logo-kolko.png

Coloris dołącza do grona producentów targów Slavic B2Beauty

29 kwietnia 2022
Coloris to założona w 2001 roku polska firma zajmująca się tworzeniem, rozwijaniem, produkcją i sprzedażą kosmetyków. Dzięki doświadczonemu zespołowi, który łączy pasja i zaangażowanie, firma stała się ekspertem we wszystkich aspektach kreacji i produkcji produktów kosmetycznych. To właśnie pasja, innowacja i wiedza napędzają nieustanny rozwój firmy.

Produkcja wszystkich kosmetyków odbywa się w zakładzie produkcyjnym niedaleko Warszawy. Dzięki temu firma Coloris ma bezpośredni wpływ na każdy etap produkcji, począwszy od idei stworzenia produktu, aż do momentu jego opuszczenia z magazynu.

Co wyróżnia ofertę firmy Coloris?

  • Szerokie portfolio produktów

Jesteśmy obecni w wielu segmentach produktów i w każdym oferujemy duży wybór produktów

  • Kreatywne koncepcje produktów i design

Śledzimy światowe trendy, a nasz Dział Marketingu nieustannie włącza je do naszego portfolio produktów. Każdego roku wprowadzamy na rynek kilka nowych produktów, wiele z nich unikalnych w skali europejskiej.

  • Innowacyjne formuły

Dzięki naszemu zespołowi R&D, profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu receptur kosmetycznych nieustannie pracujemy nad nowymi innowacyjnymi rozwiązaniami, aby zaoferować je klientom.

  • Doskonały stosunek jakości do ceny

Działając na bardzo konkurencyjnym cenowo rynku polskim, jednym z najważniejszych parametrów produktów zawsze jest cena.

Jak wygląda nasz proces produkcji ?

  • Pomysły / koncepcje

Od pomysłów na nowe produkty po wysyłkę gotowych produktów, wszystko dzieje się w jednym miejscu. Dzięki temu mamy pełną kontrolę nad każdym etapem naszej działalności, od tworzenia produktów i testowania, po produkcję i marketing,

  • Zaplecze produkcyjne

Nasze pomieszczenia produkcyjne o powierzchni ponad 2000 m2 zapewniają najwyższą jakość. Wszystkie procesy produkcyjne prowadzone są zgodnie z zasadami GMP ISO 22716:2007 rules oraz systemem IFS HPC  – najwyższymi europejskimi standardami, potwierdzonymi przez jedną z wiodących firm certyfikujących: TUV SUD.

  • Wieloletnie doświadczenie

Dzięki wiodącej od wielu lat produkcji kosmetyków, posiadamy duże możliwości produkcyjne i automatyzacyjne, doświadczoną kadrę i optymalny park maszynowy, współpracujemy z najlepszymi dostawcami surowców oraz korzystamy z globalnego rynku dostawców opakowań i komponentów

  • Najwyższa jakość

Najwyższa jakość zapewniona przez profesjonalny Dział Kontroli Jakości, dobrze wyposażone laboratoria badawczo-rozwojowe, korzystające z innowacyjnych technologii, najwyższej klasy system zarządzania jakością, a także wydajne planowanie i zarządzanie zamówieniami gwarantują poziom usług, cieszący się uznaniem i potwierdzoną doskonałość operacyjną.

coloris.jpg [1.03 MB] coloris-3.jpg [1.33 MB] coloris-2.jpg [7.36 MB]

Z pełną paletą produktów firmy Coloris będzie można zapoznać się podczas kontraktacji Slavic B2Beauty już 21 i 22 czerwca w Centrum Kongresowym Targów Kielce.

(ŁK)

Polecane aktualności
23 czerwca 2022
W środę zakończyły się dwudniowe kontraktacje branży kosmetycznej i farmaceutycznej, ale część z dystrybutorów nadal eksploruje region świętokrzyski. W czwartek kilkunastu zagranicznych kupców wzięło udział w wizycie studyjnej w Kieleckim Parku Technologicznym.
22 czerwca 2022
Piotr Snopek z firmy Paszport do Eksportu był prelegentem podczas drugiego dnia prezentacji towarzyszących kontraktacjom Slavic B2Beauty. W swoim wystąpieniu poruszał on tematy związane z finansowaniem działań eksportowych.
22 czerwca 2022
O warunkach, jakie polskie firmy muszą wypełnić, by móc sprzedawać kosmetyki na rynku malezyjskim szczegółowo mówił podczas prelekcji w trakcie Slavic B2Beauty Khairul Ridhwan bin Zahardin, Business Development Manager z  Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.
21 czerwca 2022
Spotkania biznesowe dystrybutorów i kupców z producentami kosmetyków i farmaceutyków to nie jedyne punkty w programie Slavic B2Beauty. Równocześnie z nimi w Sali Omega trwają ciekawe prelekcje i prezentacje. Jedną z nich przeprowadziła firma Wastech Recycling.
21 czerwca 2022
Owocnych rozmów biznesowych życzył 60 kupcom z 20 krajów i 32 wystawcom prezes zarządu Targów Kielce dr Andrzej Mochoń uroczyście otwierając pierwsze kontraktacje dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty. Lidia Lukowska z Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego zaznaczała, że co drugi kosmetyk z Polski trafia na eksport. Branża kosmetyczna rośnie więc w siłę i szuka kolejnych rynków eksportowych.
20 czerwca 2022
Uroki krajobrazu naszego regionu na zdjęciach kielczanina Piotra Michalca będą oglądać przedsiębiorcy z całego świata, którzy wezmą udział w Kontraktacjach dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty.
20 czerwca 2022
Już od niedzieli do Kielc przyjeżdżają przedstawiciele firm z różnych stron świata, by wziąć udział w Kontraktacjach dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty. W poniedziałek goście z Malezji i Uzbekistanu wybrali się na wycieczkę po mieście.
20 czerwca 2022
Koncepcje produktów powstały dzięki inspiracji rodzimą naturą, mocą roślinnych składników, ale też historyczną witalnością i siłą wywodzącą się ze słowiańskich tradycji.