ekotech-2023-EkoAuto-564x378.png
Polskie Stowarzyszenie Stacji Demontażu Pojazdów Eko-Auto z wykładem na targach EKOTECH.

Wykład poświęcony działalności i perspektywom rozwoju stacji demontażu pojazdów podczas Targów EKOTECH

09 stycznia 2023
Drugiego dnia spotkania branży komunalnej, 9 marca 2023 roku w Targach Kielce zaplanowano wydarzenie towarzyszące targom pn. „Stacja demontażu pojazdu – działalność i perspektywy rozwoju” organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Stacji Demontażu Pojazdów Eko-Auto. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Spotkanie poświęcone działalności i perspektywom rozwoju stacji demontażu pojazdów będzie okazją do rozmowy m.in. z radcą prawnym, czy przedstawicielami Wojewódzkiego Inspektoratu Ochrony Środowiska. Uczestnicy wykładów dowiedzą się jak wyglądają sprawozdania, kontrole, nowe pozwolenia czy proces inwestycyjny na stacji demontażu pojazdów. Nie zabraknie także czasu na dyskusje.

Program spotkania pn. „Stacja demontażu pojazdu – działalność i perspektywy rozwoju” :

10.00 – 11.00  Sprawozdania dla stacji demontażu pojazdów

11- 11.45 Co zrobić gdy umiera właściciel? Sukcesje – wykład radcy prawnego

11.45 – 12.15 Kontrole stacji demontażu pojazdów – wykład przedstawiciela WIOŚ

12.15-13.00 Nowe pozwolenia dla sdp (przepisy dot. miejsca magazynowania odpadów, systemu wizyjnego)

13.15-14.00 Proces inwestycyjny na stacji demontażu pojazdów

14.00-14.30 Dyskusja

Wstęp bezpłatny.

Obowiązuje wcześniejsza rejestracja dostępna wkrótce na stronie targów EKOTECH.

Zgłoś swój udział w Targach już dziś: https://www.targikielce.pl/ekotech/zostan-zwiedzajacym

Polecane aktualności
10 marca 2023
Piotr Sikora "Stalowy" z programu Złomowisko PL został zwycięzcą konkursu wiedzy, organizowanego przez firmę Santrade podczas targów Ekotech.
09 marca 2023
Zakończyły się zmagania w konkursie zręcznościowym, organizowanym przez firmę Santrade podczas targów Ekotech w Targach Kielce.
09 marca 2023
Innowacyjność technologii, jej zastosowanie i korzyści środowiskowe mogli poznać słuchacze wykładu przygotowanego przez firmę NataLab ze Starachowic, zajmującą się niskotemperaturowym odzyskiem metali z płytek drukowanych. Spotkanie odbyło się w Targach Kielce, w drugim dniu Targów EKOTECH.
09 marca 2023
Inteligentny kosz na śmieci, który sam posortuje odpady, nowoczesne zgniatarki wykorzystywane w wielu branżach, cyfrowa giełda odpadów i automat do skanowania i przyjmowania butelek po napojach, to tylko część z wielu nowości, jakie zaprezentowano podczas 23. edycji targów Ekotech.
09 marca 2023
Konkurs literacki, zorganizowany przez wystawcę targów Ekotech, firmę Stantrade został rozstrzygnięty. Uczestnicy walczyli o cenną nagrodę.
09 marca 2023
Kilkudziesięciu przedstawicieli gmin oraz miast i gmin z całej Polski wzięło udział w spotkaniu zorganizowanym przez Związek Gmin Wiejskich Rzeczypospolitej Polskiej wspólnie z Targami Kielce. Wydarzenie odbyło się 9 marca, w ramach Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH. Tematem konferencji była „Racjonalizacja gospodarki odpadami i zaopatrzenia w energię w gminach”.
09 marca 2023
Eksperci z branży podzielili się swoją wiedzą podczas konferencji „Stacja demontażu pojazdu – działalność i perspektywy rozwoju", która odbyła się drugiego dnia targów Ekotech w Targach Kielce.
08 marca 2023
IX Międzynarodowe Forum Gospodarki Odpadami odbyło się w pierwszym dniu Targów Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH 2023.