Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
odpady.jpg

Ekotech on-line zaprasza na szkolenie: Norma dla altan odpadowych

29 marca 2021
Organizatorzy targów Ekotech on-line zapraszają na szkolenie dotyczące norm dla altan odpadowych. Spotkanie odbędzie się 29 kwietnia.

Ekotech on-line zaprasza na szkolenie: Norma dla altan odpadowych

 

Organizatorzy targów Ekotech on-line zapraszają na szkolenie dotyczące norm dla altan odpadowych. Spotkanie odbędzie się 29 kwietnia.

 

Szacuje się, że w Polsce jest ponad pół miliona altan odpadowych. Choć odgrywają ważną rolę w systemie gospodarowania odpadami to w większości nie spełniają nawet podstawowych funkcji.  Powstaje pierwszy w kraju zapis normatywny, który ma pomóc administratorom i zarządzającym osiedlami, architektom i samorządom we właściwym przygotowaniu miejsca składowania odpadów. W czasie spotkania przedstawione zostaną zarówno dobre przykłady systemowego podejścia do altan na odpady w przestrzeni małych i dużych miasta, jak i konkretne wskazówki, na co zwrócić uwagę projektując nową altanę czy remontując dotychczas istniejące. Organizatorami konferencji są ENERIS Surowce, Izba Architektów RP, Urząd Miasta Strzegom i Katowice, a także Targi Kielce. Spotkanie odbędzie się w ramach Ekotech on-line.   

Do udziału w spotkaniu zapraszamy przedstawicieli :

- Samorządów,

- Sektora Komunalnego,

- Zarządzajacych nieruchomościami,

- Branży budowalanej,

- Developerów.

 

Rejestracja na spotkanie obywa się poprzez formulrz on-line dostępny TUTAJ

Polecane aktualności
15 kwietnia 2021
Targi Ochrony Środowiska i gospodarowania odpadami Ekotech uzyskały wsparcie NFOŚiGW. Wydarzenie, które od ponad 20 lat gromadzi branżowych specjalistów w tym roku odbędzie się wyjątkowo w formie wirtualnej.
12 kwietnia 2021
„Zamykamy obiegi surowców – energia z odpadów” – to wydarzenie, na które zapraszają Targi Kielce, Klaster Gospodarki Odpadami oraz Akademia Recyklingu. Spotkanie odbędzie się w ramach Ekotech on-line.
29 marca 2021
Choć targi Ekotech nie mogą odbyć się w klasycznej formie to tradycji musi stać się zadość. Eko-Nowator – nagrody targów Ekotech zostaną przyznane także w tym roku!
16 marca 2021
Związek Miast Polskich to ogólnopolska organizacja samorządowa, która reprezentuje interesy ponad 330 samorządów miejskich. Instytucja zdecydowała się wesprzeć działania organizatorów targów Ekotech.
28 stycznia 2021
Tylko 52 proc. Polaków potrafi właściwie segregować śmieci – wynika z badania przeprowadzonego przez agencję Symetria. Najwięcej problemów w przyporządkowaniu odpadów do właściwego pojemnika sprawiają im m.in. puszki dezodorantów, kartony po mleku czy żarówki. Powodem może być brak czytelnych oznaczeń na kontenerach.
26 stycznia 2021
Ścieki z fabryki produkującej ogórki są używane jako alternatywna metoda antypoślizowa. To rozwiązanie, które sprawdziło się już w Bawarii w Niemczech. Czy można je zastosować również w Polsce?
12 stycznia 2021
Przedsiębiorcy wprowadzający produkty w opakowaniach na polski rynek ponoszą najniższe w Unii opłaty recyklingowe. Powoduje to zapaść na rynku surowców wtórnych, czyniąc nieopłacalną selektywną zbiórkę odpadów. Zmiany ma przynieść system rozszerzonej odpowiedzialności producentów (ROP).
17 grudnia 2020
Branża gospodarki komunalnej od lat spotyka się w Targach Kielce. Właściciele firm, przedstawiciele samorządów i włodarze miast cenią sobie atmosferę targów Ekotech. W przyszłym roku wydarzenie wyjątkowo odbędzie się między 28 a 29 kwietnia.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy