logo-6.png

EKOTECH 2023: firma Cyrkl zaprezentuje innowacyjną platformę

21 lutego 2023
Kolejnym wystawcą podczas Targów EKOTECH został Cyrkl - międzynarodowa firma technologiczna, której główną misją jest wprowadzenie zasad gospodarki obiegowej do świata gospodarki odpadami. Cyrkl zrzesza ponad 18 000 klientów w 12 krajach w całej Europie, a w Kielcach zaprezentuje się już 8 i 9 marca.

Cyrkl pomaga tysiącom firm w znajdowaniu najlepszych odbiorców dla różnych strumieni odpadów na największej w Europie cyfrowej giełdzie odpadów, przygotowanej w formie platformy internetowej.

Obszary działania platformy Cyrkl to:

  • cyfrowa giełda odpadów, materiałów i produktów ubocznych w 12 europejskich krajach,
  • dostęp do bazy ponad 18 000 firm (producentów, recyklerów, odbiorców odpadów),
  • pomoc eksperta w sprzedaży/nabyciu materiałów,
  • pomoc w nawiązywaniu relacji biznesowych (stałych dostawców/odbiorców odpadów).

Ponadto Cyrkl oferuje usługi doradcze:

  • analizy strumieni odpadów,
  • optymalizację gospodarki odpadami,
  • innowacyjne rozwiązania umożliwiające zwiększenie poziomu recyklingu odpadów,
  • kalkulacje Emisji CO2eq wynikające z ilości odpadów generowanych przez przedsiębiorstwa,
  • analizy i raporty recyklingowalności.

W ramach działalności konsultingowej, zespół ekspertów ds. odpadów realizuje kompleksowe projekty, skupiające się na optymalizacji gospodarki odpadami w przedsiębiorstwach, polegające – między innymi – na ponownym wykorzystaniu odpadów lub znalezieniu adekwatnych recyklerów, które przynoszą oszczędności nie tylko środowiskowe, ale także oszczędności finansowe dla firm.

Stoisko firmy Cyrkl będzie można odwiedzić podczas trwających w dniach 8-9 marca 2023 Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH w Targach Kielce.

Odbiór darmowych biletów na Targi EKOTECH możliwy jest po wypełnieniu formularza dostępnego TUTAJ

W tym samym terminie w Targach Kielce odbędą się również Międzynarodowe Targi Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX.

Polecane aktualności
10 marca 2023
Piotr Sikora "Stalowy" z programu Złomowisko PL został zwycięzcą konkursu wiedzy, organizowanego przez firmę Santrade podczas targów Ekotech.
09 marca 2023
Zakończyły się zmagania w konkursie zręcznościowym, organizowanym przez firmę Santrade podczas targów Ekotech w Targach Kielce.
09 marca 2023
Innowacyjność technologii, jej zastosowanie i korzyści środowiskowe mogli poznać słuchacze wykładu przygotowanego przez firmę NataLab ze Starachowic, zajmującą się niskotemperaturowym odzyskiem metali z płytek drukowanych. Spotkanie odbyło się w Targach Kielce, w drugim dniu Targów EKOTECH.
09 marca 2023
Inteligentny kosz na śmieci, który sam posortuje odpady, nowoczesne zgniatarki wykorzystywane w wielu branżach, cyfrowa giełda odpadów i automat do skanowania i przyjmowania butelek po napojach, to tylko część z wielu nowości, jakie zaprezentowano podczas 23. edycji targów Ekotech.
09 marca 2023
Konkurs literacki, zorganizowany przez wystawcę targów Ekotech, firmę Stantrade został rozstrzygnięty. Uczestnicy walczyli o cenną nagrodę.
09 marca 2023
Kilkudziesięciu przedstawicieli gmin oraz miast i gmin z całej Polski wzięło udział w spotkaniu zorganizowanym przez Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej wspólnie z Targami Kielce. Wydarzenie odbyło się 9 marca, w ramach Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Tematem konferencji była „Racjonalizacja gospodarki odpadami i zaopatrzenia w energię w gminach”.
09 marca 2023
Eksperci z branży podzielili się swoją wiedzą podczas konferencji „Stacja demontażu pojazdu – działalność i perspektywy rozwoju", która odbyła się drugiego dnia targów Ekotech w Targach Kielce.
08 marca 2023
IX Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami odbyło się w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2023.