UMPC2-045-2.png
Flagowym produktem firmy ARGO-HYTOS jest ergonomiczny i nowoczesny agregat serwisowy UMPC2 045 przeznaczony do filtracji oleju z jednoczesnym pomiarem klasy czystości i zawilgocenia.

ARGO-HYTOS na targach Plastpol z najnowszym agregatem serwisowym UMPC2 045

07 maja 2024
Ten flagowy produkt jednego ze światowych liderów branży hydrauliki siłowej przeznaczony jest do filtracji oleju z jednoczesnym pomiarem klasy czystości i zawilgocenia. Agregatowi UMPC2 045 będzie można się przyjrzeć już od 21 do 24 maja w Targach Kielce. Na Plastpol cały czas trwa rejestracja uczestników.

Zakłady produkcyjne firmy ARGO-HYTOS, zlokalizowane w Niemczech, Czechach, Polsce, Chinach i Indiach, kreują produkty i systemy stanowiące o sile rynkowej marki. Jedną ze specjalizacji firmy jest produkcja agregatów filtracyjnych i systemów monitoringu oleju służących do:  

 • usuwania cząstek stałych i wody,
 • pomiarów zabrudzenia cząstkami stałymi i zawilgocenia oleju hydraulicznego,
 • śledzenia stopnia starzenia płynów roboczych,
 • śledzenia stopnia zużycia maszyny poprzez pomiar zawartości cząstek ferromagnetycznych w oleju,
 • generowania alarmów na maszynie,
 • gromadzenia i przesyłanie danych,
 • zdalnego dostępu do pomiarów,
 • zapobiegania awariom i wydłużenia żywotności.

W ofercie ARGO-HYTOS są urządzenia serwisowe, jak filtry bocznikowe,  stacjonarne agregaty filtracyjne, mobilne agregaty filtracyjne z pomiarem klasy czystości i zawilgocenia oleju, wkłady odwadniające-filtracyjne oraz agregaty odwadniająco-filtracyjne. Ich możliwości będzie można poznać podczas targów Plastpol, od 21 do 24 maja w Kielcach. Miejsce nowości na stoisku firmy ARGO- HYTOS zajmie agregat serwisowy UMPC2 045.

W myśl zasady, iż dobrze wykonany serwis olejowy to gwarancja trwałej, niezawodnej i oszczędnej pracy maszyny, agregat UMPC2 045 zaprojektowany został tak, aby zmaksymalizować korzyści dla użytkownika.

Najważniejsze atuty agregatu filtracyjnego UMPC2 045 firmy ARGO-HYTOS:

 • wielofunkcyjność: urządzenie może służyć do napełniania układów przefiltrowanym płynem, filtracji bocznikowej, transferu oleju z pomięciem wkładu filtracyjnego, pomiarów parametrów oleju przed lub za filtrem itd.)
 • elastyczność: płynna regulacja wydajności w zakresie 20-70 l/min pozwala na serwisowanie układów o zróżnicowanej pojemności od kilkudziesięciu do nawet kilku tysięcy litrów
 • skuteczny i dokładny wkład filtracyjny, którego ponadprzeciętna pojemność pozwala na zatrzymanie nawet 4000g zanieczyszczeń,
 • czujniki monitorujące zanieczyszczenie cząstkami stałymi i zawilgocenie oleju,
 • nowoczesny interfejs oraz intuicyjny dotykowy panel operatorski
 • innowacyjny sposób zarządzania danymi: użytkownik może zdefiniować do 200 profili, w których przechowywane są ustawienia i wyniki dla indywidualnych maszyn/klientów/systemów
 • możliwość wydrukowania raportu dzięki wbudowanej drukarce
 • dodatkowe funkcje takie jak dozowanie oleju, liczniki czasu pracy, funkcja automatycznego wyłączenia po osiągnieciu zadanej klasy czystości itd.
 • ergonomiczna konstrukcja,
 • bez-narzędziowa wymiana wkładu filtracyjnego,
 • czysty transport w pozycji poziomej lub pionowej,
 • możliwość personalizacji urządzenia.

