Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL
25-LAT.png
Firma jest skoncentrowana na stosowanie ekologicznych, wydajnych i nowoczesnych urządzeń z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii. 

Automatic Elektrociepło na Sacroexpo

23 sierpnia 2021
W ofercie firmy znajdują się ekologiczne, wydajne i nowoczesne urządzenia z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii. 
Firma od1996 pracuje w branży ogrzewania elektrycznego w połączeniu z nowoczesnymi technologiami dla domów i kościołów . Jest  skoncentrowana na stosowanie ekologicznych, wydajnych i nowoczesnych urządzeń z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii. 
W ofercie znajduje się przygotowanie dokumentacji dla inwestycji w zakresie ogrzewania kościołów: piece akumulacyjne, promienniki podczerwieni,  grzejniki elektryczne, ogrzewanie podławkowe, ogrzewanie podłogowe, nagrzewnice nadmuchowe.  Nasze systemy obsługiwane są przez układy sterowania stacjonarnego lub zdalnego. Inwestycje realizowane są na terenie całego kraju. Na stronie www znalazły się referencje klientów, którzy obdarzyli firmę zaufaniem:  inwestorzy prywatni, kościoły, urzędy, szkoły, szpitale, sklepy, wspólnoty, spółdzielnie.
OPIS PRODUKTÓW:
1. PIECE AKUMULACYJNE:  Piece akumulacyjne łączą w sobie zalety: pobór tylko taniego prądu, gromadzenie - akumulacja energii cieplnej, zastosowanie sterowania pogodowego.  Nowoczesny wygląd pieców wkomponowuje się w wewnętrzną estetykę architektury kościoła. Piece akumulacyjne utrzymują optymalną temperaturę i wilgotność, nie zaburzając naturalnego mikroklimatu.  Ogrzewanie akumulacyjne poprzez możliwość gromadzenia ciepła  jest ogrzewaniem konkurencyjnym do innych rodzajów ogrzewania. System grzewczy idealny do współpracy z odnawialnymi źródłami energii - panelami fotowoltaicznymi.
      
2. OGRZEWANIE PODŁOGOWE AKUMULACYJNE: Elektryczne podłogowe ogrzewanie akumulacyjne jest to system równomiernie rozłożonych przewodów grzejnych, które dzięki izolacji od gruntu a grubszej wylewce z góry mają zdolność do gromadzenia energii cieplnej pobranej tylko z taniej taryfy energetycznej. System  połączony  z automatyką Fuzzy Logic przewiduje ilość czasu potrzebnego do ładowania energii cieplnej z taniej taryfy, aby utrzymać komfort cieplny w kościele, przy najniższych kosztach  użytkowych. Ogrzewanie podłogowe akumulacyjne jest idealne do współpracy z odnawialnymi źródłami energii - panelami fotowoltaicznymi.
3. REKUPERACJA DECENTRALANA - ŚCIENNA: Rekuperator ścienny zapewnia wysokiej jakości, świeże powietrze bez utraty temperatury wewnątrz kościoła. Uzyskujemy niższe koszty za ogrzewanie w kościołach z racji odzyskania ciepła z rekuperacji. Rekuperacja dostarcza świeże powietrze uczestnikom liturgii, oczyszcza powietrze z zanieczyszczeń, chroni budynek przed szkodliwym działaniem wilgoci. Połączenie rekuperacji z ogrzewaniem elektrycznym wpływa na utrzymanie wilgotności na pożądanym poziomie 40 - 60%RH.
(MB)
Polecane aktualności
28 września 2021
Udział w konferencji zorganizowanej przez Centrum Duszpasterskie Wesoła 54 wzięła ukraińska pisarka ikon Khrystyna Kvyk i prof. dr hab. Krystyna Stawecka – kierownik Muzeum Ikon w Supraślu
28 września 2021
Tradycją Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO są wyróżnienia wręczane przez Prawosławnego Arcybiskupa Przemyskiego i Gorlickiego Najprzewielebniejszy Paisjusza.
28 września 2021
W ramach XXII Międzynarodowej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO w Targach Kielce odbyło się spotkanie Ekonomów i Sekretarzy Prowincjonalnych Zakonów w Polsce.
28 września 2021
Trwa spotkanie zorganizowane przez Forum Współpracy Międzyzakonnej oraz Komisję ds. Ekonomicznych KWPZM, we współpracy z firmą INNPACT. Debata o tym "Jak przygotować się w zgromadzeniach i podmiotach kościelnych na duże wzrosty kosztów energii i gazu w kolejnych latach?" skierowana jest do gości targów SACROEXPO
27 września 2021
Podczas tegorocznej Wystawy Budownictwa i Wyposażenia Kościołów, Sztuki Sakralnej i Dewocjonaliów SACROEXPO w Targach Kielce, oprócz firm z branży sakralnej znalazło się także miejsce na kontemplację sztuki. Wystawa ikon we współczesnej odsłonie zorganizowana została przez Szkołę Pisania Ikon Centrum Duszpasterskiego WESOŁA54.
27 września 2021
Medal Papieskiej Rady ds. Kultury przyznany został już po raz 17.
27 września 2021
W uroczystości udział wzięli m.in. JE dr hab. Grzegorz Ryś – Arcybiskup Metropolita Łódzki i JE dr Jan Piotrowski - Biskup Diecezji Kieleckiej.
23 września 2021
Jeden z czołowych dostawców sprzętu audiowizualnego w Polsce z ponad 20 letnim doświadczeniem jest jednym z tegorocznych Wystawców targów Sacroexpo.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy