PRZEMYSŁOWA WIOSNA (19-22.03.2024)

STOM-TOOL - BLECH & CUTTING - LASER - ROBOTICS - FIX, Spawalnictwo, Expo-Surface, Fluid Power, Control-Stom, Dni Druku 3D, TEiA

ISL INNOWACYJNE SYSTEMY LOGISTYCZNE Sp. z o.o.

Umów się
Opis
ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne I LogiTower jest producentem i integratorem rozwiązań w zakresie automatycznych i zrobotyzowanych systemów dla logistyki produkcji, w tym automatycznych systemów załadunkowo-rozładunkowych arkuszy blach LogiTowerLoader dla wycinarek laserowych. Rozwiązania te znacznie usprawniają procesy produkcyjne w tym składowanie, kompletację oraz transport blach.

ISL Innowacyjne Systemy Logistyczne I LogiTower zapewnia integrację automatycznych regałów z systemami informatycznymi oraz kompleksową usługę, od indywidualnego projektu, po produkcję, montaż i profesjonalną obsługę serwisową na terenie całej Polski i za granicą przy wsparciu ponad 80 specjalistów.

Od 2001 roku z powodzeniem łączymy doświadczenie z nieustannym rozwojem i doskonaleniem procesów produkcji naszych Klientów, kształtując rynek automatycznych regałów i systemów logistycznych (handling) dla magazynów i produkcji zgodnie z ideą Industry 4.0.
Projektujemy, konstruujemy i wdrażamy automatyczne systemy składowania i transportu bliskiego w dwóch obszarach, jako:
- producent zrobotyzowanych urządzeń dla logistyki produkcji w oparciu o grupę produktów LogiTower, LogiComb, LogiTowerLoader (logitower.eu) dla blach, elementów długich: rury, pręty, narzędzi, matryc, ciężkich i nietypowych towarów.
- integrator rozwiązań dla magazynów automatycznych w zakresie systemów szybkiej kompletacji i składowania komponentów, w tym jako wyłączny dystrybutor firmy Hänel GmbH regałów windowych Lean-Lift i regałów karuzelowych Rotomat (regały obrotowe, regały okrężne) oraz innych urządzeń i dostawców składowania pojemników, kartonów, części zamiennych, narzędzi, etykiet, półproduktów i wielu innych.
Tworzymy indywidualne rozwiązania magazynowe, które zapewniają efektywny przepływ materiałów w procesach produkcyjnych i magazynowych. Istotną rolę odgrywa zrozumienie potrzeb rynku i Klientów, co przekłada się na bardzo dobrze realizowaną ofertę usług.

Cechy wyróżniające markę LogiTower:
- kompleksowe działanie: projekt – montaż – serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
- trwała konstrukcja systemów oparta na komponentach najbardziej renomowanych, światowych marek
- elastyczność rozwiązań dzięki indywidualnemu projektowi i możliwości współpracy z szeroką gamą urządzeń peryferyjnych;
- integracja regałów z systemem ERP/WMS;
- osobny portal dla tych rozwiązań logitower.eu

więcej na :
isl.pl | logitower.eu

Pliki do pobrania
Branża
Wyposażenie fabryk i magazynów
Maszyny, urządzenia i osprzęt do cięcia
Roboty przemysłowe
Automatyzacja oraz mechanizacja procesów produkcyjnych
Magazynowanie i dystrybucja (urządzenia, składowanie, logistyka)
Pokaż podobne firmy
  19-22.03.2024
  Godziny otwarcia
  • 19 III 2024
   09:00 - 17:00
  • 20 III 2024
   09:00 - 17:00
  • 21 III 2024
   09:00 - 17:00
  • 22 III 2024
   09:00 - 15:00