Nazwa
Kraj
Stoisko
Dodaj do planera
 Brabender Technologie GmBH & Co. KG
Reprezentowane przez:
BAGSIK Sp. z o.o.
BAGSIK Sp. z o.o.
C-38, ZM-5
C-38, ZM-5
 Oerlikon Barmag
Reprezentowane przez:
BAGSIK Sp. z o.o.
BAGSIK Sp. z o.o.
C-38, ZM-5
C-38, ZM-5
" BEDEKO EUROPE SP. Z O.O. SP. K. "
Polska
E-43
"BIESTERFELD CHEMIA SPECJALNA" SPÓŁKA Z OGRANICZON Ą ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
E-63
Polska
E-11
Polska
C-73
"GAMART" SPÓŁKA AKCYJNA
Polska
E-19
"GM COLOR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
F-1
"KM-SYSTEM"  MARIUSZ CHMIELEWSKI, KRZYSZTOF SŁOWIK , S.C.
Polska
G-14, C-32
"MCPP POLAND" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚ CIĄ
Polska
E-41
"MILAR" - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
E-63
"T & F PLASTTRADE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
C-5
1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o.
Polska
C-23
29PRO Michał Domarańczyk
Polska
F-28
4clean
Reprezentowane przez:
AMBRA POLIMERI Sp. z o.o.
AMBRA POLIMERI Sp. z o.o.
E-64
E-64
A.MARCINIAK OT Sp. z o.o.
Polska
F-11
ABONI
Niemcy
E-28
ADDITIV CENTER SETCKI SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA
Polska
F-1
Polska
G-18
Adremac Makina
Turcja
G-25
AKPOL ADAM KUŚ
Polska
D-68
Katar
D-90
Albis Polska Sp. z o.o.
Polska
E-58
ALKAZ Plastics
Polska
E-55
ALOK MASTERBATCHES PVT. LTD.
Reprezentowane przez:
1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o.
1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o.
C-23
C-23
ALPHA TECHNOLOGY spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa
Polska
D-74
Altek Plastik Makina Sanayi ve Tic. Ltd. Şti.
Turcja
E-12
ALTERO
Reprezentowane przez:
DREMECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
DREMECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
D-23
D-23
AMBRA POLIMERI Sp. z o.o.
Polska
E-64
AMITA HEALTH CARE ITALIA SRL
Reprezentowane przez:
AMBRA POLIMERI Sp. z o.o.
AMBRA POLIMERI Sp. z o.o.
E-64
E-64
AMUT SpA
Włochy
C-25
ANWIL S.A.
Polska
E-48
ARBURG POLSKA Sp.z o.o.
Polska
E-30
ARGO HYTOS Polska Sp. z o.o.
Reprezentowane przez:
ARGO HYTOS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
ARGO HYTOS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
D-22
D-22
ARGO HYTOS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.
Polska
D-22
ARGUS MASZYNY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
C-2
ASTEN GROUP
Polska
G-15, ZM-4
Reprezentowane przez:
MOL HUNGARIAN OIL AND GAS COMPANY PLC.
MOL HUNGARIAN OIL AND GAS COMPANY PLC.
Niemcy
E-7
E-7
Aurora Kunststoffe GmbH
Reprezentowane przez:
MOL HUNGARIAN OIL AND GAS COMPANY PLC.
MOL HUNGARIAN OIL AND GAS COMPANY PLC.
E-7
E-7
AURUM CHEMICALS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
E-32
AUSTROPRESSEN
Reprezentowane przez:
DREMECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
DREMECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
D-23
D-23
Polska
E-42
Ayal Robotics & Engineering Ltd
Reprezentowane przez:
MASTER COLORS Sp. z o.o.
MASTER COLORS Sp. z o.o.
C-15
C-15
Izrael
C-15
AYMING POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚ CIĄ
Polska
G-11
AZO Ltd.
Reprezentowane przez:
1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o.
1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o.
C-23
C-23
AZURR TECHNOLOGY s.r.o.
Czechy
E-9
Bada AG
Niemcy
D-96
Polska
C-38, ZM-5
Bamberger Polymers (Europe) B.V.
Reprezentowane przez:
1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o.
1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o.
C-23
C-23
Bauer WT Systems GmbH
Niemcy
D-73
BAUSANO & FIGLI S.p.A.
Reprezentowane przez:
PTC Artur Szreder
PTC Artur Szreder
C-16
C-16
BCD POLYMERS SP. Z O.O.
Polska
E-37
BeanPol sp. z o.o.
Polska
D-45
BECCARIA S.R.L.
Reprezentowane przez:
1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o.
1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o.
C-23
C-23
Niemcy
D-76
BERGMAN PROFILE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
C-72
BG Plast impianti srl
Włochy
C-45
BGM MOLYDAL Spółka Jawna
Polska
C-63
BIESTERFELD POLSKA Sp. z o.o.
Polska
E-63
Katar
D-90
BIOPOLIMER
Polska
E-56
BLAUWER S.p.a.
Włochy
F-1
Blow Moulding Factory - Prosperplast Division
Polska
C-11
Blue Air Systems GmbH
Austria
D-73
BMB S.p.A.
Włochy
F-1
Bole Europe Technology Co Ltd Sp. z o.o.
Polska
F-21
BORGHI POLSKA Sp. z o.o.
Polska
G-31
BOSTIK SA
Reprezentowane przez:
AMBRA POLIMERI Sp. z o.o.
AMBRA POLIMERI Sp. z o.o.
E-64
E-64
Reprezentowane przez:
P&F WARTACZ PHU PAWEŁ WARTACZ
P&F WARTACZ PHU PAWEŁ WARTACZ
G-14, C-32
G-14, C-32
BP CHILLERS BOHDAN PRETORIUS
Polska
G-14, C-32
Brabender GmbH & Co. KG (Centrala)
Niemcy
D-97
BRASCA INDUSTRIAL SRL
Reprezentowane przez:
AMBRA POLIMERI Sp. z o.o.
AMBRA POLIMERI Sp. z o.o.
E-64
E-64
BREAK
Reprezentowane przez:
DREMECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
DREMECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
D-23
D-23
Reprezentowane przez:
MASTER COLORS Sp. z o.o.
MASTER COLORS Sp. z o.o.
Niemcy
C-15
C-15
BRIDGE  POLYMERS POLSKA Sp. z o.o.
Polska
E-38
Brink Moulds & Automation B.V.
Holandia
F-19
BritAS Recycling-Anlagen GmbH
Niemcy
D-95
Polska
G-19
BRUKER POLSKA Sp. z o.o.
Reprezentowane przez:
BRUKER POLSKA Sp. z o.o.
BRUKER POLSKA Sp. z o.o.
Polska
D-1
D-1
Burgsmüller GmbH
Reprezentowane przez:
1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o.
1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o.
C-23
C-23
BUSCH POLSKA SP. Z O.O.
Polska
D-48
BYDGOSKI KLASTER PRZEMYSŁOWY DOLINA NARZĘDZIOWA
Polska
F-28
Campetella Robotic Center Srl
Włochy
G-1
CEFAMOL - Portuguese Association for the Moulds Industry
Portugalia
C-12
CEMAS ELETTRA S.R.L.
Włochy
E-28
Czechy
D-51
Chiny
D-15
CHEM-TREND POLSKA SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Polska
E-41
Chemia i biznes
Polska
C-53
CMS POLSKA Sp. z o.o.
Polska
D-9
COLD JET Sp. z o.o.
Polska
C-21
COMAC SRL
Włochy
C-25
COMAV Srl
Włochy
D-54
Construzioni Meccaniche Tecom S.R.L.
Włochy
D-55A
Contura MTC GmbH
Niemcy
C-15
CORTEX CHEMICALS SP. Z O.O.
Polska
D-5
CRODA POLAND Sp. z o.o.
Polska
D-3
DANJE-POLYMER Sp.z o.o.
Polska
E-41
DARSTA HARMO EUROPE
Polska
C-27
DATRIA s.r.o.
Czechy
C-75
Deifel GmbH & Co. KG
Niemcy
C-15
DELCO S.r.l.
Reprezentowane przez:
PTC Artur Szreder
PTC Artur Szreder
C-16
C-16
DELL'ORCO&VILLANI
Reprezentowane przez:
DREMECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
DREMECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
D-23
D-23
DIPOL PLASTIC TECHNOLOGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
D-99
Katar
D-90
DOM RECYKLINGU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
D-18
DOPAK Sp. z o.o.
Polska
F-2
DOTECO
Reprezentowane przez:
PREMA POLSKA Sp. z o.o.
PREMA POLSKA Sp. z o.o.
C-1
C-1
Dr. Boy GmbH & Co. KG
Reprezentowane przez:
1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o.
1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o.
C-23
C-23
DREHER
Reprezentowane przez:
DREMECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
DREMECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
D-23
D-23
DREMECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
D-23
DROSSBACH Maschinenbau GmbH
Reprezentowane przez:
1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o.
1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o.
C-23
C-23
DRP Group Przemysław Miśkiewicz i Wspólnicy Spółka Jawna
Polska
D-41
Dyna-Purge
Reprezentowane przez:
MARINUS
MARINUS
G-20
G-20
EAS Europe b.v.
