Aktualności

27 lutego 2024
Trzeciego dnia wystawy rolniczej w Targach Kielce, w niedzielę, 10 marca, zwiedzający będą mogli wziąć udział w spotkaniu z ekspertami firmy ProInvest. Specjaliści omówią m.in. działania przygotowywane w ramach nowego Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.
27 lutego 2024
Wiodący dostawca oprogramowania dla firm pogrzebowych oraz krematoriów zaprezentuje swoją ofertę podczas jubileuszowej edycji Międzynarodowych Targów Branży Pogrzebowej i Cmentarnej NECROEXPO. Wydarzenie odbędzie się od 7 do 9 czerwca 2024 roku.
27 lutego 2024
Ośrodki targowe w Polsce i wielu krajach, a także liczni organizatorzy wszelakich eventów troszczący się o środowisko oczekują ekologicznego rozwiązania dla wykładzin. Przedsiębiorstwo, które zaprezentuje najkorzystniejszą technologię w Targach Kielce 10 i 11 kwietnia, znajdzie odbiorców na całym świecie. Czas na zgłoszenia do Targi Kielce Hackathon mija w czwartek, 29 lutego.
27 lutego 2024
Pielnik optyczny marki Ullmanna, najnowocześniejszą platformę AI/Machine Learning dostępną na rynku, a także Farmdroid do siewu i odchwaszczania będzie można poznać podczas targów rolniczych Agrotech w Kielcach, od 8 do 10 marca. Bilety na agrotech.pl
Zwiedzający

Dlaczego warto odwiedzić wydarzenie organizowane przez Targi Kielce?

Organizator

Jesteś organizatorem targów?

Chcesz zorganizować konferencję? 

Wynajmij obiekt: halę targową lub salę konferencyjną!

Lokalizacja

Foyer.png
Targi Kielce S.A.
Zakładowa 1, 25-672 Kielce

Parking:

  • parking wielopoziomowy przy Terminalu Zachodnim,
  • miejsca parkingowe wokół terenów targowych,
  • parkingi przy Terminalu Wschodnim i Zachodnim.
Partnerzy
The Global Association of the Exhibition Industry
International Exhibition Statistics Union
Targi Kielce posiadają certyfikat Systemu Zarządzania Jakością