą Architektów Rzeczypospolitej przygotowali poradnik, który zawiera szereg praktycznych wytycznych, w tym wzór na odpowiedni wymiar altany.
04 maja 2021
W czasie targów Ekotech on-line przyznano nagrody Ekonowator. Wyróżnienia trafiają do firm i instytucji, których nowatorskie podejście zmienia branżę komunalną. Kto, według komisji konkursowej, zasłużył na tegoroczne nagrody?
29 kwietnia 2021
Specjaliści z zakresu gospodarki odpadowej i recyklingu podczas konferencji „Zamykamy obiegi surowców – energia z Odpadów” rozmawiali o nowych rozwiązaniach opartych o m.in. energię pozyskiwaną z bioodpadów i nowe modele cyrkularne.
29 kwietnia 2021
Konferencja "Norma dla Altan Odpadowych. zróbmy w końcu porządek" w toku. Organizatorem spotkania jest firma Eneris Surowce
29 kwietnia 2021
Wyjątkowa, internetowa edycja Targów Ochrony Środowiska i Gospodarkami Odpadami EKOTECH rozpoczęta.
27 kwietnia 2021
W ofercie firmy znajduje się m.in. produkcja, serwis, modernizacje i montaż instalacji do recyklingu odpadów
27 kwietnia 2021
Polska Ekologia, zajmuje się wymianą informacji w dziedzinie ochrony środowiska oraz edukacją ekologiczną.