Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL
sklejka-40x30-druk.jpg
Wszystkie obrazy są przygotowane na płótnie malarskim oraz naciągnięte na sosnowy blejtram - przez co są od razu gotowe do powieszenia.

Bogata oferta obrazów religijnych podczas wrześniowych targów SACROEXPO

06 sierpnia 2021
SACRA.PL to ogólnopolski producent obrazów religijnych i reprodukcji dzieł sztuki chrześcijańskiej.

SACRA.PL to ogólnopolski producent obrazów religijnych i reprodukcji dzieł sztuki chrześcijańskiej. Zgodnie z rozumieniem piękna jako przymiotu Boga, firma stara się, żeby oferta jak najlepiej odpowiadała na potrzeby estetyczne i duchowe wiernych. Każda reprodukcja dzieła sztuki opatrzona jest opisem, który może pomóc przy dokonaniu wyboru obrazu. W ofercie znajduje się również bogata kolekcja wizerunków świętych i błogosławionych, spośród których można odnaleźć własnego patrona lub obdarować bliską osobę z życzeniem opieki świętego i Bożego błogosławieństwa. Niezmiennie dba o jakość obrazów, bo klienci na to zasługują. Liczy się detal, dlatego tak wielką uwagę firma przywiązuje do szczegółu. Zachęca do współpracy zarówno osoby świeckie, jak i duchowne, słowem - wszystkich, którym bliski jest ideał chwalenia Boga sztuką i godnym przedstawieniem. Posiada prawdopodobnie największą bazę reprodukcji dzieł sztuki religijnej na Polskim rynku.

Sacra.pl jest producentem najwyższej jakości reprodukcji dzieł sztuki jak i obrazów tematycznych. Obrazy produkowane są na płótnie canvas, z wykorzystaniem specjalnych atramentów, które charakteryzują się wysoką precyzją odwzorowywania barw, płynnymi przejściami tonalnymi, jak również w przypadku prac czarno-białych neutralnością barw z wysokim poziomem czerni. Wysoka rozdzielczość druku zapewnia znakomite odwzorowanie najdrobniejszych detali, co sprawia, iż kopia jest wierna oryginałowi.  Wszystkie obrazy są przygotowane na płótnie malarskim oraz naciągnięte na sosnowy blejtram - przez co są od razu gotowe do powieszenia.

Każdy obraz jest RĘCZNIE przygotowywany i poddawany kontroli jakości, by zagwarantować najlepszy technicznie rezultat, i mieć pewność - że otrzymują Państwo produkt nieskazitelny. Technika nadruku z wykorzystaniem wysokiej jakości kosztownych materiałów, jest czasochłonna i pracochłonna. Wszystko po to, by otrzymać obraz o idealnej jakości!

Pracownicy firmy dokładają wszelkich starań, by obrazy dotarły jak najszybciej w idealnym stanie. Jeśli podczas kontroli jakości zauważą niedoskonałości (wynikłe np. z kaprysu technologii), projekt wykonywany jest od nowa na koszt firmy.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy podczas nadchodzącej wrześniowej edycji Sacroexpo. Do zobaczenia!

(MB)

 

 

Polecane aktualności
28 września 2021
Udział w konferencji zorganizowanej przez Centrum Duszpasterskie Wesoła 54 wzięła ukraińska pisarka ikon Khrystyna Kvyk i prof. dr hab. Krystyna Stawecka – kierownik Muzeum Ikon w Supraślu
28 września 2021
Tradycją Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO są wyróżnienia wręczane przez Prawosławnego Arcybiskupa Przemyskiego i Gorlickiego Najprzewielebniejszy Paisjusza.
28 września 2021
W ramach XXII Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO w Targach Kielce odbyło się spotkanie Ekonomów i Sekretarzy Prowincjonalnych Zakonów w Polsce.
28 września 2021
Trwa spotkanie zorganizowane przez Forum Współpracy Międzyzakonnej oraz Komisję ds. Ekonomicznych KWPZM, we współpracy z firmą INNPACT. Debata o tym "Jak przygotować się w zgromadzeniach i podmiotach kościelnych na duże wzrosty kosztów energii i gazu w kolejnych latach?" skierowana jest do gości targów SACROEXPO
27 września 2021
Podczas tegorocznej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO w Targach Kielce, oprócz firm z branży sakralnej znalazło się także miejsce na kontemplację sztuki. Wystawa ikon we współczesnej odsłonie zorganizowana została przez Szkołę Pisania Ikon Centrum Duszpasterskiego WESOŁA54.
27 września 2021
Medal Papieskiej Rady ds. Kultury przyznany został już po raz 17.
27 września 2021
W uroczystości udział wzięli m.in. JE dr hab. Grzegorz Ryś – Arcybiskup Metropolita Łódzki i JE dr Jan Piotrowski - Biskup Diecezji Kieleckiej.
23 września 2021
Jeden z czołowych dostawców sprzętu audiowizualnego w Polsce z ponad 20 letnim doświadczeniem jest jednym z tegorocznych Wystawców targów Sacroexpo.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy