jutuberzy-ekran-jutuber-FB-1.png
Zapraszamy do Strefy YouTuberów na Targi ENEX!

Znani Youtuberzy z branży OZE na Targach ENEX!

07 lutego 2023
Aż dziesięciu najbardziej popularnych polskich YouTuberów z zakresu odnawialnych źródeł energii, elektromobilności oraz inteligentnych i energooszczędnych rozwiązań technologicznych pojawi się na Targach ENEX od 8 do 9 marca 2023 roku. W ciągu dwóch dni targów będzie można spotkać m.in. Waldka z „Pompa ciepła i PV”, Sławomira – prowadzącego kanał „Panele fotowoltaiczne”, Macieja z „HOLIBOOD” oraz Michała z kanału „Na prąd po Polsce”.

Łącznie mają ponad 300 tys. subskrybentów, a ich wspólną pasją są nowoczesne technologie służące oszczędności energii i mające pozytywny wpływ na środowisko – aż dziesięciu YouTuberów spotka się ze swoimi fanami podczas zbliżających się jubileuszowych Targów ENEX od 8 do 9 marca 2023 roku w Targach Kielce. Będzie to okazja do rozmowy, wymiany doświadczeń i poglądów, zebrania autografu i zrobienia wspólnego zdjęcia. Sprawdźcie kto z nami będzie!

Pompa-Ciepla-i-PV.png [990.78 KB] Waldek z kanału „Pompa Ciepła i PV”

Kanał na YouTube pn. „Pompa Ciepła i PV” powstał ponad dwa lata temu. Misją Waldka - Waldemara Dąbkowskiego prowadzącego konto jest tematyka OZE i tworzenie ciekawych filmów. Lubi on rozmawiać z ludźmi, pokazywać innowacyjne rozwiązania, o których brakuje rzetelnej informacji.

Panele-Fotowoltaiczne.jpg [8.87 KB] Sławomir z kanału „Panele Fotowoltaiczne” 

Sławomir Sołtys prowadzi kanał „Panele fotowoltaiczne” od 2015 roku. Fotowoltaika jest jego hobby. Specjalizuje się w analizowaniu rachunków za prąd, wylicza opłacalność nowych rozwiązań w tej branży i co miesiąc publikuje wyniki z produkcji swoich instalacji.

Tomasz-Zylka-PV.jpg [13.90 KB] Tomasz Żyłka PV 

Tomasz Żyłka to człowiek renesansu. Wychodzi z założenia, że Fotowoltaika, Solar Trackery, Magazyn Energii, Kolektory Słoneczne, Pompy Ciepła, Bufory, to wszystko co da się zrobić samemu czerpiąc radość z budowania.

ZeptoBox.pl.png [61.53 KB] Waldemar z „ZeptoBox.pl” 

Prowadzący kanał „ZeptoBox.pl” - Waldemar Wawer jest z zawodu elektronikiem, elektrykiem i informatykiem, który uwielbia budować i konstruować. Na jego kanale znajdują się informacje o samochodach elektrycznych, instalacje i testy wszelkich urządzeń związanych z odnawialnymi źródłami energii, zasilaniem awaryjnym oraz kogeneracją.

Na-prad-po-Polsce.jpg [69.86 KB] Michał z „Na prąd po Polsce” 

Pasją Michała Radziszewskiego z kanału „Na prąd po Polsce” jest motoryzacja, a  od kiedy odkrył pojazdy elektryczne postanowił dzielić się swoją wiedzą. Z czasem do kręgu jego zainteresowań dołączyła fotowoltaika i pompa ciepła.

Smart-Dom-2.0.png Bartek z kanału „Smart Dom 2.0” 

Od ponad 15 lat konikiem Bartosza Stańczyka ze „Smart Dom 2.0.” jest automatyka i elektronika. Na jego kanale YouTube można znaleźć ciekawe i rzetelne informacji na temat inteligentnych instalacji, smart urządzeń oraz połączenia tego wszystkiego w nowoczesny energooszczędny sprawnie działający system.

Hubert-Holub-Maxiservice-Diy.png [27.39 KB] MAXISERVICE DIY   

Hubert  Hołub pokazuje co można samemu zrobić taniej i przy okazji ekologicznie. Idzie zawsze "pod prąd", stara się patrzyć na wszystko z różnych perspektyw.

