429134287-758210209242005-6324530005904484048-n.jpg
Nagrody targów KIDS' Time przyznane!

Nagrody za najlepsze produkty na targach KIDS’ TIME 2024 rozdane! Nie zabrakło pięknych jubileuszy

21 lutego 2024
Pierwszego dnia 14-tych, Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME odbyła się gala wręczenia nagród. Oprócz wyróżnień za najlepsze produkty KIDS’ Time Star, w trakcie spotkania wręczono nagrody branży dziecięcej oraz Top Design. Targi potrwają do piątku, 23 lutego.

Oficjalną galę podczas targów KIDS’ TIME otworzył dr Andrzej Mochoń prezes Zarządu Targów Kielce, który m.in. wymienił spotkania, jakie zaplanowano w trakcie targów branży dziecięcej, a także powitał przybyłych gości, w tym zagranicznych dziennikarzy. Szczególne podziękowania skierował do Partnerów targów: do firmy Marko, która od lat jest strategicznym Partnerem targów oraz do Branży Dziecięcej – głównego Partnera medialnego targów.

O tym jak przebiegały obrady komisji konkursowej opowiedziała Magdalena Kordaszewska, członek komisji.

- Obrady przebiegały burzliwie. Jak co roku wybieramy najlepsze produkty dla dzieci i dla rodziców. Takie, które wspierają macierzyństwo. To ogromny zaszczyt, ponieważ są to największe tego typu targi w Polsce. Do Targów Kielce przyjeżdżają wyśmienici producenci, dystrybutorzy, których produkty mamy okazję oceniać. W skład naszej komisji wchodzą eksperci, świetnie znający się na normach i na ekologii. Ogromnym zaszczytem będzie wręczyć te nagrody - podkreślała Magdalena Kordaszewska.

Nagrody Kids’ Time Star 2024 przyznano poniższym firmom w poszczególnych kategoriach:

 • akcesoria dla rodziców – nagroda dla firmy Regnum za lampkę nocną do zawieszania Miś,
 • artykuły dziecięce – wyróżnienie otrzymała firma Krespa za zestaw mebli modułowych dla dzieci Nino,
 • foteliki samochodowe - nagroda trafiła do firmy Marko za system BeSafe Beyond,
 • gry – dla firmy Toyki za grę Orbito,
 • karmienie niemowląt – firmie Kids Inspirations za Baby Brezza brecca Formula Pro Advanced All Black,
 • nosidła i chusty – firmie Anna Bartkowska za chustę kółkową i wagę niemowlęcą 2w1.
 • Tekstylia - firmie Marko za śpiworek do wózka Voksi Adventure,
 • produkty do pielęgnacji niemowląt dla firmy Daltra za MUUMI BABY Pieluszki ekologiczne NEWBORN,
 • przyjazne dla planety - firmie Marko, za produkty dla dzieci z kolekcji child care,
 • puzzle i układanki dla Marioinex Fabryka Zabawek za Kucyka Micro Waffle,
 • wózki - dla TelForceOne za wózek spacerowy MoMi GRACE,
 • Zabawki przeznaczone dla dzieci w wieku od narodzin do 3 Lat dla firmy AGS 92 za PETITE&MARS Wielofunkcyjny rowerek trójkołowy 5w1 Turbo,
 • zabawki dla dzieci powyżej 3 roku życia dla firmy Qelements za Kulodrom Trestle Tracks,
 • zestawy kreatywne dla firmy Tuban za Tubi Jelly Planety 3D.

Nagrody Top Design trafiły do firm, których stoiska zrobiły największe wrażenie na Komisji konkursowej. Wyróżnienie Top Design za elegancję i nowatorski styl wystąpienia targowego otrzymały firmy: Veres, Eurocart, Paola Reina, Czuczu, Muduko oraz Babee Planet. Nagrody TOP DESIGN trafiły do firm: MoMi, Kids Inspirations, Mini-Maxi, Muuvo oraz Nasza Księgarnia.

W plebiscycie  magazynu Branży Dziecięcej, sklepy z zabawkami i artykułami dziecięcymi wybierały najlepsze ich zdaniem firmy w branży. W kategorii firma roku artykuły dziecięce doceniono trzy firmy: MUUVO, producenta wózków dziecięcych (pierwsze miejsce), firmę 4Kraft, producenta i dystrybutora produktów dla dzieci (drugie miejsce), oraz firmę Waldin, producenta wyposażenia pokoi dziecięcych (trzecie miejsce).