 

Na tych walorach możliwości agregatu UMPC2 się nie kończą. Zespół ARGO-HYTOS nieustannie rozwija nowe funkcjonalności urządzenia czego przykładem jest dostępna od niedawna nowa wersja napięciowa 110-120V 50/60Hz. Zaś w ofercie firmy znajdują się również mniejsze, przenośne agregaty filtracyjne typu: FAPC 016 i CFP 03.

 

XXVIII Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy PLASTPOL potrwają od 21 do 24 maja 2024 w Targach Kielce. Rejestracja dla zwiedzających i sprzedaż biletów trwa na targikielce.pl/plastpol

/oprac. MŚ/

 

 

Polecane aktualności
12 czerwca 2024
Nowy etap współpracy międzynarodowej kielecki ośrodek wystawienniczy rozpoczął w Niemczech, 10 czerwca, podczas Taiwan Expo 2024. Wydarzenie po raz pierwszy w Europie zorganizowała Tajwańska Rada Rozwoju Handlu Zewnętrznego (TAITRA), organizacja uznawana za jeden z głównych motorów napędowych tajwańskiego handlu międzynarodowego. Targi Kielce są jedynym polskim ośrodkiem, z którym TAITRA podpisała umowę w Berlinie.
05 czerwca 2024
- Jestem dumna – mówi Marta Tryc, która zwyciężyła w tegorocznym konkursie Omniplast. Przedsięwzięcie Targi Kielce organizują z serwisem internetowym tworzywa.pl w czasie targów Plastpol. Wyjątkową statuetkę oraz nagrodę główną – bon na 8 tysięcy dla firmy Kraiburg TPE, którą reprezentuje otrzymała podczas gali Platinum Plast.
23 maja 2024
Około 100 firm z Azji, w tym 76 z samych Chin, prezentuje najnowocześniejsze sprzęty i technologie związane z przetwórstwem tworzyw sztucznych na trwających w Targach Kielce targach Plastpol. Oferowane przez nie produkty i rozwiązania wzbudzają zainteresowanie polskich i zagranicznych przedsiębiorców, szukających nowych możliwości rozwoju.
23 maja 2024
Konsul generalny Holger Mahnicke rozmawiał z przedstawicielami niemieckich firm podczas największych w Europie Środkowej targów przetwórstwa tworzyw sztucznych i gumy.
22 maja 2024
Drugiego dnia targów Plastpol, podczas uroczystej gali Platinum Plast, wręczono medale i wyróżnienia za najlepsze produkty i stoiska oraz przyznano nagrody w konkursie Omniplast. Po raz pierwszy w historii zwyciężyła kobieta Marta Tryc z firmy KRAIBURG TPE.
22 maja 2024
Cała branża przetwórstwa tworzyw sztucznych spotkała się w Targach Kielce podczas 28. Międzynarodowych Targów Plastpol. Jednym ze stałych punktów programu wydarzenia jest seminarium Plastech Info organizowane przez wyłącznego branżowego partnera prasowego targów - serwis tworzywa.pl.
22 maja 2024
Wyzwania recyklingu tworzyw sztucznych to tytuł konferencji zorganizowanej przez Klaster Gospodarki Odpadami podczas trwających w kieleckim ośrodku wystawienniczym targów Plastpol. Podczas spotkania eksperci rozmawiali m.in. o trudnościach wynikających z norm recyklingowych.
22 maja 2024
Czy plastik można zastąpić materiałami pochodzenia roślinnego? W jaki sposób przetworzyć odpady z branży budownictwa lotniczego? Czy istnieją innowacyjne, w 100% przetworzone polimery oraz jakie są ich właściwości? Na te i inne pytania odpowiedzieli prelegenci branżowego spotkania podczas Targów Plastpol w kieleckim ośrodku wystawienniczym.