WYSTAWA PSÓW (30.11-1.12.2024)

XVIII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych WYSTAWA PSÓW

Do wydarzenia pozostało...

wystawa-psow-2022-galeria-02.jpg [137.89 KB] Najnowsze badania międzynarodowego zespołu archeologów wskazują, że proces udomowienia psa najprawdopodobniej miał miejsce około 23 tysiące lat temu na terenie Syberii. Według najnowszych szacunków obecnie na świecie żyje około 900 milionów psów, a w samej Polsce znajdziemy ich aż osiem milionów. Według Międzynarodowej Federacji Kynologicznej (FCI) istnieje 340 różnych psich ras. Czego jeszcze nie wiesz o „najlepszym przyjacielu człowieka”?

Która rasa psa jest uważana za najmniejszą na świecie pod względem wagi i wzrostu? Które pieski najbardziej kochała Królowa Angielska Elżbieta II, a która rasa była historycznie hodowana w Japonii jako pies do towarzystwa dla cesarzy? Jeżeli nie znasz odpowiedzi na te pytania koniecznie odwiedź Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych w Targach Kielce już w listopadzie.

W kieleckim ośrodku spotkasz nie tylko przedstawicieli najpiękniejszych i najrzadszych ras, ale także hodowców, którzy odpowiedzą na każde możliwe pytanie. Jeżeli planujesz dołączenie do swojej rodziny psiego przyjaciela, po prostu musisz tu być. A jeżeli czworonóg już mieszka w twoim sercu także nie zawahaj się odwiedzić Międzynarodową Wystawę Psów Rasowych, a przede wszystkim towarzyszące jej Targi Artykułów dla Zwierząt Domowych ZOO Salon. Jeżeli kupisz tu dla swojego psa smaczki, zabawki, fajną smycz czy legowisko to z pewnością wybaczy ci nawet to, że pachniesz innym pieskiem.

Dodatkowe atrakcje będą tradycyjnie odbywały się na ringu głównym w hali E – pokazy, zawody, Sabat Łysa Góra Show – to wszystko i jeszcze więcej zobaczysz w Targach Kielce podczas Międzynarodowej Wystawy Psów Rasowych. O zaznaczenie w kalendarzach daty od 30 listopada do 1 grudnia prosimy zwłaszcza najmłodszych – wieloletnie doświadczenie we współorganizowaniu tego wydarzenia podpowiada nam, że to właśnie najmłodsi bawią się tu najlepiej! Do zbaczenia!

 

Aktualności
25 listopada 2023
Faro, Puler, Rodo, a także… Bułka i Bagietka były gwiazdami pokazów, które w pierwszym dniu Wystawy Psów odbyły się w Targach Kielce. W sobotę 25 listopada, zaprezentowały swoje wyjątkowe zdolności i zachwyciły publiczność. Pokazały mnóstwo widowiskowych sztuczek, a także umiejętności, które mogą uratować życie. Pokazy można zobaczyć jeszcze w niedzielę, 26 listopada.
24 listopada 2023
Kilka tysięcy najpiękniejszych psów z kilkuset ras będzie można zobaczyć w weekend 25-26 listopada w Targach Kielce. Dwie Międzynarodowe Wystawy Psów Rasowych organizuje kielecki oddział Związku Kynologicznego w Polsce.
30.11-1.12.2024
    30.11-1.12.2024