DACH FORUM (17-18.01.2025)

IV Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM

Do wydarzenia pozostało...

Dach Forum oknem na Europę i świat dla firm z branży pokryć dachowych!

dach-forum-2024-galeria-48.jpg [187.53 KB] Styczniowe Targi i Kongres Dekarzy, Blacharzy, Cieśli Dach Forum to obowiązkowy punkt w kalendarzu tysięcy fachowców, którzy każdego roku odwiedzają kielecki ośrodek, by poznać szeroką ofertę produktów i usług firm sektora dachowego. Coroczne wydarzenie jest prawdziwym świętem rzemiosła i miejscem wymiany doświadczeń oraz prezentacji nowości i premier produktowych.

Największe w Polsce spotkanie branży pokryć dachowych!

Przed Wami czwarta edycja prawdziwego święta dekarzy, blacharzy i cieśli w Targach Kielce. 17 i 18 stycznia 2025 roku, do Kielc zjadą najlepsi branżowi fachowcy, firmy związane z sektorem dachów oraz eksperci. Jeśli chcecie być częścią tego wydarzenia i zaprezentować ofertę produktów i usług podczas najważniejszego w branży spotkania, już dziś zgłoście się do udziału! Kongres skierowany jest także do tych, którzy poszukują profesjonalnych narzędzi, interesują ich techniki pracy, chcą nawiązać branżowe kontakty i wziąć udział w licznych warsztatach i prelekcjach z udziałem najlepszych fachowców.

Światowe marki i najwięksi producenci pokryć dachowych w jednym miejscu!

dach-forum-2024-galeria-01.jpg [234.36 KB] To właśnie podczas Dach Forum firmy prezentują swoje nowości, najnowsze rozwiązania technologiczne i pełną ofertę produktów i narzędzi wykorzystywanych w pracy na dachach. Do Kielc przyjeżdżają największe światowe marki, by zaprezentować możliwości oferowanych sprzętów, a nawet pozwolić je przetestować pod okiem swoich specjalistów. Współorganizatorem Kongresu jest Akademia Ciesielstwa. W ostatniej edycji można było zobaczyć m.in. takie marki jak: Blachotrapez, Blachy Pruszyński, Budmat, Corotop, Röben Ruukki, BMI, Creaton, Mafell, Milwaukee, Fakro, Velux, ITW czy Jouanel.

Warsztaty dekarskie, konkursy, fachowe szkolenia i prelekcje ekspertów z branży pokryć dachowych

Ważnym punktem styczniowego kongresu, podobnie jak to miało miejsce podczas minionych edycji wydarzenia, będą wykłady fachowców i specjalistów z branży pokryć dachowych. Swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami targów Dach Forum podzielą się największe autorytety, poruszając tematykę związaną z bezpieczeństwem na dachach, nowoczesnych technologiach, technikach pracy oraz prawem budowlanym. Wartościowe prelekcje to tylko jeden z kanałów wiedzy, jaką zdobędziecie w trakcie Dach Forum. Drugi to spotkania z fachowcami i udział w warsztatach i szkoleniach. Te odbywać się będą na stoiskach niemal wszystkich wystawców. Testy maszyn, narzędzi, pokazy konkretnych technik prac na dachach i liczne warsztaty, konkursy  – to tam odnajdziecie odpowiedzi na nurtujące Was pytania i zmierzycie się z praktycznymi zadaniami.

Wiecha – Ogólnopolski Cech Dekarzy, Blacharzy i Cieśli gospodarzem rzemiosła targów Dach Forum

Strefa rzemiosła, towarzysząca targom Dach Forum, to miejsce, w którym najlepsi fachowcy z branży prezentują swoje umiejętności dekarskie, blacharskie i ciesielskie. Gospodarzem rzemiosła i opiekunem strefy będzie Ogólnopolski Cech Dekarzy, Blacharzy i Cieśli Wiecha. Spotkacie w niej m.in. Macieja Parcelewskiego - MetalManiaka, Roberta Szutę - Antyfarmersa, czy Macieja Bieniasa - Macieja Dekarza.

IV Kongres i Targi Dekarzy, Blacharzy, Cieśli DACH FORUM odbędzie się 17-18 stycznia 2025 roku w Targach Kielce.