Holandia
C-15
Polska
F-7
Ecol Sp. z o.o., Laboratorium Analiz Olejowych
Polska
D-53
Egyptian European Company (EEC)
Egipt
E-66
EKO PARTNER Kazimierz Janiak
Polska
G-11
EKOPLASTIM Sp. z o.o.
Polska
F-28
Polska
G-8
ELIX POLYMERS
Reprezentowane przez:
POLIMER PROJEKT Sp. z o. o.
POLIMER PROJEKT Sp. z o. o.
E-23
E-23
ELOTECH Industrieelektronik GmbH
Reprezentowane przez:
MASTER COLORS Sp. z o.o.
MASTER COLORS Sp. z o.o.
C-15
C-15
EMS-GRIVORY
Reprezentowane przez:
TELKO - POLAND Sp.z o.o.
TELKO - POLAND Sp.z o.o.
E-24
E-24
EMT Efficient Matering Technoloty Klaus Germeshausen
Reprezentowane przez:
1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o.
1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o.
C-23
C-23
ENGEL Austria GmbH
Austria
F-3, F-4
ENTEX Rust & Mitschke GmbH
Niemcy
E-2
EPAFLEX
Reprezentowane przez:
TELKO - POLAND Sp.z o.o.
TELKO - POLAND Sp.z o.o.
E-24
E-24
Erlenbach Machines GmbH
Reprezentowane przez:
1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o.
1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o.
C-23
C-23
EROFIO
Portugalia
C-12
EURO MACHINERY APS
Dania
D-29
Euro Sitex Polska Sp.z o.o.
Polska
C-59
EUROCHILLER SRL
Reprezentowane przez:
1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o.
1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o.
C-23
C-23
Euroviti S.r.l.
Włochy
E-28
EVONIK INDUSTRIES AG
Niemcy
E-46
EXPLAST, spol. s r.o.
Czechy
D-51
Niemcy
D-77, D-96, D-76, D-97, D-95, D-78, D-79, D-81
Extruder Experts GmbH & Co. KG (Centrala)
Niemcy
D-78
Fado Sp. z o.o.
Polska
D-83
FANUC Polska
Polska
F-28
FENI-TECH SPÓŁKA CYWILNA
Polska
C-3
FILTEC SRL
Włochy
E-59
FIMIC SRL
Włochy
C-5
Włochy
D-86
Firma Naukowo-Produkcyjna PRODEKOLOGIA
Ukraina
D-47
FISA Ultraschall Gmbh
Niemcy
D-2
FRATELLI VIRGINIO s.r.l
Włochy
E-28
Frigel Eastern Europe Sp. z o. o.
Polska
E-28
FRILVAM S.P.A.
Włochy
E-37
Polska
Reprezentowane przez:
TOMIR S.J A.Korczyński, M.Tytkowska
TOMIR S.J A.Korczyński, M.Tytkowska
D-43
D-43
GA.VO. Meccanica
Reprezentowane przez:
PREMA POLSKA Sp. z o.o.
PREMA POLSKA Sp. z o.o.
C-1
C-1
GABRIEL CHEMIE POLSKA Sp. z o.o.
Polska
D-75
Reprezentowane przez:
TELKO - POLAND Sp.z o.o.
TELKO - POLAND Sp.z o.o.
E-24
E-24
Gamma Meccanica S.p.a.
Włochy
C-45
GAP ITALY
Reprezentowane przez:
PREMA POLSKA Sp. z o.o.
PREMA POLSKA Sp. z o.o.
C-1
C-1
GCR GROUP / GRANIC
Reprezentowane przez:
1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o.
1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o.
C-23
C-23
GDP KORAL s. r. o.
Czechy
D-51
Polska
C-66
General Plastics Sp. z o.o.
Polska
G-5
GERCO Technik GmgH
Reprezentowane przez:
1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o.
1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o.
C-23
C-23
GERGONNE POLSKA  Sp. z o.o.
Polska
C-19
Niemcy
D-77
GF Controls GmbH
Niemcy
D-73
GG PLAST TECHNOLOGY G. NOWAK SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Polska
D-85
GIMATIC POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
E-10
GKET Ltd
Irlandia
D-73
Polska
D-92
GLOBAL COLORS POLSKA SA
Polska
C-34
Gneuss Kunststofftechnik Gmbh
Niemcy
C-15
Indie
F-30
Polska
D-65
GRAFORM Sp. z o.o
Polska
F-28
GRANULAT-Chmielarz Sp.J.
