Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
sklejka-40x30-druk.jpg
Wszystkie obrazy są przygotowane na płótnie malarskim oraz naciągnięte na sosnowy blejtram - przez co są od razu gotowe do powieszenia.

Bogata oferta obrazów religijnych podczas wrześniowych targów SACROEXPO

06 sierpnia 2021
SACRA.PL to ogólnopolski producent obrazów religijnych i reprodukcji dzieł sztuki chrześcijańskiej.

SACRA.PL to ogólnopolski producent obrazów religijnych i reprodukcji dzieł sztuki chrześcijańskiej. Zgodnie z rozumieniem piękna jako przymiotu Boga, firma stara się, żeby oferta jak najlepiej odpowiadała na potrzeby estetyczne i duchowe wiernych. Każda reprodukcja dzieła sztuki opatrzona jest opisem, który może pomóc przy dokonaniu wyboru obrazu. W ofercie znajduje się również bogata kolekcja wizerunków świętych i błogosławionych, spośród których można odnaleźć własnego patrona lub obdarować bliską osobę z życzeniem opieki świętego i Bożego błogosławieństwa. Niezmiennie dba o jakość obrazów, bo klienci na to zasługują. Liczy się detal, dlatego tak wielką uwagę firma przywiązuje do szczegółu. Zachęca do współpracy zarówno osoby świeckie, jak i duchowne, słowem - wszystkich, którym bliski jest ideał chwalenia Boga sztuką i godnym przedstawieniem. Posiada prawdopodobnie największą bazę reprodukcji dzieł sztuki religijnej na Polskim rynku.

Sacra.pl jest producentem najwyższej jakości reprodukcji dzieł sztuki jak i obrazów tematycznych. Obrazy produkowane są na płótnie canvas, z wykorzystaniem specjalnych atramentów, które charakteryzują się wysoką precyzją odwzorowywania barw, płynnymi przejściami tonalnymi, jak również w przypadku prac czarno-białych neutralnością barw z wysokim poziomem czerni. Wysoka rozdzielczość druku zapewnia znakomite odwzorowanie najdrobniejszych detali, co sprawia, iż kopia jest wierna oryginałowi.  Wszystkie obrazy są przygotowane na płótnie malarskim oraz naciągnięte na sosnowy blejtram - przez co są od razu gotowe do powieszenia.

Każdy obraz jest RĘCZNIE przygotowywany i poddawany kontroli jakości, by zagwarantować najlepszy technicznie rezultat, i mieć pewność - że otrzymują Państwo produkt nieskazitelny. Technika nadruku z wykorzystaniem wysokiej jakości kosztownych materiałów, jest czasochłonna i pracochłonna. Wszystko po to, by otrzymać obraz o idealnej jakości!

Pracownicy firmy dokładają wszelkich starań, by obrazy dotarły jak najszybciej w idealnym stanie. Jeśli podczas kontroli jakości zauważą niedoskonałości (wynikłe np. z kaprysu technologii), projekt wykonywany jest od nowa na koszt firmy.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy podczas nadchodzącej wrześniowej edycji Sacroexpo. Do zobaczenia!

(MB)

 

 

Polecane aktualności
23 września 2021
Jeden z czołowych dostawców sprzętu audiowizualnego w Polsce z ponad 20 letnim doświadczeniem jest jednym z tegorocznych Wystawców targów Sacroexpo.
23 września 2021
Różańce, modlitewniki, dewocjonalia, ogromy wybór obrazków i ikon w okazyjnych cenach. To wszystko czekać będzie na gości XXII edycji Wystawy SACROEXPO, na stoisku firmy KUBARA Dewocjonalia.
23 września 2021
Podczas tegorocznej Wystawy Sacroexpo nie zabraknie prezentacji najnowszych technologii i rozwiązań stosowanych w budownictwie, architekturze oraz podczas rewitalizacji obiektów sakralnych.
22 września 2021
Windhager – jedna z wiodących marek w Europie, w zakresie odnawialnych źródeł ciepła jest Wystawcą tegorocznej edycji targów branży sakralnej Sacroexpo
22 września 2021
Główny dystrybutor produktów OIKOS w Polsce jednym z tegorocznych Wystawców Sacroexpo!
22 września 2021
Firma LDM Electronic – polski producent profesjonalnego nagłośnienia obchodzący w tym roku jubileusz 40-lecia istnienia - jednym z Wystawców targów branży sakralnej.
21 września 2021
Podczas spotkania branży sakralnej nie zabraknie wydawnictw oferujących wartościowe publikacje oraz czasopisma religijne. Jednym z Wystawców tegorocznej Wystawy Sacroexpo będzie Wydawnictwo św. Stanisława BM.
21 września 2021
Sprzątanie powierzchni m.in. w domach rekolekcyjnych, kościołach czy na plebaniach wymaga stosowania odpowiednich środków czystości. Z pomocą przychodzi firma DCC Group, która swoje produkty i usługi zaprezentuje podczas zbliżającej się Wystawy Sacroexpo w Targach Kielce.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy