Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL
image004.jpeg
PRIMA PORTA Antiquities została założona w 2003 r. przez dr Matthiasa Renz, archeologa i ekonomistę.

Chrześcijańskie artefakty sprzed wieków od PRIMA PORTA Antiquities tylko na SACROEXPO

19 lipca 2021
Podczas tegorocznej edycji targów firma zaprezentuje unikatowy Hełm Rzymskiego Legionisty!

PRIMA PORTA Antiquities została założona w 2003 r. przez dr Matthiasa Renz, archeologa i ekonomistę. Galeria specjalizująca się w dziełach sztuki starożytnej, a jej klienci to ludzie sukcesu, instytucje i inwestorzy strategiczni.

Profesjonalny handel sztuką starożytną kwitnie na całym świecie od dwustu lat. Kolekcjonowanie antyków od zawsze w naturalny sposób wpisywało się w wyrafinowany styl życia, dotykając dwóch aspektów – piękna oraz wartości. Starożytne dzieła oferowane przez galerię w namacalny sposób opowiadają historię rozwoju chrześcijaństwa na przestrzeni wieków – od czasów Noego (ok. 2300 r. p.n.e.) i Jezusa z Nazaretu (I w. n.e.). W trakcie tegorocznej edycji targów firma zaprezentuje unikatowy Hełm Rzymskiego Legionisty!

PRIMA PORTA jest pierwszą w Polsce i jak dotąd jedyną galerią sztuki starożytnej, a zakupione w niej eksponaty znajdują się w wielu prywatnych kolekcjach w kraju i za granicą oraz w muzeach.

Zachęcamy do odwiedzenia stoiska firmy podczas nadchodzących targów SACROEXPO.

(MB)

CinoaGalleryPic.jpg [326.55 KB]

Polecane aktualności
28 września 2021
Udział w konferencji zorganizowanej przez Centrum Duszpasterskie Wesoła 54 wzięła ukraińska pisarka ikon Khrystyna Kvyk i prof. dr hab. Krystyna Stawecka – kierownik Muzeum Ikon w Supraślu
28 września 2021
Tradycją Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO są wyróżnienia wręczane przez Prawosławnego Arcybiskupa Przemyskiego i Gorlickiego Najprzewielebniejszy Paisjusza.
28 września 2021
W ramach XXII Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO w Targach Kielce odbyło się spotkanie Ekonomów i Sekretarzy Prowincjonalnych Zakonów w Polsce.
28 września 2021
Trwa spotkanie zorganizowane przez Forum Współpracy Międzyzakonnej oraz Komisję ds. Ekonomicznych KWPZM, we współpracy z firmą INNPACT. Debata o tym "Jak przygotować się w zgromadzeniach i podmiotach kościelnych na duże wzrosty kosztów energii i gazu w kolejnych latach?" skierowana jest do gości targów SACROEXPO
27 września 2021
Podczas tegorocznej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO w Targach Kielce, oprócz firm z branży sakralnej znalazło się także miejsce na kontemplację sztuki. Wystawa ikon we współczesnej odsłonie zorganizowana została przez Szkołę Pisania Ikon Centrum Duszpasterskiego WESOŁA54.
27 września 2021
Medal Papieskiej Rady ds. Kultury przyznany został już po raz 17.
27 września 2021
W uroczystości udział wzięli m.in. JE dr hab. Grzegorz Ryś – Arcybiskup Metropolita Łódzki i JE dr Jan Piotrowski - Biskup Diecezji Kieleckiej.
23 września 2021
Jeden z czołowych dostawców sprzętu audiowizualnego w Polsce z ponad 20 letnim doświadczeniem jest jednym z tegorocznych Wystawców targów Sacroexpo.