Polska
E-47
GRIPPER-POL
Polska
C-27
GRUPA AZOTY POLYOLEFINS SPÓŁKA AKCYJNA
Polska
E-35, E-27
GRUPA AZOTY S.A.
Polska
E-35, E-27
GRUPA AZOTY ZAKŁADY AZOTOWE KĘDZIERZYN SPÓŁKA AKCY JNA
Polska
E-35, E-27
GWS TECHNOLOGIE Jarosław Gorczyca, Piotr Ban Spółka Cywilna
Polska
C-69
Polska
C-71
Hamos GmbH
Niemcy
D-79
HANGZHOU KELI CHEMICAL CO., LTD
Reprezentowane przez:
1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o.
1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o.
C-23
C-23
Hanplast sp. z o.o.
Polska
F-28
Reprezentowane przez:
TELKO - POLAND Sp.z o.o.
TELKO - POLAND Sp.z o.o.
E-24
E-24
Hasco Hasenclever GMBH+ Co KG
Niemcy
F-17
HB Therm AG
Reprezentowane przez:
Elbi Wrocław Sp. z o.o.
Elbi Wrocław Sp. z o.o.
G-8
G-8
HERMES RECYCLING SP. Z O.O.
Polska
C-61
HERZ POLSKA SP. Z O.O.
Polska
D-64
Polska
D-7
HOBUM Oleochemicals GmbH
Reprezentowane przez:
1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o.
1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o.
C-23
C-23
Hosokawa Alpine AG
Niemcy
D-81
HSM POLSKA Sp. z o.o.
Polska
D-4
HUBRON (INTERNATIONAL) LTD
Wielka Brytania
E-37
Turcja
E-61
Reprezentowane przez:
TELKO - POLAND Sp.z o.o.
TELKO - POLAND Sp.z o.o.
E-24
E-24
Polska
D-67
ICHEMAD-PROFARB Sp. z o.o.
Polska
E-33
IKA Innovative Kunststoffaufbereitung GmbH & Co. K G
Niemcy
E-51
ILIIG MASCHINENBAU
Niemcy
D-43
In.Pack Machinery
Włochy
C-5
InAutom Poland Sp. z o.o.
Polska
F-28
INCOE INTERNATIONAL EUROPE
Niemcy
E-26
INNO-PLAST GmbH
Niemcy
C-49
Polska
F-10
Investments Marcel Nowosielski
Polska
D-55A
IPM Srl
Reprezentowane przez:
PTC Artur Szreder
PTC Artur Szreder
C-16
C-16
IPS Intelligent Pelletizing Solutions & GmbH Co KG
Reprezentowane przez:
BAGSIK Sp. z o.o.
BAGSIK Sp. z o.o.
C-38, ZM-5
C-38, ZM-5
ITALREC srl
Reprezentowane przez:
PTC Artur Szreder
PTC Artur Szreder
C-16
C-16
ITIB MACHINERY INTERNATIONAL s.r.l.
Reprezentowane przez:
PTC Artur Szreder
PTC Artur Szreder
C-16
C-16
JORGENSEN EASYTECH Tom Jorgensen
Polska
C-8
K+L Biuro Handlowe Polska Spółka z o.o.
Polska
D-91
KANITECH Michał Królik
Polska
E-28
Kaplast Sp. z o.o.
Polska
F-28
Niemcy
E-25
KF TECHNOLOGIE Piotr Kaczyński
Polska
D-38
Kiefel GmbH, Niemcy
Niemcy
D-38
KNARR Vertriebs GmbH
Niemcy
E-65
KOLTEX Plastic Recycling Systems Sp.z o.o.  Sp. k
Polska
C-39
KONEK PSN
Polska
F-28
Polska
D-44
Konica Minolta
Reprezentowane przez:
Konica Minolta Sensing Europe B.V., Sp. z o.o., Oddział w Polsce
Konica Minolta Sensing Europe B.V., Sp. z o.o., Oddział w Polsce
E-8
E-8
Konica Minolta Sensing Europe B.V., Sp. z o.o., Oddział w Polsce
Polska
E-8
KOSMEK EUROPE
Japonia
E-28
Niemcy
E-31
KRAUSS MAFFEI TECHNOLOGIES GmbH
Reprezentowane przez:
1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o.
1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o.
C-23
C-23
KREYENBORG GmbH & Co. KG
Niemcy
D-73
KUATRO PLASTIK MAKINA
Turcja
E-16
KUHNE GmbH
Niemcy
D-43
KUNG HSING
Reprezentowane przez:
PREMA POLSKA Sp. z o.o.
PREMA POLSKA Sp. z o.o.
