PRZEMYSŁOWA WIOSNA (19-22.03.2024)

STOM-TOOL - BLECH & CUTTING - LASER - ROBOTICS - FIX, Spawalnictwo, Expo-Surface, Fluid Power, Control-Stom, Dni Druku 3D, TEiA

Reklama

  Nazwa
Państwo / region
Stoisko
 Sauter Feinmechanik GmbH
Reprezentowane przez:
FATPOL TOOLS Sp. z o.o.
Niemcy
C-27
 WTO GmbH
Reprezentowane przez:
ARCO Andrzej Rudenko
Niemcy
C-30
3D PHOENIX Sp. z o.o.
Polska
F-62
3DON.PL
Reprezentowane przez:
Staleo.pl – Stale o Przemyśle
Polska
E-12
A.V. SALDATURE Sp. z o.o.
Polska
I-76
Polska
E-10
Polska
C-10
Włochy
D-30
AEP RYBICKI ZAWADA Sp. K.
Polska
D-04
AGTOS Polska Sp. z o.o.
Polska
G-24
AI LAB Sp. z o.o.
Polska
C-03
Aida
Aida
Reprezentowane przez:
HGM Maszyny Sp. z o.o.
Japonia
A-29
AIRCRAFT - Stürmer Maschinen GmbH
AIRCRAFT - Stürmer Maschinen GmbH
Reprezentowane przez:
Stürmer Maszyny Sp. zo.o.
Niemcy
D-02
Turcja
D-03
Aliko Oy Ltd
Finlandia
E-34
Allied Machine & Engineering Co. (Europe) Ltd
Reprezentowane przez:
M.S. SPINEX SPINKIEWICZ MACIEJ
Wielka Brytania
A-51
Alumetal-Technik Sp. z o.o Sp. k.
Polska
F-47
AMADA Sp. z o.o.
Polska
D-11
AMM ROBOT - G. MADAJCZYK, J. MAZURKIEWICZ - Sp. J.
Polska
C-41
AMS INTERNATIONAL Sp. z o.o.
Polska
I-26
ANCA Europe GmbH
Niemcy
A-06
ANDRYCHOWSKA FABRYKA MASZYN DEFUM S. A.
Polska
C-14
Polska
B-10
APE sp. z o.o.
Polska
D-20
ARCO Andrzej Rudenko
Polska
C-30
ARKU
Reprezentowane przez:
POLWELT Sp. z o.o.
Niemcy
B-12
Polska
C-10
Turcja
B-10
ARNTZ FLOTT
ARNTZ FLOTT
Reprezentowane przez:
HGM Maszyny Sp. z o.o.
A-29
Niemcy
D-26
Polska
I-119
ASMA Polska Sp. z o.o.
Polska
I-71
Polska
I-64
Automatic Laser Welder
Polska
I-105
Polska
D-21, F-30
AWM-SERWIS JERZY GUZOWSKI
Polska
E-40
BASS GmbH Technik für Gewinde
Reprezentowane przez:
M.S. SPINEX SPINKIEWICZ MACIEJ
Niemcy
A-51
BECKHOFF AUTOMATION Sp. z o.o.
Polska
I-62
Turcja
D-28
BENDMAK
Reprezentowane przez:
Technologie Formowania Metali Sp. z o.o.
Turcja
E-04
Bengtssons Maskin AB
Szwecja
I-122
BENZ GmbH Werkzeugsysteme
Reprezentowane przez:
M.S. SPINEX SPINKIEWICZ MACIEJ
Niemcy
A-51
BERND SIEGMUND GmbH
Niemcy
A-11
BEST-JUST Sp. z o.o.
Polska
I-127
BEVEL TOOLS
Reprezentowane przez:
HGM Maszyny Sp. z o.o.
A-29
BGM MOLYDAL Sp. z o.o.
Polska
I-45
BHAG Digital Poland
Polska
I-84
BILZ GmbH & Co KG
Reprezentowane przez:
ARCO Andrzej Rudenko
Niemcy
C-30
BIURO HANDLOWE KARCZ Sp. z o.o.
Polska
F-09
BLM S.p.A.
Włochy
D-29
BLUM-Novotest s.r.o.
Czechy
C-02
boeck GmbH
Reprezentowane przez:
KPL Trading Sp. z o.o.
Niemcy
E-37
Boehlerit Polska Sp. z o.o.
Reprezentowane przez:
SOLID NARZĘDZIA Sp. z o.o.
Austria
A-35
BOLDRINI
Reprezentowane przez:
POLWELT Sp. z o.o.
