Targi-Kielce-materialy-285x185.jpg

Zabawki edukacyjne Marioinex na targach Kids’ Time

07 lutego 2024
Marioinex to dynamicznie rozwijająca się firma, która od lat zajmuje się produkcją wysokiej jakości zabawek edukacyjnych. Ich produkty są nie tylko źródłem radości dla dzieci, ale także narzędziem wspierającym ich rozwój intelektualny i motoryczny. Pełną ofertę zobaczycie już 21-23 lutego na targach Kids' Time.

To co wyróżnia klocki, to ich unikalna historia powstania, która jest ściśle związana z osobistymi doświadczeniami założycieli. Inspiracją do stworzenia tych zabawek była obserwacja własnych dzieci podczas zabawy. Ta rodzinna perspektywa pozwoliła na zaprojektowanie klocków, które nie tylko bawią, ale także edukują i rozwijają wyobraźnię. Dzięki temu produkty, od pokoleń tworzone z pasją i zaangażowaniem, przynoszą radość dzieciom na całym świecie. Marioinex nie jest tylko producentem, ale i twórcą, który wkłada serce w każdy stworzony produkt, pragnąc dostarczać zabawki, które mają znaczenie i tworzą wspomnienia. 

W ofercie firmy znajdują się zabawki dla dzieci w różnym wieku. Wśród flagowych produktów znajdują się klocki waffle, które stymulują kreatywność i zdolności manualne oraz rozwijające umiejętności logicznego myślenia. W ofercie znajdują się zarówno Mini Waffle - flagowy produkt, a także Micro Waffle, Midi Waffle czy tradycyjne Waffle. Klocki różnią się wielkością i pozwalają tworzyć fantastyczne budowle o różnych formatach. Wszystkie zabawki są projektowane z myślą o bezpieczeństwie i rozwoju dzieci. 

Firma stale się rozwija i dba również o rozbudowywanie oferty. Wśród nowości można wymienić trzy zestawy, które podbiły serca w szczególności dziewczynek: Księżniczka, Wieża Fantazji oraz Magiczna Wieża. Ale znajdzie się także coś dla chłopców: Posterunek Policji oraz Auto policyjne i sklep jubilerski. Zestawy zawierają zarówno klocki, jak i uwielbiane przez wszystkich figurki, dzięki czemu dzieci mogą tworzyć swoje własne historie. 

W nowościach dla starszaków znaleźć można również Micro Waffle w saszetkach - trzy nowe wzory, nowe opakowanie i jeszcze więcej zabawy z tworzenia Pixel Artów. Nowe Mini Waffle Nature są również spakowane w przyjemną w dotyku saszetkę, a w niej - do ułożenia fantastyczne zwierzaki do kolekcjonowania. Zestawy te otrzymały wyróżnienie Zabawki Roku w przypadku Micro Waffli oraz nagrodę główną w Top Influencers za nową serię Mini Waffle Nature. 

 

Polecane aktualności
22 lutego 2024
Kolejny dzień merytorycznych prezentacji Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka kontynuował tematykę trendów i innowacji.
22 lutego 2024
Strefa Debiutów otworzyła drugi dzień Business Forum na targach Kids’ Time. Przestrzeń stworzona została z myślą o tych wystawcach, którzy po raz pierwszy prezentują ofertę swoich produktów podczas targów Kids’ Time. – Już pierwszego dnia podpisaliśmy umowę na dystrybucję naszych produktów m.in. w Mołdawii – mówi Iryna Artemchuk z firmy Nena Bebe.
21 lutego 2024
Wzajemna promocja, współorganizacja targów w Polsce i Katarze oraz organizacja misji handlowych producentów oraz kupców z Polski i Państwa Katar – to najważniejsze założenia umowy pomiędzy Targami Kielce SA i grupą Dar Al-Sharq, wiodącym konglomeratem wystawienniczo-medialnym w regionie Zatoki Perskiej. Podpisy na dokumencie złożyli w środę, 21 lutego prezes kieleckiego ośrodka dr Andrzej Mochoń oraz reprezentant Dar Al-Sharq, dyrektor zarządzający Eizeldin Abdelrahman.
21 lutego 2024
Konkurs Zabawka Roku oraz branżowe prelekcje od polskich i zagranicznych ekspertów na scenie głównej Targów Kids’ Time! Uznane w branży autorytety dzielili się wiedzą m.in. na temat analizy rynku zabawek, trendów w sektorze artykułów dziecięcych, czy kwestii prawnych.
21 lutego 2024
Pierwszego dnia 14-tych, Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME odbyła się gala wręczenia nagród. Oprócz wyróżnień za najlepsze produkty KIDS’ Time Star, w trakcie spotkania wręczono nagrody branży dziecięcej oraz Top Design. Targi potrwają do piątku, 23 lutego.
21 lutego 2024
– Na największych w tej części Europy targach dla sektora dziecięcego, Kids’ Time, ofertę zaprezentuje blisko 300 firm z 12 krajów. Przez trzy dni odbędzie się tu wiele premier produktowych i ciekawych prelekcji branżowych ekspertów – zapowiada rozpoczynające się już po raz 14. wydarzenie, prezes Targów Kielce dr Andrzej Mochoń.
20 lutego 2024
Zapraszamy na spotkania B2B branży dziecięcej do @Targi Kielce. Blisko 300 firm z 12 krajów świata będzie prezentować swoje najlepsze produkty. Podczas Targów Kids' Time nie możecie przegapić Business Forum, które będzie doskonałą okazją do zapoznania się z nowymi trendami i innowacjami w branży, Strefy Debiutów, w której zaprezentują się nowe firmy, czy Strefy Licencji.
20 lutego 2024
Narysuj swoją grę na kartce papieru i uruchom ją na telefonie lub tablecie w kilka sekund. Za najlepsze projekty firma wręczy nagrody, a każdy uczestnik otrzyma próbną licencję Pixicade za darmo.