429362505-359104280358824-6387371151299535246-n.jpg

Targi Kids’ Time wystartowały po raz 14! Nie brakuje wózków dziecięcych, fotelików i całej masy zabawek, ubranek, akcesoriów dla dzieci i rodziców oraz premierowych pokazów!

21 lutego 2024
– Na największych w tej części Europy targach dla sektora dziecięcego, Kids’ Time, ofertę zaprezentuje blisko 300 firm z 12 krajów. Przez trzy dni odbędzie się tu wiele premier produktowych i ciekawych prelekcji branżowych ekspertów – zapowiada rozpoczynające się już po raz 14. wydarzenie, prezes Targów Kielce dr Andrzej Mochoń.

Wiele premier i nowości dla branży dziecięcej w Targach Kielce

Wśród blisko 300 wystawców, którzy prezentują swoją ofertę produktów nie brakuje polskich i zagranicznych producentów i dystrybutorów zabawek, gier, ubranek, artykułów papierniczych oraz edukacyjnych, m.in. takich jak: MARKO – Partner Strategiczny targów Kids’ Time, czy MARIOINEX, WADER, COBI, NASZA KSIĘGARNIA, HABA, PLAYMOBIL, NENA BABY I DUMEL. Wiele nowości i premier mają też firmy wózkowe, których w tej edycji jest zdecydowanie więcej niż w ostatnich latach. Poza całkiem nowymi modelami można zobaczyć także odświeżone wersje kolorystyczne i zupełnie nowe tkaniny. Te zapowiedziały m.in. takie marki jak TAKO, JUNAMA, ROAN, EURO-CART, ADAMEX, czy RIKO. Wśród tysięcy produktów odnaleźć można także najlepsze zabawki 2023 roku, wyłonione w plebiscycie Zabawka Roku i Nagroda Rodziców oraz spore grono producentów mebli i wyposażenia pokoi dziecięcych. – W tym roku spotkanie branży dziecięcej odbywa się nie w czterech, jak przed rokiem, a w pięciu halach, co nas cieszy, bo po pierwsze potwierdza potrzebę organizowania targów i spotkań bezpośrednich, a po drugie sprawia, że oferta dla zwiedzających staje się jeszcze bardziej atrakcyjna i kompleksowa – mówi prezes Targów Kielce dr Andrzej Mochoń. Udział w wydarzeniu to podróż po fascynującym świecie dziecięcych innowacji oraz praktycznych artykułów dla rodziców. Wydarzenie od ponad dekady przyciąga przedstawicieli branży dziecięcej z całego świata, stając się jednym z najważniejszych punktów spotkań na początku każdego roku.

Dla kogo kolejne statuetki Kids’ Time Star?

Ważnym punktem targów Kids' Time są rozstrzygnięcia w prestiżowym konkursie Kids’ Time Star, który jest doskonałym miejscem do zaprezentowania wyróżniających się na rynku zabawek i artykułów dla dzieci i rodziców. W tej edycji nie zabrakło ciekawych i innowacyjnych zgłoszeń, spośród których wyłonieni zostaną zwycięzcy poszczególnych kategorii tej prestiżowej nagrody. Pełna lista laureatów dostępna będzie na stronie internetowej kidstimestar.pl – dodaje managerka imprezy Aldona Matla. Popularna gwiazda Kids’ Time, to statuetka, która nagradza najlepsze, najbardziej innowacyjne i najciekawsze produkty, zarówno te debiutujące na rynku, jak i te o ugruntowanej pozycji. Targi branżowe nazywane są często „kreatorem rynkowych nowości”. To tutaj debiutują zarówno nowe marki, ale też poszczególne produkty. Więcej informacji na stronie www.kidstimestar.pl

Ekspercki głos branżowych autorytetów na Business Forum

Przez trzy dni scenę targów Kids’ Time wypełnią prelekcje polskich i zagranicznych ekspertów, którzy w ramach Business Forum podejmą wiele tematów związanych m.in. z analizą rynku zabawek, aktualnymi trendami w sektorze artykułów dziecięcych, czy kwestiami prawnymi i licencyjnymi. W tym roku głos zabiorą m.in. dr hab. inż. Beata Grynkiewicz-Bylina, Profesor Instytutu ITG KOMAG, która opowie o planowanych w UE zmianach wymagań dotyczących bezpieczeństwa zabawek,  Paweł Szmidt z firmy RMD Research, który przedstawi najnowszy raport o rynku zabawek w Polsce, czy grono zagranicznych ekspertów, które poruszy zagadnienia związane z rolą rynków Europy Wschodniej w ochronie własności intelektualnej w branży dziecięcej.