Włochy
B-12
BOSCHERT Polska Sp. z o.o.
Polska
D-17
Braillon Magnetics
Reprezentowane przez:
MARWIK Marcin Wikarek
Francja
I-04
Braillon Magnetics SAS
Francja
I-04
Czechy
A-17
BRUSA & GARBOLI SRL.
Reprezentowane przez:
Technologie Formowania Metali Sp. z o.o.
Włochy
E-04
BvL Oberflächentechnik GmbH
Niemcy
G-23
CADCAMTaniej
Polska
I-42
Polska
I-103
CAM TECHNOLOGY Sp. z o.o.
Polska
C-34
CAMdivision Sp. z o.o.
Polska
C-11
CBC S.p.A.
Reprezentowane przez:
Technologie Formowania Metali Sp. z o.o.
Włochy
E-04
Centrala Handlu Maszynami Sp. z o.o.
Polska
B-01
CERTEX POLSKA Sp. z o.o.
Polska
F-07
Cevisa
Hiszpania
A-41, A-28
CHIRON Group
Polska
C-17
Chlodnicewody.pl
Polska
I-50
CLEANCRAFT - Stürmer Maschinen GmbH
CLEANCRAFT - Stürmer Maschinen GmbH
Reprezentowane przez:
Stürmer Maszyny Sp. zo.o.
Niemcy
D-02
CLOOS-Polska
Polska
B-17
Hiszpania
D-26
CNC Makina
Polska
C-37
Polska
E-11
CNSTAMP
Chiny
A-09
COBOT PLANET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚC IĄ
Polska
C-10
COMAC S.r.l.
Polska
E-18
COMARCH
Polska
I-124
CORMAK Jerzy Zalewski
Polska
A-20
CRYONOMIC - ARTIMPEX nv
Belgia
A-42
CY LASER
Reprezentowane przez:
POLWELT Sp. z o.o.
Włochy
B-12
Polska
A-60
DAVI
Reprezentowane przez:
POLWELT Sp. z o.o.
Włochy
B-12
DAXTON Poland Waldemar KOSAŁKA
Polska
I-85
DELEX POLSKA Sp. z o.o.
Polska
I-129
Polska
C-06
Turcja
D-26
Turcja
D-32
DIATEC GmbH
Reprezentowane przez:
ARCO Andrzej Rudenko
Niemcy
C-30
DIG ŚWITAŁA Sp. z o.o.
Polska
E-38
Polska
I-120
DOLEZYCH Sp. z o.o.
Polska
E-32
Donaldson
Belgia
F-07
DSXM Sp. z o.o.
Polska
I-40
Turcja
B-10
EAGLE
Polska
D-14
Niemcy
B-10
ebu Umformtechnik GmbH
Niemcy
I-27
ECKERT AS Sp. z o.o.
Polska
B-28
Ecoclean GmbH
Niemcy
A-42
EDE International AG
Reprezentowane przez:
IMPONAR Sp. z o.o.
Szwajcaria
C-31
Reprezentowane przez:
NIXXON STEEL Sp. z o.o.
Hiszpania
E-09
Polska
B-10
ELESA+GANTER POLSKA Sp. z o.o.
Polska
A-31
ELINTA ROBOTICS
Litwa
I-61
ELMALI MAKINA San. Ve Tic. Ltd. Sti
Turcja
A-66
EMC
EMC
Reprezentowane przez:
HGM Maszyny Sp. z o.o.
Włochy
A-29
EMG
EMG
Reprezentowane przez:
HGM Maszyny Sp. z o.o.
Francja
A-29
EMG PRESSES
Reprezentowane przez:
POLWELT Sp. z o.o.
Francja
B-12
EMTECH IPH GROUP Izabela Bukała
Polska
I-02
Polska
I-30
Turcja
B-10
Reprezentowane przez:
IMPONAR Sp. z o.o.
Szwajcaria
C-31
ERNST GROB AG
Reprezentowane przez:
IMPONAR Sp. z o.o.
Szwajcaria
C-31
EROWA Technology Sp. z o.o.
Polska
C-01
Euroboor
Holandia
A-41, A-28
Euroboor B.V.
Reprezentowane przez:
RYWAL-RHC Sp. z o.o.
Holandia
A-28
EUROMAC
Włochy
E-18
Evolution Power Tools
Reprezentowane przez:
Fabryka Narzędzi GLOB Sp. z o.o.
Wielka Brytania
C-20
exa22 Sp. z o.o.
Polska
I-114
Exact
Reprezentowane przez:
Fabryka Narzędzi GLOB Sp. z o.o.
