Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
25-LAT.png
Firma jest skoncentrowana na stosowanie ekologicznych, wydajnych i nowoczesnych urządzeń z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii. 

Automatic Elektrociepło na Sacroexpo

23 sierpnia 2021
W ofercie firmy znajdują się ekologiczne, wydajne i nowoczesne urządzenia z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii. 
Firma od1996 pracuje w branży ogrzewania elektrycznego w połączeniu z nowoczesnymi technologiami dla domów i kościołów . Jest  skoncentrowana na stosowanie ekologicznych, wydajnych i nowoczesnych urządzeń z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii. 
W ofercie znajduje się przygotowanie dokumentacji dla inwestycji w zakresie ogrzewania kościołów: piece akumulacyjne, promienniki podczerwieni,  grzejniki elektryczne, ogrzewanie podławkowe, ogrzewanie podłogowe, nagrzewnice nadmuchowe.  Nasze systemy obsługiwane są przez układy sterowania stacjonarnego lub zdalnego. Inwestycje realizowane są na terenie całego kraju. Na stronie www znalazły się referencje klientów, którzy obdarzyli firmę zaufaniem:  inwestorzy prywatni, kościoły, urzędy, szkoły, szpitale, sklepy, wspólnoty, spółdzielnie.
OPIS PRODUKTÓW:
1. PIECE AKUMULACYJNE:  Piece akumulacyjne łączą w sobie zalety: pobór tylko taniego prądu, gromadzenie - akumulacja energii cieplnej, zastosowanie sterowania pogodowego.  Nowoczesny wygląd pieców wkomponowuje się w wewnętrzną estetykę architektury kościoła. Piece akumulacyjne utrzymują optymalną temperaturę i wilgotność, nie zaburzając naturalnego mikroklimatu.  Ogrzewanie akumulacyjne poprzez możliwość gromadzenia ciepła  jest ogrzewaniem konkurencyjnym do innych rodzajów ogrzewania. System grzewczy idealny do współpracy z odnawialnymi źródłami energii - panelami fotowoltaicznymi.
      
2. OGRZEWANIE PODŁOGOWE AKUMULACYJNE: Elektryczne podłogowe ogrzewanie akumulacyjne jest to system równomiernie rozłożonych przewodów grzejnych, które dzięki izolacji od gruntu a grubszej wylewce z góry mają zdolność do gromadzenia energii cieplnej pobranej tylko z taniej taryfy energetycznej. System  połączony  z automatyką Fuzzy Logic przewiduje ilość czasu potrzebnego do ładowania energii cieplnej z taniej taryfy, aby utrzymać komfort cieplny w kościele, przy najniższych kosztach  użytkowych. Ogrzewanie podłogowe akumulacyjne jest idealne do współpracy z odnawialnymi źródłami energii - panelami fotowoltaicznymi.
3. REKUPERACJA DECENTRALANA - ŚCIENNA: Rekuperator ścienny zapewnia wysokiej jakości, świeże powietrze bez utraty temperatury wewnątrz kościoła. Uzyskujemy niższe koszty za ogrzewanie w kościołach z racji odzyskania ciepła z rekuperacji. Rekuperacja dostarcza świeże powietrze uczestnikom liturgii, oczyszcza powietrze z zanieczyszczeń, chroni budynek przed szkodliwym działaniem wilgoci. Połączenie rekuperacji z ogrzewaniem elektrycznym wpływa na utrzymanie wilgotności na pożądanym poziomie 40 - 60%RH.
(MB)
Polecane aktualności
23 września 2021
Jeden z czołowych dostawców sprzętu audiowizualnego w Polsce z ponad 20 letnim doświadczeniem jest jednym z tegorocznych Wystawców targów Sacroexpo.
23 września 2021
Różańce, modlitewniki, dewocjonalia, ogromy wybór obrazków i ikon w okazyjnych cenach. To wszystko czekać będzie na gości XXII edycji Wystawy SACROEXPO, na stoisku firmy KUBARA Dewocjonalia.
23 września 2021
Podczas tegorocznej Wystawy Sacroexpo nie zabraknie prezentacji najnowszych technologii i rozwiązań stosowanych w budownictwie, architekturze oraz podczas rewitalizacji obiektów sakralnych.
22 września 2021
Windhager – jedna z wiodących marek w Europie, w zakresie odnawialnych źródeł ciepła jest Wystawcą tegorocznej edycji targów branży sakralnej Sacroexpo
22 września 2021
Główny dystrybutor produktów OIKOS w Polsce jednym z tegorocznych Wystawców Sacroexpo!
22 września 2021
Firma LDM Electronic – polski producent profesjonalnego nagłośnienia obchodzący w tym roku jubileusz 40-lecia istnienia - jednym z Wystawców targów branży sakralnej.
21 września 2021
Podczas spotkania branży sakralnej nie zabraknie wydawnictw oferujących wartościowe publikacje oraz czasopisma religijne. Jednym z Wystawców tegorocznej Wystawy Sacroexpo będzie Wydawnictwo św. Stanisława BM.
21 września 2021
Sprzątanie powierzchni m.in. w domach rekolekcyjnych, kościołach czy na plebaniach wymaga stosowania odpowiednich środków czystości. Z pomocą przychodzi firma DCC Group, która swoje produkty i usługi zaprezentuje podczas zbliżającej się Wystawy Sacroexpo w Targach Kielce.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy