Menu - nagłówek (dodatkowe)

Zaloguj się

PL

Aktualności

07 grudnia 2021
W Centrum Kongresowym Targów Kielce wystartowała VI edycja spotkania przedsiębiorców ze specjalistami otoczenia prawno-podatkowego. Tematem przewodnim tegorocznej edycji Dni dla Biznesu jest Polski Ład oraz związane z nim zmiany w podatkach dla przedsiębiorców.
02 grudnia 2021
Cyberbezpieczeństwo, logistyka i bezpieczeństwo publiczne: to tematy, które podejmą przedstawiciele służb mundurowych podczas konferencji w trakcie I Międzynarodowych Targów Policji i Bezpieczeństwa Publicznego POLSECURE. Wydarzenie organizowane w Targach Kielce, pod Honorowym Patronatem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji we współpracy z Komendą Główną Policji potrwa od 27 do 29 kwietnia 2022 r.
01 grudnia 2021
Międzynarodowa firma działająca od lat 40 XX wieku zaprezentuje się na targach Enex. Grupa Garo zajmuje się produkcją stacji do ładowania samochodów elektrycznych i osprzętu elektroinstalacyjnego oraz dystrybucją wybranych produktów na rynku polskim.
01 grudnia 2021
Wystawca targów Enex, autoryzowany dystrybutor PV, BayWa r.e. Solar Systems zaprasza na szkolenia! Firma oferuje szeroką bazę szkoleń- zarówno w formie webinariów, jak i spotkań stacjonarnych w biurze. Aktywna forma warsztatów, sesja Q&A, pokaz komponentów na żywo doskonała okazja, by zaczerpnąć wiedzę od ekspertów.
Zwiedzający

Dlaczego warto odwiedzić wydarzenie organizowane przez Targi Kielce?

Organizator

Jesteś organizatorem targów?

Chcesz zorganizować konferencję? 

Wynajmij obiekt: halę targową lub salę konferencyjną!

Lokalizacja

Foyer.png
Targi Kielce S.A.
Zakładowa 1, 25-672 Kielce

Parking:

  • parking wielopoziomowy przy Terminalu Zachodnim,
  • miejsca parkingowe wokół terenów targowych,
  • parkingi przy Terminalu Wschodnim i Zachodnim.
Partnerzy
The Global Association of the Exhibition Industry
International Exhibition Statistics Union
Targi Kielce posiadają certyfikat Systemu Zarządzania Jakością