Finlandia
C-20
FABA SA
Polska
A-40
Fabryka Narzędzi GLOB Sp. z o.o.
Polska
C-20
FAMI POLSKA SP.ZOO.O
Polska
I-92
FANUC POLSKA Sp. z o.o.
Polska
C-10
Polska
D-34
FASTCOM SYSTEMY LASEROWE
Polska
I-56
FATPOL TOOLS Sp. z o.o.
Polska
C-27
Femi
Reprezentowane przez:
Fabryka Narzędzi GLOB Sp. z o.o.
Włochy
C-20
FERRO-TERM Sp. z o.o.
Polska
I-128
FILTERMIST Limited
Reprezentowane przez:
IMPONAR Sp. z o.o.
Wielka Brytania
C-31
Reprezentowane przez:
IMPONAR Sp. z o.o.
Wielka Brytania
C-31
Filtration Group Industrial
Niemcy
F-07
FIN / ACHTECK
Polska
I-74
Polska
A-48
Polska
D-07
FLOTT
Reprezentowane przez:
POLWELT Sp. z o.o.
Niemcy
B-12
FLOW WATERJET EUROPE
Reprezentowane przez:
POLWELT Sp. z o.o.
Niemcy
B-12
Chiny
I-118
FRESAN MAKINA SAN VE TIC LTD STI
Turcja
B-02
Friess GmbH
Reprezentowane przez:
IMPONAR Sp. z o.o.
Niemcy
C-31
Reprezentowane przez:
IMPONAR Sp. z o.o.
Niemcy
C-31
FUCHS OIL CORPORATION (PL) Sp. z o.o.
Polska
I-07
GDS PRAZISIONSZERSPANUNGS GmbH
Niemcy
A-27
GECAM Srl
GECAM Srl
Reprezentowane przez:
SOLUTION TRADE Sp. z o.o.
Włochy
E-19
Hiszpania
D-26
Turcja
B-10
GERIMA
Reprezentowane przez:
HGM Maszyny Sp. z o.o.
POLWELT Sp. z o.o.
Niemcy
A-29
B-12
GF Machining Solutions
Polska
C-15
GIMEC
Włochy
E-18
Goebel Polska Sp. z o.o.
Polska
I-12
Golden Fiber Laser
Golden Fiber Laser
Reprezentowane przez:
INTER-PLAST
Chiny
D-05
Polska
C-09
GWEIKE TECH CO., LTD
Chiny
B-19
H&S Maschinentechnik GmbH
Niemcy
A-17A
HAFEN
Polska
D-16
Haimer GmbH
Reprezentowane przez:
SOLID NARZĘDZIA Sp. z o.o.
Niemcy
A-35
HAINBUCH GmbH SPANNEDE TECHNIK
Reprezentowane przez:
ARCO Andrzej Rudenko
Niemcy
C-30
HANNECARD POLSKA Sp. z o.o.
Polska
I-33
Hannsa Precision
Polska
E-06, A-47
Niemcy
E-19
HBS Bolzenschweiss-Systeme GmbH & Co. KG
Reprezentowane przez:
RYWAL-RHC Sp. z o.o.
Niemcy
A-28
HEAVYGROUP Sp. z o.o.
Polska
I-20
HEILIND ELECTRONICS Sp. z o.o.
Polska
I-51
Heinz Soyer Bolzenschweisstechnik GmbH
Reprezentowane przez:
SARIV - Technika Łączenia
Niemcy
A-10
HELION TOOLS
Reprezentowane przez:
SOLID NARZĘDZIA Sp. z o.o.
Hiszpania
A-35
HERMANN BILZ GmbH&CokG PREZISIONS WERKZEUGE
Reprezentowane przez:
ARCO Andrzej Rudenko
Niemcy
C-30
HEULE WERKZEUG AG
Reprezentowane przez:
ARCO Andrzej Rudenko
Szwajcaria
C-30
Hezinger Maschinen
Reprezentowane przez:
INTE-MASZYNY Sp. z o.o.
Niemcy
A-02
HGM Maszyny Sp. z o.o.
Polska
A-29
HGTECH
Polska
B-16
HIDROLIKSAN
Reprezentowane przez:
Technologie Formowania Metali Sp. z o.o.
Turcja
E-04
Polska
C-18
HIZMET Sebastian Migus
Polska
E-34
HK Laser & Systems
Reprezentowane przez:
INTE-MASZYNY Sp. z o.o.
