PLASTPOL

XXX Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy

19-22.05.2026

 

 

Kup biletZarejestruj zaproszenie

Akredytacja dla dziennikarzy

Sprawdź program

SINGLE EASTERN EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Umów się
Opis
SINGLE Eastern Europe Sp. z o.o. stanowi część międzynarodowej grupy SINGLE Group GmbH.
Kluczową kompetencją Grupy SINGLE jest rozwój oraz produkcja wysokowydajnych i energooszczędnych systemów regulacji temperatury oraz technologii chłodzenia. Oferta SINGLE obejmuje szeroki zakres rozwiązań: chillery pracujące w temperaturach od -45°C, termostaty wodne do 200°C, termostaty olejowe do 350°C, a także systemy wodne RHCM (variotherm) umożliwiające pracę do 200°C.
Produkcja realizowana jest w Polsce i w Niemczech, co zapewnia wysoką jakość, elastyczność oraz krótkie terminy dostaw. Zatrudniając około 200 pracowników oraz posiadając przedstawicielstwa w ponad 30 krajach, grupa należy dziś do liderów rynku.
Nasi klienci korzystają z ponad 50 lat doświadczenia w projektowaniu urządzeń i systemów. Odbiorcami rozwiązań SINGLE są przede wszystkim przetwórcy tworzyw sztucznych oraz producenci maszyn, a także firmy z branży odlewnictwa ciśnieniowego, przemysłu chemicznego, farmaceutycznego i spożywczego oraz sektora testowania i technologii półprzewodników.
Wspólnie z klientami opracowujemy nowoczesne, przyszłościowe rozwiązania i aktywnie wspieramy rozwój innowacji. Kluczowe znaczenie ma dla nas partnerska, oparta na zaufaniu współpraca, która pozwala tworzyć rozwiązania efektywne technologicznie, ekonomicznie i ekologicznie. Oferujemy nie tylko standardowe produkty, ale przede wszystkim rozwiązania indywidualne, dopasowane do specyficznych wymagań klientów, zawsze w najwyższej jakości.
Naszym celem jest dalszy, stabilny rozwój oraz zwiększanie udziału w rynku i rozpoznawalności marki. Planujemy rozwój w nowych, perspektywicznych obszarach zastosowań systemów termoregulacji oraz wzrost eksportu poprzez rozbudowę i umacnianie globalnej sieci sprzedaży i serwisu. Szczególny nacisk kładziemy na rynki USA, Europy Wschodniej oraz Azji.
Pliki do pobrania
Produkty
Kontrola temperatury w stanowiskach testowych CHT Single
Kontrola temperatury w stanowiskach testowych CHT Single
Single ATT Variotherm
Single ATT Variotherm
Termoregulatory dedykowane pod wtrysk
Termoregulatory dedykowane pod wtrysk
Branża
Inne
Urządzenia peryferyjne
Aparatura pomiarowa, sterowniki, regulatory
Maszyny i wyposażenie do wyrobu i recyklingu tworzyw sztucznych
Pokaż podobne firmy
Marki
Single Group GmbH