szczot.cdr-1.jpg

EKOTECH 2023: SZCZOT-TECH powiększa grono wystawców

02 lutego 2023
Grono wystawców na targach EKOTECH znów się powiększyło. Od 8 do 9 marca swoją ofertę w Targach Kielce prezentować będzie firma SZCZOT-TECH – producent szerokiej gamy szczotek do użytku przemysłowego. Przedsiębiorstwo zapewnia klientom również możliwość regeneracji szczotek, co jest rozwiązaniem zarówno ekologicznym, jak i ekonomicznym.

Co będzie można zobaczyć na stoisku SZCZOT-TECH-u?

  • Wykonane przez firmę produkty,
  • Całą gamę stosowanych włókien,
  • Dostępne rodzaje opraw, czyli korpusów, w które wbijane jest włosie,
  • Ponadto: nowy rodzaj szczotki do walki z chwastami i najtrudniejszymi do usunięcia zabrudzeniami.

Jak prezentuje się pełna oferta firmy? Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją i regeneracją szczotek do zamiatarek ulicznych, oczyszczarek lotniskowych i urządzeń czyszczących dla firm krajowych i zagranicznych. Wykonuje również specjalistyczne szczotki dla firm z sektora rolnictwa (m.in. szczotki do mycia warzyw czy szczotki do masażu zwierząt hodowlanych), przemysłu technicznego oraz na indywidualne zamówienia.

Stosowane metody produkcji i baza techniczna umożliwiają firmie SZCZOT-TECH realizowanie także bardziej nietypowych zamówień – choćby szczotek o jednostkowym zastosowaniu.

IKS-0873.JPG [3.31 MB]

Firma może się pochwalić doświadczoną załogą, ale i parkiem maszynowym. Szczotki wykonuje z wysokiej klasy materiałów produkcji krajowej i zagranicznej, posiadających atesty jakości. Głównymi kontrahentami spółki są firmy komunalne oraz największe polskie lotniska.

Firma SZCZOT-TECH KIELCE powstała w 1993 roku, jako Zakład Produkcyjno-Handlowy Związku Niewidomych w Kielcach Sp. z o. o. Pod nową nazwą funkcjonuje od maja 2021 roku. W tym roku przedsiębiorstwo świętuje 30 lat działalności.

SZCZOT-TECH zaprezentuje swoją ofertę podczas Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH, które trwać będą w dniach 8-9 marca 2023 w Targach Kielce.

Odbiór darmowych biletów na targi EKOTECH możliwy jest po wypełnieniu formularza dostępnego TUTAJ.

W tym samym terminie w Targach Kielce odbędą się również Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX.

Polecane aktualności
10 marca 2023
Piotr Sikora "Stalowy" z programu Złomowisko PL został zwycięzcą konkursu wiedzy, organizowanego przez firmę Santrade podczas targów Ekotech.
09 marca 2023
Zakończyły się zmagania w konkursie zręcznościowym, organizowanym przez firmę Santrade podczas targów Ekotech w Targach Kielce.
09 marca 2023
Innowacyjność technologii, jej zastosowanie i korzyści środowiskowe mogli poznać słuchacze wykładu przygotowanego przez firmę NataLab ze Starachowic, zajmującą się niskotemperaturowym odzyskiem metali z płytek drukowanych. Spotkanie odbyło się w Targach Kielce, w drugim dniu Targów EKOTECH.
09 marca 2023
Inteligentny kosz na śmieci, który sam posortuje odpady, nowoczesne zgniatarki wykorzystywane w wielu branżach, cyfrowa giełda odpadów i automat do skanowania i przyjmowania butelek po napojach, to tylko część z wielu nowości, jakie zaprezentowano podczas 23. edycji targów Ekotech.
09 marca 2023
Konkurs literacki, zorganizowany przez wystawcę targów Ekotech, firmę Stantrade został rozstrzygnięty. Uczestnicy walczyli o cenną nagrodę.
09 marca 2023
Kilkudziesięciu przedstawicieli gmin oraz miast i gmin z całej Polski wzięło udział w spotkaniu zorganizowanym przez Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej wspólnie z Targami Kielce. Wydarzenie odbyło się 9 marca, w ramach Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Tematem konferencji była „Racjonalizacja gospodarki odpadami i zaopatrzenia w energię w gminach”.
09 marca 2023
Eksperci z branży podzielili się swoją wiedzą podczas konferencji „Stacja demontażu pojazdu – działalność i perspektywy rozwoju", która odbyła się drugiego dnia targów Ekotech w Targach Kielce.
08 marca 2023
IX Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami odbyło się w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2023.