Korea Południowa
A-02
Hondra Automotive
Reprezentowane przez:
SARIV - Technika Łączenia
Czechy
A-10
HONSBERG METALLSAEGEN GMBH
Reprezentowane przez:
RYWAL-RHC Sp. z o.o.
Niemcy
A-28
HRUSCHKA GmbH
Reprezentowane przez:
SARIV - Technika Łączenia
Niemcy
A-10
https://www.bodor.com
Chiny
B-05
HWR Spanntechnik GmbH
Reprezentowane przez:
ARCO Andrzej Rudenko
Niemcy
C-30
Austria
D-25
igus Sp. z o.o.
Polska
C-21
Turcja
D-26
IMO
Reprezentowane przez:
Bengtssons Maskin AB
Niemcy
I-122
IMPONAR Sp. z o.o.
Polska
C-31
IN TECH MET Sp. z o.o.
Polska
A-62
IN-VENTO S.C. B. Frysztak, S. Witek
Polska
I-14
INTE-MASZYNY Sp. z o.o.
Polska
A-02
INTER-PLAST
Polska
D-05
INTREX Sp. z o.o.
Polska
E-26
IOW TRADE Sp. z o.o.
Polska
F-07
IRON
Reprezentowane przez:
Technologie Formowania Metali Sp. z o.o.
Turcja
E-04
ISL INNOWACYJNE SYSTEMY LOGISTYCZNE Sp. z o.o.
Polska
E-29
ISOTEK Sp. z o.o.
Polska
A-54
Reprezentowane przez:
TECHVITAS POLSKA Sp. z o.o.
Włochy
I-60
ITALTEC Sp. z o.o.
Polska
E-18
Item Polska Sp. z o.o.
Polska
B-26
JAG-MAR Sp. z o.o.
Polska
G-08
JANUS Sp. z o.o. i S-ka - Sp.k.
Polska
A-26
Johs. Boss GmbH & Co. KG
Reprezentowane przez:
M.S. SPINEX SPINKIEWICZ MACIEJ
Niemcy
A-51
Johs. Boss GmbH & Co. KG
Niemcy
A-51
Turcja
D-26
Reprezentowane przez:
NIXXON STEEL Sp. z o.o.
Polska
E-09
KEMPER GmbH
Niemcy
A-01
KENDU S. COOP.
Reprezentowane przez:
SOLID NARZĘDZIA Sp. z o.o.
Hiszpania
A-35
KIMLA Sp. z o.o.
Polska
E-17
KIPP Polska Sp z o.o.
Polska
A-63
Niemcy
A-17
Kohler
Kohler
Reprezentowane przez:
HGM Maszyny Sp. z o.o.
Niemcy
A-29
KOMO JOANNA GARBARZ
Polska
D-07
KOSMEK Europe GmbH
Austria
A-57
Köster & Co. GmbH
Reprezentowane przez:
RYWAL-RHC Sp. z o.o.
Niemcy
A-28
KPL Trading Sp. z o.o.
Polska
E-37
KSK Machinery s.r.o.
Czechy
E-40
Kwartalnik Naukowo-Techniczny „Obróbka Metalu”
Polska
E-22
Lara - Automatización de prensas S.L.
Reprezentowane przez:
INTE-MASZYNY Sp. z o.o.
Hiszpania
A-02
Polska
A-30
LCM Divisione Maccine
Reprezentowane przez:
SARIV - Technika Łączenia
Włochy
A-10
LENIAR International Sp. z o.o. Sp.k.
Polska
I-49
LENZE POLSKA Sp. z o.o.
Polska
A-45
Turcja
D-26
Lorch Schweißtechnik GmbH
Reprezentowane przez:
RYWAL-RHC Sp. z o.o.
Niemcy
A-28
LW TECHNIC Sp. z o.o.
Polska
G-23
M.S. SPINEX SPINKIEWICZ MACIEJ
Polska
A-51
MACRI Italia
Włochy
E-18
MADORA Sp. z o.o.
Polska
F-79
Mahr Polska Sp. z o. o.
Reprezentowane przez:
IMPONAR Sp. z o.o.
Polska
C-31
Polska
C-31
Man and Machine Software Sp. z o.o.
Polska
I-98
Mann + Hummel GmbH
Niemcy
F-07
MAQ AB
Reprezentowane przez:
SOLID NARZĘDZIA Sp. z o.o.
Szwecja
A-35
MARCOSTA Centrum Handlu i Produkcji Obrabiarek
Polska
C-28
Markforged
Reprezentowane przez:
3D PHOENIX Sp. z o.o.
