Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL
Piwniczka-Dabrowskich-dobra-jakosc.jpg
W ofercie firmy znajduje się szereg win mszalnych. Osoby zainteresowane mogą również odwiedzić specjalne miejsce - Piwniczkę Dąbrowskich.

Dąbrowscy Centrum Zaopatrzenia Kościoła na Sacroexpo!

17 września 2021
Od ponad dziesięciu lat zajmują się kompleksowym zaopatrzeniem Kościołów w Polsce i na świecie. Zaufało im już ponad 2500 Klientów w Polsce oraz Klienci z 28 krajów na świecie. Dąbrowscy Centrum Zaopatrzenia Kościoła to jeden z Wystawców tegorocznych targów Sacroexpo!

Dąbrowscy Centrum Zaopatrzenia Kościoła to licencjonowany producent pieczywa liturgicznego oraz importer win mszalnych. Proces pieczenia komunikantów i hostii odbywa się z należytą starannością, zgodnie z Prawem Kanonicznym. Jedynymi wykorzystywanymi składnikami są woda i mąka pszenna.

W ofercie firmy znajduje się szereg win mszalnych, m.in. wino słodkie Sanctus Joannes oraz wina mszalne słodkie Fons Vitae oraz Dwunastu Apostołów. Wspomniane wina posiadają wszelkie dokumenty wymagane przez Komisję ds. Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów, a ich wpis na Listę win mszalnych jest w trakcie procedowania. W ofercie Centrum Zaopatrzenia znajdują się również inne wina słodkie, półsłodkie i wytrawne zaaprobowane przez lokalnych biskupów właściwych ze względu na miejsce produkcji. Koneserzy oraz osoby zainteresowane mogą również odwiedzić specjalne miejsce - Piwniczkę Dąbrowskich.

Oprócz chleba eucharystycznego i wina mszalnego w ofercie firmy znajduje się szeroki wachlarz pozostałych produktów potrzebnych do Kościoła. Należą do nich między innymi świece woskowe, olej do świec, węgle trybularzowe, koszule kapłańskie, ornaty czy inne.

Dąbrowscy Centrum Zaopatrzenia Kościoła we współpracy z Konferencją Wyższych Przełożonych Zakonów Męskich stworzyli korzystną ofertę dla parafii zakonnych.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy podczas tegorocznej Wystawy Sacroexpo od 27 do 29 września 2021 roku w Targach Kielce!

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Zachęcamy do wcześniejszej rejestracji: https://www.targikielce.pl/sacroexpo/rejestracja-zwiedzajacych

Oleje-wegle-alby-ornaty.jpg [9.14 MB]

Komunikanty-Hostie-i-Oplatki.jpg [12.30 MB]

(MCh)

Polecane aktualności
28 września 2021
Udział w konferencji zorganizowanej przez Centrum Duszpasterskie Wesoła 54 wzięła ukraińska pisarka ikon Khrystyna Kvyk i prof. dr hab. Krystyna Stawecka – kierownik Muzeum Ikon w Supraślu
28 września 2021
Tradycją Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO są wyróżnienia wręczane przez Prawosławnego Arcybiskupa Przemyskiego i Gorlickiego Najprzewielebniejszy Paisjusza.
28 września 2021
W ramach XXII Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO w Targach Kielce odbyło się spotkanie Ekonomów i Sekretarzy Prowincjonalnych Zakonów w Polsce.
28 września 2021
Trwa spotkanie zorganizowane przez Forum Współpracy Międzyzakonnej oraz Komisję ds. Ekonomicznych KWPZM, we współpracy z firmą INNPACT. Debata o tym "Jak przygotować się w zgromadzeniach i podmiotach kościelnych na duże wzrosty kosztów energii i gazu w kolejnych latach?" skierowana jest do gości targów SACROEXPO
27 września 2021
Podczas tegorocznej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO w Targach Kielce, oprócz firm z branży sakralnej znalazło się także miejsce na kontemplację sztuki. Wystawa ikon we współczesnej odsłonie zorganizowana została przez Szkołę Pisania Ikon Centrum Duszpasterskiego WESOŁA54.
27 września 2021
Medal Papieskiej Rady ds. Kultury przyznany został już po raz 17.
27 września 2021
W uroczystości udział wzięli m.in. JE dr hab. Grzegorz Ryś – Arcybiskup Metropolita Łódzki i JE dr Jan Piotrowski - Biskup Diecezji Kieleckiej.
23 września 2021
Jeden z czołowych dostawców sprzętu audiowizualnego w Polsce z ponad 20 letnim doświadczeniem jest jednym z tegorocznych Wystawców targów Sacroexpo.