20210921-091723.jpg

Z ofertą hali namiotowych od Arbena będzie można zapoznać się podczas targów Ekotech

03 grudnia 2021
Hale namiotowe wychodzą naprzeciw potrzebom profesjonalistów z branży przemysłowej, budowlanej i komunalnej w zakresie tymczasowego lub długoterminowego magazynowania oraz zadaszania. Firma Arbena będzie jednym z wystawców targów Ekotech.

Hale SHELTERALL ® mogą być montowane na każdym typie stabilnego podłoża. Ponadto można je posadowić na ścianach wykonanych z bloków betonowych, a nawet na kontenerach morskich. W ofercie firmy Arbena znajdują się tunele o szerokości od 8 m do 25 m.

Długość hali dobierana jest indywidualnie, w zależności od potrzeb Inwestora, i jest nieograniczona. Dzięki modułowej budowie hale można przebudować, powiększyć, jak również zmienić ich lokalizację lub całkowicie zdemontować. Głównymi atutami hal tunelowych od firmy Arbena są duża kubatura obiektu pozwalająca na optymalne wykorzystanie przestrzeni roboczej oraz wysokość rozładunku maszyn aż do 15 metrów. W ofercie firmy znajdują się różne opcje wykończenia szczytów, jest też możliwość wykonania izolacji termicznej.

Magazyny dla branży recyklingowej sprawdzają się jako zadaszenie odpadów belowanych, zadaszenie odpadów luzem czy zadaszenie odpadów komunalnych. Ponadto, hale tunelowe Shelterall wykorzystywane są jako magazyny surowców wtórnych w zakładach zagospodarowania odpadów. Co ważne, łukowy kształt konstrukcji ułatwia pracę maszyn wewnątrz magazynu.

Hale łukowe od firmy Arbena charakteryzuje zgodność z normami, trwałość konstrukcji, odporność na obciążenia śniegowe i wiatrowe. Szkielet nośny wykonany ze stali ocynkowanej spełnia polskie i europejskie normy budowlane (Eurokody). Projekt koncepcyjny tej konstrukcji oraz jej produkcja uzyskały dopuszczenie SOCOTEC. Membrana pokryciowa z atestem trudnopalności jest objęta 10-letnią gwarancją. Dodatkowo te lekkie modułowe konstrukcje są kompatybilne z blokami betonowymi lego.

 

Polecane aktualności
19 stycznia 2022
Jeden z Partnerów Merytorycznych targów EKOTECH – Klaster Gospodarki Odpadami i Recyklingu świętuje w tym roku jubileusz 10-lecia istnienia. Z inicjatywy Klastra, podczas spotkania branży komunalnej powstanie punkt informacyjny, gdzie będzie można porozmawiać z ekspertami w zakresie m.in. grantów dla MŚP.
18 stycznia 2022
Istotnym problemem rynku gospodarowania odpadami jest nielegalny przywóz do Polski odpadów z krajów sąsiednich. Rozwiązaniem tej kwestii jest wprowadzenie Systemu Elektronicznego Nadzoru Technicznego.
17 stycznia 2022
Już od wielu lat spotkaniu branży komunalnej towarzyszy Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami organizowane przez firmę Ak Nova. Tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się 23 lutego br., podczas pierwszego dnia targów EKOTECH.
14 stycznia 2022
Solidne zamiatarki miejskie oraz nośniki narzędzi mające szerokie spektrum zastosowań – to część oferty kolejnego Wystawcy targów EKOTECH. Podczas spotkania branży komunalnej firma zaprezentuje aż pięć swoich maszyn!
13 stycznia 2022
Ministerstwo Klimatu i Środowiska przygotowało dwa nowe rozporządzenia w kwestii recyklingu odpadów opakowaniowych. Wskazują one m.in. poziomy docelowe, jakie w tym zakresie będą musiały zostać osiągane w kolejnych latach oraz warunki obliczania masy odpadów opakowaniowych.
05 stycznia 2022
Firma Remondis Medison zajmująca się transportem i utylizacją m.in. odpadów medycznych, weterynaryjnych i innych materiałów niebezpiecznych zadeklarował swoją obecność podczas spotkania branży komunalnej!
27 grudnia 2021
Innowacyjne maszyny i technologie renomowanych producentów do przetwórstwa odpadów i biomasy, a także bezpłatne konsultacje i szkolenia techniczne – to tylko część atrakcyjnej oferty firmy AGREX-ECO – Wystawcy targów EKOTECH.
21 grudnia 2021
Dostawca najnowocześniejszych technologii związanych z szeroko rozumianym utrzymaniem czystości i higieny pracy jednym z Wystawców kolejnej edycji targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech.