Menu - nagłówek (dodatkowe)

Logowanie

PL
image.jpg
Spółkę Abikus tworzą doświadczeni inżynierowie z branży informatyki i automatyki.

ABIKUS na SACROEXPO

10 września 2021
Spółka oferuje transmisje internetowe audio-wideo i streamingi z obiektów sakralnych w całej Polsce

Spółkę Abikus tworzą doświadczeni inżynierowie z branży informatyki i automatyki. Oferujemy transmisje internetowe audio-wideo w ramach YouTube, Facebooka, a także w oparciu o własne niezależne serwery. Na co dzień przekazujemy sygnał z kamer w Klasztorze Ojców Paulinów w Częstochowie do ogólnopolskich telewizji (TVP, TV Trwam, EWTN). Realizujemy również wiele streamingów z obiektów sakralnych w całej Polsce (m.in. Jasna Góra, Świątynia Opatrzności Bożej, Dobre Media, lokalne parafie). Obsługiwaliśmy transmisję z pobytu Ojca Świętego na Jasnej Górze w 2016 r., zawody RedBulla w Białce Tatrzańskiej czy telekonferencje na uczelniach.

W swoim portfolio mamy wiele prac związanych z monitoringiem i transmisją danych dla instytucji samorządowych, służb ratunkowych i podmiotów komercyjnych. Posiadamy duże doświadczenie w budowaniu, modernizacji i utrzymaniu sieci teleinformatycznych oraz elektrycznych, a także wdrażaniu rozwiązań automatyki budynkowej (sterowanie oświetleniem, organami, nagłośnieniem, ekranami, kontrolą dostępu itp.). Realizowaliśmy projekty w obiektach znajdujących się pod ochroną konserwatora zabytków.

(MB)

Polecane aktualności
23 września 2021
Jeden z czołowych dostawców sprzętu audiowizualnego w Polsce z ponad 20 letnim doświadczeniem jest jednym z tegorocznych Wystawców targów Sacroexpo.
23 września 2021
Różańce, modlitewniki, dewocjonalia, ogromy wybór obrazków i ikon w okazyjnych cenach. To wszystko czekać będzie na gości XXII edycji Wystawy SACROEXPO, na stoisku firmy KUBARA Dewocjonalia.
23 września 2021
Podczas tegorocznej Wystawy Sacroexpo nie zabraknie prezentacji najnowszych technologii i rozwiązań stosowanych w budownictwie, architekturze oraz podczas rewitalizacji obiektów sakralnych.
22 września 2021
Windhager – jedna z wiodących marek w Europie, w zakresie odnawialnych źródeł ciepła jest Wystawcą tegorocznej edycji targów branży sakralnej Sacroexpo
22 września 2021
Główny dystrybutor produktów OIKOS w Polsce jednym z tegorocznych Wystawców Sacroexpo!
22 września 2021
Firma LDM Electronic – polski producent profesjonalnego nagłośnienia obchodzący w tym roku jubileusz 40-lecia istnienia - jednym z Wystawców targów branży sakralnej.
21 września 2021
Podczas spotkania branży sakralnej nie zabraknie wydawnictw oferujących wartościowe publikacje oraz czasopisma religijne. Jednym z Wystawców tegorocznej Wystawy Sacroexpo będzie Wydawnictwo św. Stanisława BM.
21 września 2021
Sprzątanie powierzchni m.in. w domach rekolekcyjnych, kościołach czy na plebaniach wymaga stosowania odpowiednich środków czystości. Z pomocą przychodzi firma DCC Group, która swoje produkty i usługi zaprezentuje podczas zbliżającej się Wystawy Sacroexpo w Targach Kielce.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.tradeExhibitor.title }}
{{ item.tradeExhibitor.stand }}
Nie posiadasz dodanych wystawców.
{{ data.trade.title }}
{{ data.trade.started_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }} - {{ data.trade.finished_at.date | formatDate('DD-MM-YYYY') }}
{{ data.trade.displayed_date }}
{{ item.point.stand }}
Nie posiadasz dodanych wydarzeń.
Pokaż planer targowy