image1.jpeg
Premiera rozwiązania marki Tigo Energy podczas targów Enex.

Premiera Tigo EI Residential podczas Enex

09 marca 2023
Podczas drugiego dnia Targów Enex premierę miał TIGO EI Residential - Nowe rozwiązanie magazynowania energii od Tigo Energy, którego funkcjonowanie omówiła Małgorzata Osińska z firmy Tigo. Rozwiązanie zaprezentowane zostało na stoisku firmy 7Sun.

Firma Tigo Energy ma mnóstwo rozwiązań na różnych kontynentach. Rozwiązania Tigo są dopasowane do każdego rodzaju instalacji – od przydomowych po przemysłowe, ale również do dużych rozwiązań farmowych. W trakcie targów Enex swoją premierę miał Tigo EI Residential Solution - inwerter hybrydowy z magazynem energii pozwalający na szybką, elastyczną i niezawodną instalację PV. Jego funkcjonowanie omówiła Małgorzata Osińska - Tigo Business Development Manager. 

Tigo EI Residential Solution to kompletny system, wyposażony w szeroką gamę falowników jedno- i trójfazowych, scentralizowany punkt przyłączeniowy - EI Link, uzupełniony o  również modułowe zestawy magazynów energii. To pozwala dopasowywać Tigo EI Residential Solution do rzeczywistych potrzeb klienta. Tigo EI Residential Solution uzupełnia platforma TS4 Flex MLPE, umożliwiająca inteligentne funkcje, takie jak optymalizacja - w celu maksymalizacji mocy, monitorowanie instalacji na poziomie modułu i szybkie wyłączenie na poziomie modułu. Całość rozwiązania EI Residential Solution wspiera platforma monitorująca Energy Intelligence, najbardziej wydajne oprogramowanie do uruchamiania, monitorowania i zarządzania flotą dla instalatorów PV i użytkowników końcowych.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Tigo Energy oraz firmy 7SUN, na której stoisku zaprezentowane zostały najnowsze rozwiązania marki Tigo.

(MSi)

 

Polecane aktualności
21 marca 2023
Od 8 do 9 marca podczas 25. edycji Targów Enex można było poznać z bliska technologie Huawei w zakresie magazynowania energii elektrycznej. W Targach Kielce, po raz pierwszy w Polsce firma zaprezentowała najnowszy przemysłowy magazyn energii o pojemności 2 MWh.
09 marca 2023
Wystawcy Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX przygotowali dla gości kieleckiego ośrodka niesamowite konkursy.
09 marca 2023
Viessmann, Mitsubishi Electric Polska, Bruk-Bet PV i Hypontech – to wiodące marki, których premierowe rozwiązania zaprezentowano podczas drugiego dnia targów Enex na arenie premier.
09 marca 2023
Forum Pomp Ciepła organizowane podczas pierwszego dnia Targów ENEX było okazją do poznania odpowiedzi na najczęściej nurtujące branżę pytania.
08 marca 2023
O włączeniu się firm z kraju i Świętokrzyskiego w produkcję małych reaktorów jądrowych przez koncern Rolls-Royce SMR mówiono podczas konferencji Centralnego Klastra Wodorowego w czasie targów Enex w Kielcach. Brytyjski koncern współpracuje ze Świętokrzyską Grupą Przemysłową Industria nad wdrażaniem technologii wodorowej w Polsce. Pierwszy reaktor ma powstać w 2032 roku.
08 marca 2023
Kielecki ośrodek wystawienniczy dołączył do Centralnego Klastra Wodorowego, założonego przez Świętokrzyską Grupę Przemysłową Industria. Celem prac zespołu firm i instytucji jest rozwój zeroemisyjnych źródeł energii i produkcja zielonego wodoru w ciągu dekady.
08 marca 2023
Medale i wyróżnienia, nagrody za najatrakcyjniejszą prezentację targową i liczne jubileusze – zarówno wystawców, jak i samych targów. Na gali ENEX-u, świętującego 25 lat, wręczono medale, nagrody i dyplomy. Prezentujemy pełną listę nagrodzonych.
08 marca 2023
Panasonic, Fronius Polska, KENO Home i Kehua Tech Polska. Na arenie ENEX zaprezentowano wiele ciekawych i co najważniejsze innowacyjnych rozwiązań branżowych.