Holibood.jpg [28.74 KB] Maciej z „HOLIBOOD - Zdrowy Dom” 

Maciej Grzesiński z kanału „HOLIBOOD - Zdrowy Dom” to pasjonat nieszablonowych rozwiązań technicznych, który na co dzień jest analitykiem zajmującym się biznesem, marketingiem i psychologią. Holibood oznacza holistyczne podejście do budowania domu, a na kanale „HOLIBOOD - Zdrowy Dom” można znaleźć prosto pokazane porównania rożnych technologii, a także zastosowanie tych najciekawszych i jeszcze rzadko spotykanych służących oszczędności energii i sprzyjających zdrowiu i dobremu samopoczuciu.

Ekoniezalezny.jpg [95.91 KB] Piotr z „Eko Niezależny” 

Kanał na YouTube pn. „Eko Niezależny” prowadzony przez Piotra Sejfrieda ma pokazać ludziom, że można żyć totalnie niezależnie od sieci energetycznej. Na jego kanale znajduje się dużo różnych treści nt. życia w off-grid, magazynów energii, czy fotowoltaiki.

mrAkumulator-Robert-Mazurek.jpg [493.25 KB] Robert z mrAkumulator

Robert Mazurek bardziej znany jako mrAkumulator. O akumulatorach wie chyba wszystko, albo prawie wszystko :) Głównym celem Roberta jest przekazywanie rzetelnej wiedzy stąd jego pomysł na kanał na YouTube. 

Dla odwiedzających jubileuszowe Targi ENEX przygotowano również bogaty program wydarzeń towarzyszących: Forum Fotowoltaiki i Magazynowania Energii SOLAR +, Forum Pomp Ciepła i Technologii Grzewczej, Konferencja Energia PL o magazynach energii, Salon Elektromobilności z pokazami najnowszych modeli samochodów elektrycznych, GRA MIEJSKA w MIEŚCIEOZE z cennymi nagrodami oraz Konkursy dla Instalatorów.

Razem z Targami ENEX odbędą się Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH, gdzie także nie zabraknie wielu atrakcji dla gości targów.

Zapraszamy od 8 do 9 marca 2023 roku do Targów Kielce. Wstęp na Targi ENEX i EKOTECH jest bezpłatny, obowiązuje wcześniejsza rejestracja: https://www.targikielce.pl/enex/rejestracja-zwiedzajacych

Polecane aktualności
21 marca 2023
Od 8 do 9 marca podczas 25. edycji Targów Enex można było poznać z bliska technologie Huawei w zakresie magazynowania energii elektrycznej. W Targach Kielce, po raz pierwszy w Polsce firma zaprezentowała najnowszy przemysłowy magazyn energii o pojemności 2 MWh.
09 marca 2023
Wystawcy Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX przygotowali dla gości kieleckiego ośrodka niesamowite konkursy.
09 marca 2023
Podczas drugiego dnia Targów Enex premierę miał TIGO EI Residential - Nowe rozwiązanie magazynowania energii od Tigo Energy, którego funkcjonowanie omówiła Małgorzata Osińska z firmy Tigo. Rozwiązanie zaprezentowane zostało na stoisku firmy 7Sun.
09 marca 2023
Viessmann, Mitsubishi Electric Polska, Bruk-Bet PV i Hypontech – to wiodące marki, których premierowe rozwiązania zaprezentowano podczas drugiego dnia targów Enex na arenie premier.
09 marca 2023
Forum Pomp Ciepła organizowane podczas pierwszego dnia Targów ENEX było okazją do poznania odpowiedzi na najczęściej nurtujące branżę pytania.
08 marca 2023
O włączeniu się firm z kraju i Świętokrzyskiego w produkcję małych reaktorów jądrowych przez koncern Rolls-Royce SMR mówiono podczas konferencji Centralnego Klastra Wodorowego w czasie targów Enex w Kielcach. Brytyjski koncern współpracuje ze Świętokrzyską Grupą Przemysłową Industria nad wdrażaniem technologii wodorowej w Polsce. Pierwszy reaktor ma powstać w 2032 roku.
08 marca 2023
Kielecki ośrodek wystawienniczy dołączył do Centralnego Klastra Wodorowego, założonego przez Świętokrzyską Grupę Przemysłową Industria. Celem prac zespołu firm i instytucji jest rozwój zeroemisyjnych źródeł energii i produkcja zielonego wodoru w ciągu dekady.
08 marca 2023
Medale i wyróżnienia, nagrody za najatrakcyjniejszą prezentację targową i liczne jubileusze – zarówno wystawców, jak i samych targów. Na gali ENEX-u, świętującego 25 lat, wręczono medale, nagrody i dyplomy. Prezentujemy pełną listę nagrodzonych.