Stany Zjednoczone
F-62
MARWIK Marcin Wikarek
Polska
I-04
MASTER ABRASIVES POLSKA Sp. z o.o.
Polska
I-73
MASZYNY-POLSKIE.PL
Polska
B-20
Turcja
I-48
MDT Wadowski Sp. K.
Polska
C-07
Mecânica Exacta, S.A.
Reprezentowane przez:
INTE-MASZYNY Sp. z o.o.
Portugalia
A-02
MECHANIK Miesięcznik Naukowo-Techniczny AGENDA WYDAWNICZA SIMP
Polska
E-31
MEGAN
Polska
A-32
Meltio
Reprezentowane przez:
3D PHOENIX Sp. z o.o.
Hiszpania
F-62
MEP S.p.A.
Reprezentowane przez:
RYWAL-RHC Sp. z o.o.
Włochy
A-28
METAL TEAM Sp. z o.o. Sp. k.
Polska
C-24
METAL TOP Sp. z o.o.
Polska
E-28
METALLKRAFT - Stürmer Maschinen GmbH
METALLKRAFT - Stürmer Maschinen GmbH
Reprezentowane przez:
Stürmer Maszyny Sp. zo.o.
Niemcy
D-02
Polska
C-10
METRONIC AKP
Polska
F-46
MG srl
Reprezentowane przez:
INTE-MASZYNY Sp. z o.o.
Włochy
A-02
MicroStep spol. s r.o.
Słowacja
I-32
MIKOMAX Sp. z o.o.
Polska
Miller Pressen GmbH
Reprezentowane przez:
Techfast Sp. z o.o.
Niemcy
I-22
MIPROMET Sp. z o.o.
Polska
A-04
Mitsubishi Materials
Polska
C-23
Mizera Automation sp. z o.o.
Polska
B-03
MK MORSE
Reprezentowane przez:
Fabryka Narzędzi GLOB Sp. z o.o.
Stany Zjednoczone
C-20
Reprezentowane przez:
IMPONAR Sp. z o.o.
Niemcy
C-31
MKR Metzger GmbH
Reprezentowane przez:
IMPONAR Sp. z o.o.
Niemcy
C-31
MM MAGAZYN PRZEMYSŁOWY Wydawca: Raven Media Sp. z o.o.
Polska
E-23
MONITOR ERP SYSTEM POLSKA Sp. z o.o.
Polska
G-05
Motoyuki Global Saw
Reprezentowane przez:
Fabryka Narzędzi GLOB Sp. z o.o.
Japonia
C-20
MP FILTRI
Włochy
F-07
MTI AERO TOOLING Sp. z o.o.
Polska
G-17
Narex
Reprezentowane przez:
MARWIK Marcin Wikarek
Czechy
I-04
NBK
Reprezentowane przez:
Bengtssons Maskin AB
Japonia
I-122
Neuhäuser-Polska sp.z o.o.
Polska
A-37
Nexa3D
Reprezentowane przez:
3D PHOENIX Sp. z o.o.
Stany Zjednoczone
F-62
Nicemach Co., Ltd
Reprezentowane przez:
Technologie Formowania Metali Sp. z o.o.
Korea Południowa
E-04
Nine9
Reprezentowane przez:
SOLID NARZĘDZIA Sp. z o.o.
Tajwan
A-35
Polska
E-09
Polska
I-29
NORSTEEL Sp. z o.o.
Polska
I-94
NOVITAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
I-02
NUKON
Reprezentowane przez:
Technologie Formowania Metali Sp. z o.o.
Turcja
E-04
Nuova C.U.M.E.T.
Reprezentowane przez:
MARWIK Marcin Wikarek
Włochy
I-04
NYCZ INTERTRADE Sp. z o.o.
Polska
G-20
OBERON ROBERT DYRDA
Polska
E-21
ODLEWNIA RAFAMET Sp. z o.o.
Polska
F-72
OMER Teknik İs Güvenligi - Hırdavat - Bilisim San.  Tic. Ltd. Sti.
Turcja
C-48
OMNIMAK MACHINERY Sp. z o.o.
Polska
A-21
OMP
OMP
Reprezentowane przez:
HGM Maszyny Sp. z o.o.
Włochy
A-29
OPTIMUM Maschinen Germany GmbH
OPTIMUM Maschinen Germany GmbH
Reprezentowane przez:
Stürmer Maszyny Sp. zo.o.
Niemcy
D-02
Szwajcaria
I-70
Orion Sp. z o.o.