C-1
C-1
Polska
E-17
LABOTEK POLSKA GRZEGORZ KEMNITZ
Polska
C-41
LG CHEM
Reprezentowane przez:
TELKO - POLAND Sp.z o.o.
TELKO - POLAND Sp.z o.o.
E-24
E-24
LIANSU MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD
Łotwa
C-48
LIDEM
Reprezentowane przez:
DREMECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
DREMECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
D-23
D-23
Lifocolor Farbplast sp. z o.o.
Polska
F-28
Listemann Polska Sp. z o.o.
Polska
F-28
LOTTE CHEMICAL
Reprezentowane przez:
POLIMER PROJEKT Sp. z o. o.
POLIMER PROJEKT Sp. z o. o.
E-23
E-23
Reprezentowane przez:
TELKO - POLAND Sp.z o.o.
TELKO - POLAND Sp.z o.o.
E-24
E-24
Ludatec Sp. z o.o.SP.K.
Polska
G-28
M.A.S. Sp. z o.o.
Polska
D-58, ZM-3
MAGUIRE
Polska
E-28
Main Tech srl
Reprezentowane przez:
PTC Artur Szreder
PTC Artur Szreder
C-16
C-16
MAJUMI CHEMICALS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
E-51
MAL-PLAST KONRAD RYMARCZYK
Polska
D-71
MALOUN, s.r.o.
Czechy
D-51
MAMATA MACHINERY
Reprezentowane przez:
PREMA POLSKA Sp. z o.o.
PREMA POLSKA Sp. z o.o.
C-1
C-1
MARINUS
Polska
G-20
MARIS S.p.A.
Włochy
C-45
MAS MASCHINEN UND ANLAGENBAU SCHULZ GMBH
Austria
E-5
MASTER COLORS Sp. z o.o.
Polska
C-15
MECCANOPLASTICA srl
Włochy
F-1
MEDIA TECH s.c. E.Majewska, K.Kajstura
Polska
D-55
MEPOL SRL
Reprezentowane przez:
AMBRA POLIMERI Sp. z o.o.
AMBRA POLIMERI Sp. z o.o.
E-64
E-64
Austria
G-27
MEYER Europe s.r.o.
Słowacja
D-71
MIX Srl Unipersonale
Włochy
D-54
Niemcy
E-4
MIXACO Maschinenbau Dr. Herfeld GmbH & Co. KG
Reprezentowane przez:
1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o.
1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o.
C-23
C-23
MK KOLIBRI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
D-100
ML Polyolefins
Polska
E-57
MOL HUNGARIAN OIL AND GAS COMPANY PLC.
Węgry
E-7
Mold-Masters Europa GmbH
Niemcy
G-29
MOLDEX3D
Tajwan
D-98
Moretto East Europe Sp. z o.o.
Polska
G-24
Moretto S.p.A
Reprezentowane przez:
MASTER COLORS Sp. z o.o.
MASTER COLORS Sp. z o.o.
C-15
C-15
MORETTO S.P.A.
Włochy
G-24
Movacolor B.V.
Holandia
F-1
MS Ultraschall Technologie GmbH
Niemcy
F-24
MUEHSAM ROZWIĄZANIA DLA PRZEMYSŁU SP. J.
Polska
F-1
MULTIBASE
Reprezentowane przez:
TELKO - POLAND Sp.z o.o.
TELKO - POLAND Sp.z o.o.
E-24
E-24
Katar
D-90
NCT HOLLAND B.V.
Holandia
E-45
Negri Bossi s.p.a.
Włochy
E-28
Polska
D-34
Polska
D-84
Nexeo Plastics Poland Sp. z o.o.
Polska
E-36
NEXIS FIBERS A.S.
Reprezentowane przez:
AMBRA POLIMERI Sp. z o.o.
AMBRA POLIMERI Sp. z o.o.
E-64
E-64
NGPLAST Sp. z o.o.
Polska
D-82
NISSEI ASB GmbH
Niemcy
C-4
Octagon Blown Film Control
Niemcy
D-28
Oerlikon Balzers Coating Poland Sp. z o.o.
Polska
D-26
Oerlikon HRSflow
Włochy
D-26
Polska
F-5
ORLEN Unipetrol RPA s.r.o.
Czechy
E-48
P&F WARTACZ  PHU PAWEŁ WARTACZ
Polska
G-14, C-32
Polska
D-37
P.P.U. ELJOT Spółka Jawna Jacek Jurkiewicz, Włodzimierz Lewandowski
Polska
G-12
Pallmann Maschinenfabrik GmbH & Co. KG
Niemcy
C-15
Reprezentowane przez:
POLYPLAST MÜLLER GMBH
POLYPLAST MÜLLER GMBH
D-72
D-72
PEARL TECHNOLOGIES
Reprezentowane przez:
PREMA POLSKA Sp. z o.o.
