1z6m6973-20211027-TargiKielce-NKBR.jpg

Centrum Kongresowe podejmie uczestników Slavic B2Beauty!

25 maja 2022
Nowoczesne wnętrza Centrum Kongresowego Targów Kielce już za niespełna miesiąc wypełnią producenci najlepszych kosmetyków i farmaceutyków z Europy. Bogata oferta kremów, artykułów do makijażu, pielęgnacji ciała, włosów i paznokci, dermokosmetyków, opakowań oraz suplementów diety, czekać będzie na kupców i dystrybutorów z całego świata.

W Kielcach pojawią przedstawiciele firm kosmetycznych i farmaceutycznych z Azji, Afryki i Europy. Słowiańskie kosmetyki cieszą się coraz większą renomą, a ich czysty i naturalny skład wzbudza zainteresowanie zagranicznych firm branży beauty.

Centrum Kongresowe to idealna przestrzeń do organizacji wydarzeń B2B, w których przedstawiciele świata biznesu mogą spokojnie porozmawiać i zapoznać się z ofertą kontrahentów, a konferencyjny charakter wnętrz sprawia, że prowadzone kontraktacje nabierają odpowiedniego anturażu. W ciągu roku kalendarz spotkań, konferencji i kongresów odbywających się w Centrum Kongresowym wypełniony jest po brzegi. W maju obiekt gościł uczestników Festiwalu Stomatologii Praktycznej DENTOPOLIS, który w swojej formule przypominał zaplanowane na 21 i 22 czerwca kontraktacje dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty. Jeśli chcecie zobaczyć i poczuć, jak prezentują się jego wnętrza, rozświetlone blaskiem świateł i wypełnione zapachami wyjątkowych kosmetyków, koniecznie musicie zgłosić się do udziału w czerwcowym wydarzeniu i otworzyć drzwi, które zaprowadzą Was do nowego świata… świata beauty!

(ŁK)

Polecane aktualności
23 czerwca 2022
W środę zakończyły się dwudniowe kontraktacje branży kosmetycznej i farmaceutycznej, ale część z dystrybutorów nadal eksploruje region świętokrzyski. W czwartek kilkunastu zagranicznych kupców wzięło udział w wizycie studyjnej w Kieleckim Parku Technologicznym.
22 czerwca 2022
Piotr Snopek z firmy Paszport do Eksportu był prelegentem podczas drugiego dnia prezentacji towarzyszących kontraktacjom Slavic B2Beauty. W swoim wystąpieniu poruszał on tematy związane z finansowaniem działań eksportowych.
22 czerwca 2022
O warunkach, jakie polskie firmy muszą wypełnić, by móc sprzedawać kosmetyki na rynku malezyjskim szczegółowo mówił podczas prelekcji w trakcie Slavic B2Beauty Khairul Ridhwan bin Zahardin, Business Development Manager z  Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.
21 czerwca 2022
Spotkania biznesowe dystrybutorów i kupców z producentami kosmetyków i farmaceutyków to nie jedyne punkty w programie Slavic B2Beauty. Równocześnie z nimi w Sali Omega trwają ciekawe prelekcje i prezentacje. Jedną z nich przeprowadziła firma Wastech Recycling.
21 czerwca 2022
Owocnych rozmów biznesowych życzył 60 kupcom z 20 krajów i 32 wystawcom prezes zarządu Targów Kielce dr Andrzej Mochoń uroczyście otwierając pierwsze kontraktacje dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty. Lidia Lukowska z Polskiego Związku Przemysłu Kosmetycznego zaznaczała, że co drugi kosmetyk z Polski trafia na eksport. Branża kosmetyczna rośnie więc w siłę i szuka kolejnych rynków eksportowych.
20 czerwca 2022
Uroki krajobrazu naszego regionu na zdjęciach kielczanina Piotra Michalca będą oglądać przedsiębiorcy z całego świata, którzy wezmą udział w Kontraktacjach dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty.
20 czerwca 2022
Już od niedzieli do Kielc przyjeżdżają przedstawiciele firm z różnych stron świata, by wziąć udział w Kontraktacjach dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej Slavic B2Beauty. W poniedziałek goście z Malezji i Uzbekistanu wybrali się na wycieczkę po mieście.
20 czerwca 2022
Koncepcje produktów powstały dzięki inspiracji rodzimą naturą, mocą roślinnych składników, ale też historyczną witalnością i siłą wywodzącą się ze słowiańskich tradycji.