Polska
I-87
Polska
I-98
P.H.M. POLCOMM DARIUSZ KOZAK
Polska
C-15
PABIANICKA FABRYKA NARZĘDZI "PAFANA" SPÓŁKA AKCYJNA
Polska
D-22
Polska
I-126
Pannon Lézer Műhely Kft.
Węgry
I-41
Niemcy
E-19
Paul Dümmel Werkzeugfabrik GmbH
Reprezentowane przez:
M.S. SPINEX SPINKIEWICZ MACIEJ
Niemcy
A-51
Paul Dümmel Werkzeugfabrik GmbH
Niemcy
A-51
Polska
D-26
Czechy
B-10
PENTA LASER
Reprezentowane przez:
Technologie Formowania Metali Sp. z o.o.
Chiny
E-04
PETER LEHMANN AG
Reprezentowane przez:
ARCO Andrzej Rudenko
Szwajcaria
C-30
Polska
I-82
PLASMA PARTS Radosław DZIOBA
Polska
B-25
PLASMA POINT POLSKA Marcin NIEMIEC
Polska
A-24
PLASMET
Polska
E-34
PM Serwis Maniewski Paweł
Polska
I-17
Pokolm Frästechnik GmbH & Co. KG
Reprezentowane przez:
M.S. SPINEX SPINKIEWICZ MACIEJ
Niemcy
A-51
Polska
E-07
POLSKA GRUPA CNC
Polska
C-35
POLTEKNIK LTD Sp. z o.o.
Polska
E-16
POLWELT Sp. z o.o.
Polska
B-12
Pozycjonery spawalnicze KOVACO
Polska
F-49
PRAMARK s.r.o.
Czechy
G-42
Chiny
B-10
PREMIUM SOLUTIONS POLSKA Sp. z o.o. Sp. k.
Polska
C-04
Promau Davi
Promau Davi
Reprezentowane przez:
HGM Maszyny Sp. z o.o.
Włochy
A-29
PROPLASTICA Sp. z o.o.
Polska
E-33
PROTON FILTERS Sp. z o.o.
Polska
I-89
ProZerspanung GmbH
Reprezentowane przez:
SOLID NARZĘDZIA Sp. z o.o.
Niemcy
A-35
PSF FILTRACJA Sp. z o.o.
Polska
F-89
PTF Maschinenhandelsgesellschaft mbH
Niemcy
E-27
Belgia
A-17
QUANTUM QGUAR Sp. z o.o.
Polska
I-90
Polska
I-36
REGNATOR Sp. z o.o.
Polska
I-96
REHA MAKINA San. Ve Tic. Ltd. Sti
Turcja
A-46
REM-TECH  Remigiusz Mądrowski Sp.J.
Polska
A-65
Remmert GmbH
Niemcy
A-58
RICHO POLSKA PIOTR PAWLICKI
Polska
A-18
RICO - Tomás Castro Silva, Lda.
Reprezentowane przez:
INTE-MASZYNY Sp. z o.o.
Portugalia
A-02
Reprezentowane przez:
MARWIK Marcin Wikarek
Wielka Brytania
I-04
Rigibore Ltd.
Wielka Brytania
I-04
ROBOTPOL ROBOTYZACJA PRZEMYSŁU
Polska
I-68
ROLLICO ROLLING COMPONENTS  Sp. z o.o. S.K.
Polska
A-56
Rotabroach
Reprezentowane przez:
Fabryka Narzędzi GLOB Sp. z o.o.
Wielka Brytania
C-20
RoTec Polska
Polska
A-42
RSA CUTTING TECHNOLOGIES GMBH
Reprezentowane przez:
POLWELT Sp. z o.o.
Niemcy
B-12
RWT s.r.o.
Polska
A-59
RYWAL-RHC Sp. z o.o.
Polska
A-28
SAFECHEM Europe GmbH
Niemcy
A-42
Turcja
D-26
San GIACOMO Presse
Włochy
E-18
SAPRE COSTRUZIONI S.R.L.
Reprezentowane przez:
Technologie Formowania Metali Sp. z o.o.
Włochy
E-04
SARIV - Technika Łączenia
Polska
A-10
Turcja
B-10
SCHENCK RoTec GmbH
Niemcy
A-42
SCHUNK Intec Sp. z o.o.
Polska
C-26
Schwartmanns Maschinenbau GmbH
Reprezentowane przez:
IMPONAR Sp. z o.o.
Niemcy
C-31
SCHWARZE-ROBITEC
Reprezentowane przez:
POLWELT Sp. z o.o.
