Projekt-bez-tytulu.jpg
Zapowiedź Targów Enex w PV Magazine.

Współpracujemy z największymi mediami zagranicznymi – możecie przeczytać o nas na łamach PV Magazine

01 marca 2023
Po raz pierwszy PV Magazine został wydany w 2008 roku, ale od tego czasu grupa wydawnicza bardzo szybko zyskała miano wiodącego globalnego magazynu branżowego poświęconego fotowoltaice i platformie wydarzeń. Nie mogło zabraknąć tam również publikacji o Targach Enex, które już od 8 do 9 marca odbędą się w Targach Kielce.

pv-mag-group-zweizeiligCMYK.jpg [766.25 KB]

PV magazine publikuje miesięczniki i kwartalniki w języku angielskim i niemieckim oraz prowadzi codzienne branżowe kanały informacyjne obejmujące poszczególne rynki (m.in. Niemcy, Francja, Hiszpania, USA, Meksyk, Chiny, Australia i Indie). Na łamach magazynu można znaleźć informacje o rozwoju globalnego przemysłu fotowoltaicznego i magazynowania energii oraz regionalnych rynków fotowoltaicznych i magazynowych. Publikowane treści dotyczą zarówno nowych produktów i technologii, polityki i rozwoju rynku, ale także innych tematów związanych z fotowoltaiką i transformacją energetyczną. Pv magazine ma także ugruntowaną i udaną międzynarodową ofertę wydarzeń hybrydowych i wirtualnych, które pozwalają na zgłębienie kluczowych tematów branżowych.

Zachęcamy do zapoznania się z informacją o naszych targach, którą znajdziemy w magazynie: https://www.pv-magazine.com/press-releases/jubilee-record-breaking-enex-energy-expo-abounds-with-attractions-and-surprises-for-visitors/

Targi Enex odbędą się od 8 do 9 marca w Targach Kielce, w tym samym czasie co 23. Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami Ekotech.

Wstęp na targi jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji na stronie enex.pl

(MSi)

Polecane aktualności
21 marca 2023
Od 8 do 9 marca podczas 25. edycji Targów Enex można było poznać z bliska technologie Huawei w zakresie magazynowania energii elektrycznej. W Targach Kielce, po raz pierwszy w Polsce firma zaprezentowała najnowszy przemysłowy magazyn energii o pojemności 2 MWh.
09 marca 2023
Wystawcy Międzynarodowych Targów Energetyki i Elektrotechniki oraz Odnawialnych Źródeł Energii ENEX przygotowali dla gości kieleckiego ośrodka niesamowite konkursy.
09 marca 2023
Podczas drugiego dnia Targów Enex premierę miał TIGO EI Residential - Nowe rozwiązanie magazynowania energii od Tigo Energy, którego funkcjonowanie omówiła Małgorzata Osińska z firmy Tigo. Rozwiązanie zaprezentowane zostało na stoisku firmy 7Sun.
09 marca 2023
Viessmann, Mitsubishi Electric Polska, Bruk-Bet PV i Hypontech – to wiodące marki, których premierowe rozwiązania zaprezentowano podczas drugiego dnia targów Enex na arenie premier.
09 marca 2023
Forum Pomp Ciepła organizowane podczas pierwszego dnia Targów ENEX było okazją do poznania odpowiedzi na najczęściej nurtujące branżę pytania.
08 marca 2023
O włączeniu się firm z kraju i Świętokrzyskiego w produkcję małych reaktorów jądrowych przez koncern Rolls-Royce SMR mówiono podczas konferencji Centralnego Klastra Wodorowego w czasie targów Enex w Kielcach. Brytyjski koncern współpracuje ze Świętokrzyską Grupą Przemysłową Industria nad wdrażaniem technologii wodorowej w Polsce. Pierwszy reaktor ma powstać w 2032 roku.
08 marca 2023
Kielecki ośrodek wystawienniczy dołączył do Centralnego Klastra Wodorowego, założonego przez Świętokrzyską Grupę Przemysłową Industria. Celem prac zespołu firm i instytucji jest rozwój zeroemisyjnych źródeł energii i produkcja zielonego wodoru w ciągu dekady.
08 marca 2023
Medale i wyróżnienia, nagrody za najatrakcyjniejszą prezentację targową i liczne jubileusze – zarówno wystawców, jak i samych targów. Na gali ENEX-u, świętującego 25 lat, wręczono medale, nagrody i dyplomy. Prezentujemy pełną listę nagrodzonych.