Tytuł Firma Roku w kategorii Zabawki oraz nagrodę w postaci kampanii reklamowej w magazynie i na portalu Branża Dziecięca zdobyła firma KIDS INSPIRATIONS. Na drugim miejscu w tej kategorii znalazła się firma MARIOINEX FABRYKA ZABAWEK, a trzecie miejsce zajęła firma Ramiz.

W tym roku redakcja Branży Dziecięcej postanowiła przyznać także wyróżnienia za INNOWACJĘ ROKU w kategorii Zabawki i Artykuły Dziecięce. Pierwsze z wyróżnień przypadło grze Nowe strony wydawnictwa Rebel, która w ciekawy i nietypowy sposób łączy czytanie książek i wspólną zabawę z grami planszowymi. Wyróżnienie w kategorii Artykuły Dziecięce otrzymał produkt Maxi-Cosi 360 Pro Family z firmy Dorel, który pokazał że można jeszcze bardziej ułatwić rodzicielstwo i opiekę nad dziećmi i zawojował rynek w segmencie fotelików dziecięcych.  

Uroczysta gala była również doskonałą okazją, aby docenić firmy z wyjątkowymi jubileuszami: firmę TAKO Grzegorz Trylski , która świętuje 35 lat na rynku oraz firmie PLAYMOBIL Polska z okrągłym jubileuszem 50 lat.

Wszystkim laureatom i wyróżnionym firmom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych lat pełnych sukcesów. Z ofertą i działalnością przedsiębiorstw będzie można zapoznać się do piątku, 23 lutego, w trakcie trwających targów KIDS’ Time w Targach Kielce.

/MSi/

 

Polecane aktualności
22 lutego 2024
Kolejny dzień merytorycznych prezentacji Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka kontynuował tematykę trendów i innowacji.
22 lutego 2024
Strefa Debiutów otworzyła drugi dzień Business Forum na targach Kids’ Time. Przestrzeń stworzona została z myślą o tych wystawcach, którzy po raz pierwszy prezentują ofertę swoich produktów podczas targów Kids’ Time. – Już pierwszego dnia podpisaliśmy umowę na dystrybucję naszych produktów m.in. w Mołdawii – mówi Iryna Artemchuk z firmy Nena Bebe.
21 lutego 2024
Wzajemna promocja, współorganizacja targów w Polsce i Katarze oraz organizacja misji handlowych producentów oraz kupców z Polski i Państwa Katar – to najważniejsze założenia umowy pomiędzy Targami Kielce SA i grupą Dar Al-Sharq, wiodącym konglomeratem wystawienniczo-medialnym w regionie Zatoki Perskiej. Podpisy na dokumencie złożyli w środę, 21 lutego prezes kieleckiego ośrodka dr Andrzej Mochoń oraz reprezentant Dar Al-Sharq, dyrektor zarządzający Eizeldin Abdelrahman.
21 lutego 2024
Konkurs Zabawka Roku oraz branżowe prelekcje od polskich i zagranicznych ekspertów na scenie głównej Targów Kids’ Time! Uznane w branży autorytety dzielili się wiedzą m.in. na temat analizy rynku zabawek, trendów w sektorze artykułów dziecięcych, czy kwestii prawnych.
21 lutego 2024
– Na największych w tej części Europy targach dla sektora dziecięcego, Kids’ Time, ofertę zaprezentuje blisko 300 firm z 12 krajów. Przez trzy dni odbędzie się tu wiele premier produktowych i ciekawych prelekcji branżowych ekspertów – zapowiada rozpoczynające się już po raz 14. wydarzenie, prezes Targów Kielce dr Andrzej Mochoń.
20 lutego 2024
Zapraszamy na spotkania B2B branży dziecięcej do @Targi Kielce. Blisko 300 firm z 12 krajów świata będzie prezentować swoje najlepsze produkty. Podczas Targów Kids' Time nie możecie przegapić Business Forum, które będzie doskonałą okazją do zapoznania się z nowymi trendami i innowacjami w branży, Strefy Debiutów, w której zaprezentują się nowe firmy, czy Strefy Licencji.
20 lutego 2024
Narysuj swoją grę na kartce papieru i uruchom ją na telefonie lub tablecie w kilka sekund. Za najlepsze projekty firma wręczy nagrody, a każdy uczestnik otrzyma próbną licencję Pixicade za darmo.
18 lutego 2024
Firma MARIO z dwudziestoletnim doświadczeniem, jest importerem i dystrybutorem wyjątkowych hiszpańskich lalek, wózków i akcesoriów. Współpracuje z największymi i najlepszymi hiszpańskimi producentami zabawek, takimi jak: Paola Reina i Antonio Juan.