aplikacja-tk-1.jpg [79.63 KB]
  aplikacja-tk-2.jpg [82.54 KB]
  aplikacja-tk-3.jpg [66.54 KB]

 

Aktualności

11 lipca 2024
Polskie Stowarzyszenie Magazynowania Energii (PESA) wraz z Targami Kielce zapraszają na drugą edycję dwudniowego forum PESA SMART ENERGY . Spotkanie organizowane w 2024 roku przyciągnęło setki uczestników, a echa Forum nie milkły przez długie tygodnie po zakończeniu targów. Kolejna edycja wydarzenia odbędzie się od 18 do 19 lutego 2025 roku w kieleckim ośrodku wystawiennniczym.
11 lipca 2024
Urszula Dudziak, uznawana przez wielu krytyków muzycznych za czołową postać polskiej wokalistyki jazzowej, podczas Targi Kielce Jazz Festival Memorial to Miles wystąpi w duecie z Grzechem Piotrowskim, cenionym muzykiem, wirtuozem saksofonu. Dadzą koncert w czwartek, 26 września o godzinie 20.30 w Kieleckim Centrum Kultury.
10 lipca 2024
"Marka własna z perspektywy popytowej i podażowej, czyli jak postrzegamy markę własną oraz jak kształtuje się Share of Assortment w wybranych formatach sklepów" - to temat prelekcji, którą 6 listopada w Targach Kielce przeprowadzi Strategy Business Director w Instytucie ABR SESTA.
10 lipca 2024
W związku z dynamicznym rozwojem oraz dążeniem do podniesienia jakości obsługi, informujemy o zmianach dotyczących nazw hal Targów Kielce już podczas Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego.
Zwiedzający

Dlaczego warto odwiedzić wydarzenie organizowane przez Targi Kielce?

Organizator

Jesteś organizatorem targów?

Chcesz zorganizować konferencję? 

Wynajmij obiekt: halę targową lub salę konferencyjną!

Lokalizacja

Foyer.png
Targi Kielce S.A.
Zakładowa 1, 25-672 Kielce

Parking:

  • parking wielopoziomowy przy Terminalu Zachodnim,
  • miejsca parkingowe wokół terenów targowych,
  • parkingi przy Terminalu Wschodnim i Zachodnim.
Partnerzy
The Global Association of the Exhibition Industry
International Exhibition Statistics Union
Targi Kielce posiadają certyfikat Systemu Zarządzania Jakością