PREMA POLSKA Sp. z o.o.
C-1
C-1
Iran
C-42
Peter Greven GmbH & Co. KG
Reprezentowane przez:
1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o.
1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o.
C-23
C-23
Reprezentowane przez:
TELKO - POLAND Sp.z o.o.
TELKO - POLAND Sp.z o.o.
E-24
E-24
PFTechnology Sp. z o.o.
Polska
D-6
PL-PLAST Sp. z o.o.
Polska
D-12
PLASMAC
Włochy
E-28
PLASMAQ-Maq.Equip.P/ Ind.Plasticos, Lda.
Portugalia
C-24
Polska
G-21
Plastech
Polska
E-14
PLASTIBLOW SRL
Reprezentowane przez:
1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o.
1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o.
C-23
C-23
PLASTIC SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
E-52
PLASTIC SYSTEMS S.r.l.
Włochy
F-1
PLASTICS REVIEW
Polska
E-1
Plastime Magazine / imch.pl – Wydawnictwo K&K
Polska
D-88
PLASTINORD
Reprezentowane przez:
POLIMER PROJEKT Sp. z o. o.
POLIMER PROJEKT Sp. z o. o.
E-23
E-23
Plastinord  srl
Włochy
E-23
PLASTMAXGROUP
Ukraina
F-30
Plastmaxgroup®
Reprezentowane przez:
PLASTMAXGROUP
PLASTMAXGROUP
F-30
F-30
Polska
C-51
PLASTOPLAN POLSKA SP Z O.O.
Polska
E-54
PLEXPERT GmbH
Niemcy
D-73
Polska
D-31
POL-SERVICE JACEK MAJCHER
Polska
D-89
POLIMER PROJEKT Sp. z o. o.
Polska
E-23
Reprezentowane przez:
POLINAR Plastik Mashine ve Kahp Sanayi Ticaret Ltd Sti
POLINAR Plastik Mashine ve Kahp Sanayi Ticaret Ltd Sti
E-16
E-16
POLINAR Plastik Mashine ve Kahp Sanayi Ticaret Ltd Sti
Turcja
E-16
POLIPLASTIC SRL
Reprezentowane przez:
AMBRA POLIMERI Sp. z o.o.
AMBRA POLIMERI Sp. z o.o.
E-64
E-64
Politechnika Gdańska, Wydział Chemiczny, Katedra Technologii Polimerów
Polska
F-29
Polska
F-25
POLLENA AROMA SP. zo.o.
Reprezentowane przez:
AMBRA POLIMERI Sp. z o.o.
AMBRA POLIMERI Sp. z o.o.
E-64
E-64
Polwax S.A.
Reprezentowane przez:
AMBRA POLIMERI Sp. z o.o.
AMBRA POLIMERI Sp. z o.o.
E-64
E-64
Niemcy
D-72
POLYSTYLEX SIA
Łotwa
D-12
PREMA POLSKA Sp. z o.o.
Polska
C-1
Indie
G-17
Niemcy
E-21
ProByLas AG
Szwajcaria
D-69
PROCADIMOLDES
Portugalia
C-12
Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych Aplex Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej
Polska
F-28
PROJECT FUTURE SRL
Włochy
D-89A
PROPLASTICA SP. Z O.O.
Polska
E-53
ProTec Polymer Processing GmbH
Niemcy
D-73
PTC Artur Szreder
Polska
C-16
PURGEMAX
Reprezentowane przez:
PURGEMAX - PEHAS PETROS CHARALAMPOUS
PURGEMAX - PEHAS PETROS CHARALAMPOUS
F-8
F-8
PURGEMAX - PEHAS PETROS CHARALAMPOUS
Polska
F-8
PW BRAT Piotr Barlik
Polska
F-28
Katar
D-90
Katar
D-90
Katar
D-90
Chiny
C-40
RADKA POLSKA SP. Z O.O.
Polska
E-62
REGFOL Sp. z o.o.
Polska
D-87
Replas Recycling Plastics Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Polska
C-31
Reprograf-Grafikus S.A.
Polska
D-39
Resinex Poland  Sp. z o.o.
Polska
E-44
RHL-SERVICE
Polska
D-94
RINCO ULTRASONICS AG
Szwajcaria
C-18
RIVI MAGNETICS & ROEMHELD
Polska
G-26
RÖCHLING MAYWO GmbH
Niemcy
D-43
ROLL-O-MATIC
Reprezentowane przez:
PREMA POLSKA Sp. z o.o.
PREMA POLSKA Sp. z o.o.