Program Hosted Buyers częścią międzynarodowej przestrzeni biznesowej

Targi Kids' Time to nie tylko miejsce prezentacji najnowszych produktów, ale również globalna platforma biznesowa, w której producenci, dystrybutorzy i przedsiębiorcy z sektora dziecięcego z całego świata spotykają się, aby dzielić się wiedzą, doświadczeniami i prezentować najnowsze trendy. Poprzednia edycja przyciągnęła ponad 4,5 tysiąca zwiedzających z 44 krajów. Program umożliwia zagranicznym przedstawicielom branży nawiązanie wartościowych relacji biznesowych z wystawcami, którzy prezentują szeroką ofertę produktów.

Targi KIDS' TIME potrwają do piątku 23 lutego. Wydarzenie ma charakter biznesowy i kierowane jest do przedstawicieli branży dziecięcej, którzy na stronie www.kidstime.pl mogą dokonać bezpłatnej rejestracji.

(ŁK)

Polecane aktualności
22 lutego 2024
Kolejny dzień merytorycznych prezentacji Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka kontynuował tematykę trendów i innowacji.
22 lutego 2024
Strefa Debiutów otworzyła drugi dzień Business Forum na targach Kids’ Time. Przestrzeń stworzona została z myślą o tych wystawcach, którzy po raz pierwszy prezentują ofertę swoich produktów podczas targów Kids’ Time. – Już pierwszego dnia podpisaliśmy umowę na dystrybucję naszych produktów m.in. w Mołdawii – mówi Iryna Artemchuk z firmy Nena Bebe.
21 lutego 2024
Wzajemna promocja, współorganizacja targów w Polsce i Katarze oraz organizacja misji handlowych producentów oraz kupców z Polski i Państwa Katar – to najważniejsze założenia umowy pomiędzy Targami Kielce SA i grupą Dar Al-Sharq, wiodącym konglomeratem wystawienniczo-medialnym w regionie Zatoki Perskiej. Podpisy na dokumencie złożyli w środę, 21 lutego prezes kieleckiego ośrodka dr Andrzej Mochoń oraz reprezentant Dar Al-Sharq, dyrektor zarządzający Eizeldin Abdelrahman.
21 lutego 2024
Konkurs Zabawka Roku oraz branżowe prelekcje od polskich i zagranicznych ekspertów na scenie głównej Targów Kids’ Time! Uznane w branży autorytety dzielili się wiedzą m.in. na temat analizy rynku zabawek, trendów w sektorze artykułów dziecięcych, czy kwestii prawnych.
21 lutego 2024
Pierwszego dnia 14-tych, Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME odbyła się gala wręczenia nagród. Oprócz wyróżnień za najlepsze produkty KIDS’ Time Star, w trakcie spotkania wręczono nagrody branży dziecięcej oraz Top Design. Targi potrwają do piątku, 23 lutego.
20 lutego 2024
Zapraszamy na spotkania B2B branży dziecięcej do @Targi Kielce. Blisko 300 firm z 12 krajów świata będzie prezentować swoje najlepsze produkty. Podczas Targów Kids' Time nie możecie przegapić Business Forum, które będzie doskonałą okazją do zapoznania się z nowymi trendami i innowacjami w branży, Strefy Debiutów, w której zaprezentują się nowe firmy, czy Strefy Licencji.
20 lutego 2024
Narysuj swoją grę na kartce papieru i uruchom ją na telefonie lub tablecie w kilka sekund. Za najlepsze projekty firma wręczy nagrody, a każdy uczestnik otrzyma próbną licencję Pixicade za darmo.
18 lutego 2024
Firma MARIO z dwudziestoletnim doświadczeniem, jest importerem i dystrybutorem wyjątkowych hiszpańskich lalek, wózków i akcesoriów. Współpracuje z największymi i najlepszymi hiszpańskimi producentami zabawek, takimi jak: Paola Reina i Antonio Juan.