Niemcy
B-12
SCHWEISSKRAFT - Stürmer Maschinen GmbH
SCHWEISSKRAFT - Stürmer Maschinen GmbH
Reprezentowane przez:
Stürmer Maszyny Sp. zo.o.
Niemcy
D-02
SECO TOOLS POLAND Sp. z o.o.
Polska
F-09
SEEN DISTRIBUTION Sp. z o.o.
Polska
A-25
SEMILL Sp. z o.o.
Polska
I-05
SENFENG
Reprezentowane przez:
MASZYNY-POLSKIE.PL
Chiny
B-20
SERON Sp. z o.o.
Polska
E-05
Włochy
B-10
Shanghai MTGS Technology Co., Ltd
Chiny
I-11
SHUZ TUNG MACHINERY INDUSTRIAL CO.,LTD Taichung Branch
Reprezentowane przez:
Technologie Formowania Metali Sp. z o.o.
Tajwan
E-04
SIJA Sp. z o.o.
Polska
I-81A
SIMAT S.r.l.
Włochy
E-18
SIMTEK AG
Reprezentowane przez:
SOLID NARZĘDZIA Sp. z o.o.
Niemcy
A-35
Sinterit
Reprezentowane przez:
3D PHOENIX Sp. z o.o.
Polska
F-62
Sloky
Reprezentowane przez:
SOLID NARZĘDZIA Sp. z o.o.
Tajwan
A-35
Służby Utrzymania Ruchu oraz Menedżer Produkcji
Polska
E-01
SMART LASER Sp. z o. o.
Polska
I-23
Smoxh
Reprezentowane przez:
MARWIK Marcin Wikarek
Turcja
I-04
SMW Autoblok Poland Sp. z o.o.
Polska
C-38
SOLID NARZĘDZIA Sp. z o.o.
Polska
A-35
Polska
C-12
SOLUTION TRADE Sp. z o.o.
Polska
E-19
Niemcy
B-10
SPEE3D
Reprezentowane przez:
3D PHOENIX Sp. z o.o.
Australia
F-62
SPINNER Werkzeugmaschinenfabrik GmbH
Niemcy
C-32
SprutCAM Tech Ltd.
Cypr
C-19
Reprezentowane przez:
IMPONAR Sp. z o.o.
Polska
C-31
STAHLWILLE-POLSKA Sp. z o.o.
Reprezentowane przez:
IMPONAR Sp. z o.o.
Polska
C-31
STAL Metale & Nowe Technologie
Polska
E-25
Staleo.pl – Stale o Przemyśle
Polska
E-12
STIGO Sp. z o.o.
Polska
B-24
Stürmer Maszyny Sp. zo.o.
Polska
D-02
Polska
C-08
SUTTON TOOLS
Reprezentowane przez:
MARWIK Marcin Wikarek
Australia
I-04
Chiny
I-81
Świat Obrabiarek i Narzędzi
Polska
C-28
Polska
I-15
Taiwan Simco Company
Reprezentowane przez:
Technologie Formowania Metali Sp. z o.o.
Tajwan
E-04
Taiwantrade
Tajwan
I-09
TBI Technology Sp. z o.o.
Polska
C-25
TBT Tiefbohrtechnik GmbH + Co
Reprezentowane przez:
M.S. SPINEX SPINKIEWICZ MACIEJ
Niemcy
A-51
Polska
C-10
Techfast Sp. z o.o.
Polska
I-22
Czechy
B-10
Techman Robot Inc.
Reprezentowane przez:
Technologie Formowania Metali Sp. z o.o.
Tajwan
E-04
TECHNAR MIKOŁÓW Sp. z o.o. Sp. k.
Polska
A-43
Technigo marka handlowa ASTEN GROUP Sp. z o.o.
Polska
I-10
TECHNIKA SPAWALNICZA Sp. z o.o.
Polska
A-38
Technologie Formowania Metali Sp. z o.o.
Polska
E-04
Litwa
I-61
TECHVITAS POLSKA Sp. z o.o.
Polska
I-60
TEMREX-DYNATECH Sp. z o.o.
Polska
A-49
TERMETAL- Andrzej ZBOROWSKI
Polska
A-61
TFC Europe Ltd
Wielka Brytania
F-42
Polska
C-10
Tianjin Maiman Laser Technology Co. Ltd.
Reprezentowane przez:
Tianjin Maiman Laser Technology Co. Ltd.
Chiny
I-34
TIMATE Sp. z o.o.
Polska
E-03
TIMTOS 2025 (Taipei Int'l Machine Tool Show/TAITRA)
Tajwan
I-15
TOMACO-INTRO Sp. z o.o
Polska
B-09
TOMSYSTEM Sp. z o.o.
