Wystawy psów rasowych w Targach Kielce

wystawa-psow-2022-galeria-02.jpg [137.89 KB]

Wielka gratka dla miłośników czworonogów. Psie piękności, widowiskowe pokazy a do tego widowiskowe bogata oferta Targów ZOO Salon – to wszystko będzie czekało na gości Międzynarodowych Wystaw Psów Rasowych w Targach Kielce w 2023 roku.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 25-26 listopada 2023 roku. Czworonogi będą rywalizować w organizowanych przez kielecki oddział Związku Kynologicznego w Polsce Międzynarodowych Wystawach w randze CACIB (Certificat d'Aptitude au Championnat International de Beauté, czyli Międzynarodowy Certyfikat Wystawowego Championa Piękności).

Bardzo widowiskową atrakcją będzie tradycyjnie „Sabat Łysa Góra Show”, do którego właściciele przebiorą się wspólnie ze swoimi pupilami. Wielu uczestników kreacje pokazowe przygotowuje już kilka miesięcy przed wystawą.

Ciekawie zapowiadają się również pokazy, w akcji będzie można zobaczyć między innymi psy policyjne szkolone przez funkcjonariuszy.

Podczas wystawy odbędzie się również zbiórka na rzecz bezdomnych zwierząt w ramach prowadzonej przez Targi Kielce „Podaj pomocną łapkę”.

Poprzednią edycję psiego wydarzenia w Targach Kielce odwiedziło 7,5 tysiące psich piękności oraz ponad 5 tysięcy zwiedzających.

 

Aktualności
25 listopada 2023
Faro, Puler, Rodo, a także… Bułka i Bagietka były gwiazdami pokazów, które w pierwszym dniu Wystawy Psów odbyły się w Targach Kielce. W sobotę 25 listopada, zaprezentowały swoje wyjątkowe zdolności i zachwyciły publiczność. Pokazały mnóstwo widowiskowych sztuczek, a także umiejętności, które mogą uratować życie. Pokazy można zobaczyć jeszcze w niedzielę, 26 listopada.
24 listopada 2023
Kilka tysięcy najpiękniejszych psów z kilkuset ras będzie można zobaczyć w weekend 25-26 listopada w Targach Kielce. Dwie Międzynarodowe Wystawy Psów Rasowych organizuje kielecki oddział Związku Kynologicznego w Polsce.