DSC-8842.JPG
Wyjątkowe jubileusze targowe.

Wyjątkowe jubileusze podczas targów EKOTECH i ENEX

23 lutego 2022
Wśród wystawców spotkania branży komunalnej i energetycznej znalazły się podmioty, które w tym roku obchodzą jubileusze swojej działalności. Zostali oni docenieni przez organizatorów targów.

Podczas tegorocznych targów Ekotech i Enex świętowano:

- jubileusz 5.lecia istnienia Wystawcy targów Ekotech – Czasopisma Technika Komunalna oraz Wystawcy Targów Enex – firmy BayWa.re

- jubileusz 10.lecia istnienia Wystawców targów Ekotech – firmy Arbena, Ekorum, Polskiego Stowarzyszenia Stacji Demontażu Pojazdów Eko-Auto, Klastra Gospodarki Odpadowej i Recyklingu,

- jubileusz 15.lecia istnienia Wystawców targów Enex – firmy AiSWEI oraz czasopisma Globenergia

- jubileusz 20.lecia istnienia Wystawców targów Ekotech – firmy Marseplast oraz ARTechnik, a także Wystawców targów Enex – PEREKO, GBC Solino,

- jubileusz 25.lecia istnienia Wystawcy targów Ekotech – magazynu Biznes i Ekologia, magazynu Polska Ekologia oraz Wystawcy targów Enex – firmy Prawtech

- jubileusz 40.lecia istnienia Wystawców targów Enex – firmy IBC Solar oraz Galmet

- jubileusz 70.lecia istnienia firmy, 40 lat pomp ciepła NIBE i 20 lat pomp ciepła w Polsce - Wystawcy targów Enex

- jubileusz 150.lecia istnienia firmy OCHSNER – Wystawcy targów Enex.

Na stoiskach podmiotów świętujących swój jubileusz nie zabrakło atrakcji i niespodzianek przygotowanych dla gości.

Wystawca targów Ekotech firma Bergmann świętował 10.lecie powstania polskiego przedstawiciela firmy oraz 50. lat działalności w Niemczech.

 

Wszystkim Jubilatom życzymy kolejnych lat działalności pełnych sukcesów!

(MCh)

Polecane aktualności
11 maja 2022
W kwietniu br. podpisano umowę, na mocy której polsko-tajwańskie konsorcjum zrealizuje projekt polegający na budowie statku, który będzie zbierał odpady z wody i innych statków
22 kwietnia 2022
Z danych statystycznych Eurostatu wynika, że w ciągu ostatniej dekady znacząco wzrósł poziom recyklingu w Polsce. W 2020 roku wyniósł 38,7 proc. Zgodnie z unijnymi dyrektywami ten poziom powinien wzrosnąć do co najmniej 55 proc. Czy przy obecnych nawykach Polaków jest to osiągalne?
12 kwietnia 2022
Powstaje nowy projekt dotyczący rozszerzonej odpowiedzialności producentów (ROP). Polska ma obowiązek wdrożyć rozszerzoną odpowiedzialność producentów najpóźniej do początku 2023 roku.
30 marca 2022
Następstwem kryzysu energetycznego w Europie i efektem skutków wojny na Ukrainie, może być szybszy rozwój biogazownictwa w krajach unijnych. W Polsce ten proces może dotyczyć zwłaszcza instalacji przy oczyszczalniach ścieków, które można wyposażyć w biogazownie. Obecnie w naszym kraju istnieje ponad 100 instalacji biogazowych przy oczyszczalniach.
15 marca 2022
Z powodu wojny, wielu obywateli opuściło Ukrainę i osiedliło się w Polsce, gdzie otrzymali pomoc w różnej postaci. Branża komunalna również wspiera uchodźców wprowadzając odpowiednie świadczenia i regulacje w zakresie gospodarki odpadami komunalnymi.
08 marca 2022
Projekt ustawy o zmianie ustawy o gospodarce opakowaniami oraz odpadami opakowaniowymi zawiera ustalenia dot. systemu kaucyjnego mającego wspierać selektywne zbieranie opakowań. Swoje uwagi do Ministerstwa Klimatu i Środowiska skierowali Pracodawcy RP, których zdaniem konieczne jest stworzenie systemu, który wpłynie na zwiększenie poziomu selektywnej zbiórki i recyklingu.
01 marca 2022
W pomoc obywatelom Ukrainy angażują się nie tylko osoby fizyczne, ale również organizacje branżowe. Udzielane wsparcie obejmuje nie tylko zbiórkę potrzebnych rzeczy, leków oraz żywności, ale również przygotowanie miejsc pobytu dla uchodźców.
24 lutego 2022
„Wyzwania dla branży recyklingu pojazdów wycofanych z eksploatacji w roku 2022” i „Jak otworzyć skup złomu lub stację demontażu pojazdów?” – to tematy konferencji, jakie odbyły się w trakcie dwóch dni trwania targów EKOTECH.