Polska
I-106
TOTALENERGIES MARKETING POLSKA Sp. z o.o.
Polska
F-06
TOX PRESSOTECHNIK GmbH
Reprezentowane przez:
TOX PRESSOTECHNIK sp. z o.o.
A-16
TOX PRESSOTECHNIK sp. z o.o.
Polska
A-16
TP Tooling
TP Tooling
Reprezentowane przez:
SOLUTION TRADE Sp. z o.o.
Włochy
E-19
TR Fastenings Ltd
Reprezentowane przez:
SARIV - Technika Łączenia
Wielka Brytania
A-10
TRANSCORN  Sp.  z o.o.
Polska
A-34
Polska
C-10
TRODAT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
G-58
TROOSTWIJK
Holandia
I-18
TRUMPF Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością  Sp. K.
Polska
E-15
Turcja
B-10
Polska
D-26
UC TOOLS GmbH
Reprezentowane przez:
ARCO Andrzej Rudenko
Niemcy
C-30
UKB-Uwe Krumm GmbH
Niemcy
E-41
ULTIMATION
Reprezentowane przez:
Technologie Formowania Metali Sp. z o.o.
Wielka Brytania
E-04
ultraTEC innovation GmbH
Niemcy
A-27
ULTRATECNO - Ultrasonidos Lover, S.A.
Hiszpania
A-42
Polska
D-31
UNICRAFT - Stürmer Maschinen GmbH
UNICRAFT - Stürmer Maschinen GmbH
Reprezentowane przez:
Stürmer Maszyny Sp. zo.o.
Niemcy
D-02
Polska
I-130
Polska
E-14
UPTEC
Turcja
B-18
URDIAMANT SP. Z O. O.
Polska
I-125
UTILIS AG, Precision Tools
Reprezentowane przez:
M.S. SPINEX SPINKIEWICZ MACIEJ
Szwajcaria
A-51
Polska
B-10
VARTEK
Reprezentowane przez:
Technologie Formowania Metali Sp. z o.o.
Turcja
E-04
VETTER Krantechnik GmbH
Reprezentowane przez:
RYWAL-RHC Sp. z o.o.
Niemcy
A-28
VIMERCATI SNC
Włochy
E-18
Polska
C-10
VLB-Tec.Unipessoal, Lda.
Reprezentowane przez:
Technologie Formowania Metali Sp. z o.o.
Portugalia
E-04
VOLLMER Polska Sp. z o.o.
Polska
A-27
Polska
I-52
WAAP FILTROWENTYLACJA Jakub DZIURA
Polska
G-34
Polska
I-120
WEILER Abrasives d.o.o.
Słowenia
A-08
Polska
I-28
WELLDONE
Reprezentowane przez:
MASZYNY-POLSKIE.PL
Chiny
B-20
Niemcy
A-03
WHQ TOOLS
Polska
I-38
WOLFGRIPP MAŁKOWSKI, PAWEŁCZAK, PRUCHNICKI Sp.J.
Polska
A-55
WUXI RONNIEWELL Machinery Equipment Co.Ltd.
Chiny
I-59
XYZ MACHINE TOOLS Sp. z o.o.
Polska
A-19
Włochy
A-43
YAMAZAKI MAZAK CENTRAL EUROPE Sp. z o.o. Oddział  w Polsce
Polska
E-08
Niemcy
A-43
Polska
E-06, A-47
Zakład Produkcji Waty Anna Staśkiewicz
Polska
I-108
ZALCO Sp. z o.o.
Polska
A-50
ZBUD Sp. z o.o.
Polska
F-44
Polska
D-23
ZOLLER Polska Sp. z o.o.
Polska
A-06
Zrobotyzowany.pl – Przemysł Zrobotyzowany
Reprezentowane przez:
Staleo.pl – Stale o Przemyśle
Polska
E-12
{{ getIndustryTitle(industryId) }}
  Nazwa
Państwo / region
Stoisko
 
19-22.03.2024
Godziny otwarcia
  • 19 III 2024
    09:00 - 17:00
  • 20 III 2024
    09:00 - 17:00
  • 21 III 2024
    09:00 - 17:00
  • 22 III 2024
    09:00 - 15:00
    19-22.03.2024
    Godziny otwarcia
    • 19 III 2024
      09:00 - 17:00
    • 20 III 2024
      09:00 - 17:00
    • 21 III 2024
      09:00 - 17:00
    • 22 III 2024
      09:00 - 15:00