C-1
C-1
ROSSI POLSKA Sp. z o.o.
Reprezentowane przez:
ROSSI POLSKA Sp. z o.o.
ROSSI POLSKA Sp. z o.o.
Polska
D-46
D-46
RSR ENGINEERING Sp. z o.o.
Polska
G-1
RTP Company Polska Sp. z.o.o.
Polska
D-66
RUTALIA Masterbatches & Additives
Polska
E-39
Katar
D-90
S.T. Soffiaggio Tecnica S.r.l.
Włochy
E-28
Polska
D-90
SATECH Artur Skarżyński
Polska
C-3
SCORPIO Sp. z o.o
Polska
D-57
Polska
E-29
SHANKARPACK POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
C-68
Shell Polska Sp. z o.o.
Polska
C-64
SHIM-POL A.M.Borzymowski E.Borzymowska-Reszka A. Reszka Sp. Jawna.
Polska
D-33
SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - INSTYTUT TELE- I RADIOTECHNICZNY
Polska
D-21
SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ-INSTYTUT INŻYNIERII MATERIAŁÓW POLIMEROWYCH I BARWNIKÓW
Polska
D-19
SINGLE Temperiertechnik GmbH
Niemcy
C-15
Reprezentowane przez:
SINKOPLEX
SINKOPLEX
Polska
D-63
D-63
SIPOL SPA
Reprezentowane przez:
AMBRA POLIMERI Sp. z o.o.
AMBRA POLIMERI Sp. z o.o.
E-64
E-64
SIRMAX POLSKA  SP. Z O.O.
Polska
E-49
SISE SAS
Francja
C-41
SK Functional Polymer
Francja
E-64
SMART NANOTECHNOLOGIES S.A.
Reprezentowane przez:
SMART NANOTECHNOLOGIES S.A.
SMART NANOTECHNOLOGIES S.A.
Polska
D-10
D-10
SOCEM
Portugalia
C-12
SONICTECH Ultrasonics
Polska
D-69
SOREMA Div. of PREVIERO N. S.r.l.
Włochy
C-45
Turcja
D-13
SPEEDY POLYMERS
Reprezentowane przez:
AMBRA POLIMERI Sp. z o.o.
AMBRA POLIMERI Sp. z o.o.
E-64
E-64
STAR AUTOMATION EUROPE S.p.A.
Włochy
F-1
STARLINGER RECYCLING TECHNOLOGY
Austria
E-34
Staubli Łódź sp. z o.o.
Polska
E-6
STEELPLUS
Portugalia
C-12
Stoner Inc.
Reprezentowane przez:
MARINUS
MARINUS
G-20
G-20
Stork IMM
Holandia
F-19
STOWARZYSZENIE PRZEDSIĘBIORCÓW WŁOSKICH W POLSCE - "CONFINDUSTRIA POLONIA"
Polska
D-56
STREAMSOFT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Polska
C-52
SUMARIS  Suchecki Spółka Jawna
Polska
D-59
SUMITOMO (SHI) DEMAG PLASTICS MACHINERY POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
F-22
SUPERBMOLD - CHINA
Chiny
D-25
SWISS STEEL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
D-8
SYNCRO GROUP
Włochy
E-28
SZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
C-65
T.H.E. MACHINES YVONAND SA
Reprezentowane przez:
1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o.
1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o.
C-23
C-23
Chiny
D-50
TAIZHOU HUANGYAN JMT MOULD CO.,LTD
Reprezentowane przez:
TAIZHOU HUANGYAN JMT MOULD CO.,LTD
TAIZHOU HUANGYAN JMT MOULD CO.,LTD
Chiny
D-49
D-49
TAJWAŃSKIE BIURO TECHNICZNE MUEHSAM SPÓŁKA JAWNA
Polska
C-33
Polska
C-4
Polska
D-93
TARO PLAST
Reprezentowane przez:
TELKO - POLAND Sp.z o.o.
TELKO - POLAND Sp.z o.o.
E-24
E-24
Team-Spaw Hubert Wiśniewski
Polska
D-70
Technic Solution
Polska
F-24
TECHNOPLANTS
Reprezentowane przez:
DREMECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
DREMECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
D-23
D-23
Tecnofer Ecoimpianti SRL
Włochy
C-5
Tecnomatic S.r.l.
Reprezentowane przez:
PTC Artur Szreder
PTC Artur Szreder
C-16
C-16
TECNOVA S.R.L.
Włochy
E-52
TELKO - POLAND Sp.z o.o.
Polska
E-24
Turcja
F-9
TERMIK Sp.z o.o.
Polska
F-27
TMA Automation Sp.z o.o.
