IMG-1516.jpg
Umowy na targach Kids' Time

Debiutanci na targach Kids’ Time podpisują umowy z europejskimi dystrybutorami!

22 lutego 2024
Strefa Debiutów otworzyła drugi dzień Business Forum na targach Kids’ Time. Przestrzeń stworzona została z myślą o tych wystawcach, którzy po raz pierwszy prezentują ofertę swoich produktów podczas targów Kids’ Time. – Już pierwszego dnia podpisaliśmy umowę na dystrybucję naszych produktów m.in. w Mołdawii – mówi Iryna Artemchuk z firmy Nena Bebe.

Wśród jedenastu firm, które zaprezentowały swoje artykuły na scenie Business Forum znaleźli się producenci i dystrybutorzy rowerków biegowych, ubranek i akcesoriów dla dzieci, zabawek edukacyjnych i książek, czy chust do noszenia niemowlaków. – Targi Kids’ Time to idealna możliwość na spotkanie potencjalnych klientów w jednym miejscu, w krótkim czasie – mówiła Agata Kuciak z firmy Greatland, będącej dystrybutorem czeskiej marki rowerków biegowych FW Rider. – Kielecki ośrodek i to wydarzenie to absolutny TOP w Polsce i Europie, a obecność tu daje pozwala nawiązać współpracę z krajowymi i zagranicznymi klientami – dodaje. – Właśnie temu służy to wydarzenie. Budowaniu relacji biznesowych i zawieraniu umów z klientami z całego świata, którzy co roku odwiedzają targi Kids’ Time i nasz ośrodek – mówi prezes Targów Kielce dr Andrzej Mochoń.

– Nasza firma jest nowa na rynku, ale zainteresowanie klientów naszymi produktami przerosło nasze oczekiwania. Ta ilość ludzi, która odwiedziła nasze stoisko bardzo ans cieszy – mówi Iryna Artemchuk z firmy Nena Bebe, która oferuje unikatowe skarpetki, podkolanówki i rajstopki dla dzieci oraz mam. – Już pierwszego dnia podpisaliśmy umowę na dystrybucję naszych produktów m.in. w Mołdawii – dodaje. Wśród debiutantów znalazły się także takie firmy jak: Kondor, Mfp Paper, Own Iwona Zaleska, Bedeker, Stawscy, Anna Bartkowska, Alvi, Krespa, Czy Anna Kalbarczyk – Ferdek I Jego Muchy.

Spotkanie poprowadziła Urszula Kaszubowska, redaktor naczelna magazynu Branża Dziecięca. 

Targi Kids’ Time, dla branży dziecięcej, trwają do piątku 23 lutego w Targach Kielce.

(ŁK)

Polecane aktualności
22 lutego 2024
Kolejny dzień merytorycznych prezentacji Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka kontynuował tematykę trendów i innowacji.
21 lutego 2024
Wzajemna promocja, współorganizacja targów w Polsce i Katarze oraz organizacja misji handlowych producentów oraz kupców z Polski i Państwa Katar – to najważniejsze założenia umowy pomiędzy Targami Kielce SA i grupą Dar Al-Sharq, wiodącym konglomeratem wystawienniczo-medialnym w regionie Zatoki Perskiej. Podpisy na dokumencie złożyli w środę, 21 lutego prezes kieleckiego ośrodka dr Andrzej Mochoń oraz reprezentant Dar Al-Sharq, dyrektor zarządzający Eizeldin Abdelrahman.
21 lutego 2024
Konkurs Zabawka Roku oraz branżowe prelekcje od polskich i zagranicznych ekspertów na scenie głównej Targów Kids’ Time! Uznane w branży autorytety dzielili się wiedzą m.in. na temat analizy rynku zabawek, trendów w sektorze artykułów dziecięcych, czy kwestii prawnych.
21 lutego 2024
Pierwszego dnia 14-tych, Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME odbyła się gala wręczenia nagród. Oprócz wyróżnień za najlepsze produkty KIDS’ Time Star, w trakcie spotkania wręczono nagrody branży dziecięcej oraz Top Design. Targi potrwają do piątku, 23 lutego.
21 lutego 2024
– Na największych w tej części Europy targach dla sektora dziecięcego, Kids’ Time, ofertę zaprezentuje blisko 300 firm z 12 krajów. Przez trzy dni odbędzie się tu wiele premier produktowych i ciekawych prelekcji branżowych ekspertów – zapowiada rozpoczynające się już po raz 14. wydarzenie, prezes Targów Kielce dr Andrzej Mochoń.
20 lutego 2024
Zapraszamy na spotkania B2B branży dziecięcej do @Targi Kielce. Blisko 300 firm z 12 krajów świata będzie prezentować swoje najlepsze produkty. Podczas Targów Kids' Time nie możecie przegapić Business Forum, które będzie doskonałą okazją do zapoznania się z nowymi trendami i innowacjami w branży, Strefy Debiutów, w której zaprezentują się nowe firmy, czy Strefy Licencji.
20 lutego 2024
Narysuj swoją grę na kartce papieru i uruchom ją na telefonie lub tablecie w kilka sekund. Za najlepsze projekty firma wręczy nagrody, a każdy uczestnik otrzyma próbną licencję Pixicade za darmo.
18 lutego 2024
Firma MARIO z dwudziestoletnim doświadczeniem, jest importerem i dystrybutorem wyjątkowych hiszpańskich lalek, wózków i akcesoriów. Współpracuje z największymi i najlepszymi hiszpańskimi producentami zabawek, takimi jak: Paola Reina i Antonio Juan.