Polska
F-5
Polska
C-67
TOMIR S.J  A.Korczyński, M.Tytkowska
Polska
D-43
TOMRA SORTING Sp. z o.o.
Polska
D-32
Chiny
D-16
TOOL TEMP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIAL NOŚCIĄ
Polska
F-1
TOP TECHNIK
Polska
C-25
TOTAL CORBION PLA
Reprezentowane przez:
TELKO - POLAND Sp.z o.o.
TELKO - POLAND Sp.z o.o.
E-24
E-24
Reprezentowane przez:
TELKO - POLAND Sp.z o.o.
TELKO - POLAND Sp.z o.o.
E-24
E-24
TOX PRESSOTECHNIK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Polska
C-74
TOYO EUROPE SRL
Włochy
G-1
TPV COMPOUND SPA
Reprezentowane przez:
AMBRA POLIMERI Sp. z o.o.
AMBRA POLIMERI Sp. z o.o.
E-64
E-64
Transitube - tim plast Anlagenbau GmbH
Reprezentowane przez:
1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o.
1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o.
C-23
C-23
TRIA S.p.A.
Włochy
E-28
Tworzywa.pl / Enterio s.c.
Polska
D-42
Reprezentowane przez:
TELKO - POLAND Sp.z o.o.
TELKO - POLAND Sp.z o.o.
E-24
E-24
Ultrapolymers Poland sp. z o.o
Polska
E-18
Reprezentowane przez:
TELKO - POLAND Sp.z o.o.
TELKO - POLAND Sp.z o.o.
E-24
E-24
Reprezentowane przez:
TELKO - POLAND Sp.z o.o.
TELKO - POLAND Sp.z o.o.
E-24
E-24
VALTORTA SRL BATTAGGION GROUP
Reprezentowane przez:
PTC Artur Szreder
PTC Artur Szreder
C-16
C-16
Van Dam Machine Europe B.V.
Holandia
D-38
VECOPLAN AG
Niemcy
C-29
VGT POLSKA  SP Z O.O.
Polska
D-73
VIRO EPS d.o.o.
Reprezentowane przez:
1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o.
1.PLASTCOMPANY POLSKA Sp. z o.o.
C-23
C-23
viscotec Starlinger & Co Gesellschaft m.b.H.
Austria
D-38
VISMEC
Włochy
E-28
Wanner Technik GmbH
Reprezentowane przez:
Elbi Wrocław Sp. z o.o.
Elbi Wrocław Sp. z o.o.
G-8
G-8
WEIMA MASCHINENENBAU GMBH
Niemcy
C-6
Polska
D-11
Werner Koch Maschinentechnik GmbH
Reprezentowane przez:
Elbi Wrocław Sp. z o.o.
Elbi Wrocław Sp. z o.o.
G-8
G-8
WEST-CHEMIE GmbH & Co.KG
Niemcy
E-22
WILER
Polska
F-32
Włochy
D-14
WIPA
Reprezentowane przez:
DREMECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
DREMECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
D-23
D-23
WIS Kunststoffe GmbH
Niemcy
D-36
WITOPLAST KISIELIŃSCY SPÓŁKA JAWNA
Polska
D-40
WITTMANN BATTENFELD POLSKA  Sp. z o.o.
Polska
F-18
WTH Walter Thieme Handel GmbH
Niemcy
E-50
WW EKOCHEM Sp. z o.o. Sp.K.
Polska
D-27
Reprezentowane przez:
DOM RECYKLINGU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
DOM RECYKLINGU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
D-18
D-18
YIZUMI Germany GmbH
Niemcy
D-35
Chiny
G-9
YUSHIN EUROPE
Japonia
E-28
Zakład Budowy Maszyn i Systemów Sterowania mgr inż. Mariusz Kuczmierczyk
Polska
C-22
ZAPTECH Sp. J. Sobańscy
Polska
G-22
ZHU Tomasz Jasztal
Polska
G-9
ZWICK Roell Polska Sp. zo.o. Sp.k.
Polska
D-17
{{ getIndustryTitle(industryId) }}
  Nazwa
Kraj
Stoisko
Dodaj do planera  
24-27.05.2022
Godziny otwarcia
  • 24 V 2022
    10:00 - 17:00
  • 25 V 2022
    10:00 - 17:00
  • 26 V 2022
    10:00 - 17:00
  • 27 V 2022
    10:00 - 16:00
    24-27.05.2022
    Godziny otwarcia
    • 24 V 2022
      10:00 - 17:00
    • 25 V 2022
      10:00 - 17:00
    • 26 V 2022
      10:00 - 17:00
    • 27 V 2022
      10:00 - 16:00