maxresdefault.jpg
Gratulujemy i życzymy kolejnych pięknych jubileuszy

Włoskie Stowarzyszenia Dostawców Maszyn i Materiałów dla Odlewni AMAFOND świętuje 75 lecie działalności

01 grudnia 2021
W uroczystości wziął udział dr Andrzej Mochoń, Prezes Zarządu Targów Kielce

Delegacja Targów Kielce, pod przewodnictwem Prezesa Zarządu dra Andrzeja Mochonia, wzięła udział w Konferencji 75-lecia AMAFOND.  Wydarzenie miało miejsce w Villa Fenaroli w Brescii we Włoszech. Podczas spotkania, przedstawiciele kieleckiego ośrodka wystawienniczego mieli możliwość spotkania z Prezesem Amafond Riccardo Ferrario oraz dyrektorem stowarzyszenia Fabrizio Carmagnini, zacieśniając tym samym dotychczasowe kontakty biznesowe dotyczące współpracy związanej z Międzynarodowymi Targami Technologii dla Odlewnictwa METAL. Warto wspomnieć, iż kieleckie targi odlewnicze co dwa lata goszczą licznych członków Stowarzyszenia Dostawców Maszyn i Materiałów dla Odlewni AMAFOND, które jest wieloletnim Partnerem wystawy. 

Stowarzyszeniu serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych pięknych jubileuszy!

A kolejna edycja targów METAL już od 20 do 22 września. Do zobaczenia!

(MB)

1637952712165.jpeg [226.12 KB]

(od lewej: Poprzedni Prezes AMAFOND dr Maurizio Sala, Dziennikarka Sole 24 Ore Debora Rosciani, Prezes AMAFOND Riccardo Ferrario, Prezes Gnutti Carlo S.p.A Paolo Grof,  Przedstawiciel Uniwersytetu w Brescii dr Achille Fornasini)

PHOTO-2021-11-30-10-18-29.jpg [98.82 KB]

(od lewej: Prezes Zarządu Targów Kielce dr Andrzej Mochoń, Prezes AMAFOND Riccardo Ferrario, Dyrektor AMAFOND Fabrizio Carmagnini, Pracownik Wydziału Organizacji Targów w Targach Kielce, Marco Fontana)

 

 

Polecane aktualności
14 czerwca 2023
Ekipa targów METAL przebywa aktualnie w Dusseldorfie, gdzie odbywają się XV Międzynarodowe Targi Technologii Odlewnictwa GIFA. Każdego dnia prowadzone są rozmowy z wystawcami, których zobaczycie podczas najbliższej odsłony Przemysłowej Jesieni w Targach Kielce.
19 stycznia 2023
Europejskie Zrzeszenie Odlewni (CAEF) wybrało nowego prezesa. Rolę tę od 2023 roku objął Milko Milanov.
08 listopada 2022
Ogólnopolski Dzień Odlewnika to najważniejsze wydarzenie branży odlewniczej w Polsce, od kilku lat jest również istotnym wydarzeniem na arenie międzynarodowej, o czym świadczy rosnąca z roku na rok liczba uczestników z zagranicy. Targi Kielce, związane z przemysłem odlewniczym za pośrednictwem Targów METAL i towarzyszącej im „Przemysłowej Jesieni” mają zaszczyt objęcia srebrnym patronatem tego wydarzenia.
17 października 2022
Pod hasłem "Wyzwania dla przemysłu odlewniczego" odbędzie się Ogólnopolski Dzień Odlewnika. Wydarzenie zaplanowane jest na 9 grudnia w Hotelu Best Western PREMIER w Krakowie.
21 września 2022
Wielu specjalistów z branży odlewniczej wzięło udział w seminarium technicznym Foundry Goes Green w czasie wystawy Metal w Targach Kielce. Mowa była między innymi o korzyściach płynących z pełnej cyfryzacji oraz z odnawialnych źródeł energii.
21 września 2022
Drugiego dnia „Przemysłowej jesieni” w Targach Kielce wręczone zostały wyróżnienia i nagrody za produkty oraz aranżację stoisk. Podczas gali uhonorowano również firmę Smarttech, obchodzącą jubileusz 20-lecia działalności.
21 września 2022
Ośrodek Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej zorganizował seminarium pn. „Jak skutecznie przeprowadzić transformację cyfrową przedsiębiorstwa produkcyjnego?” w trakcie trwającej w Targach Kielce Przemysłowej Jesieni. Prowadzący spotkanie Michał Żelichowski podkreślał, że transformacja cyfrowa to konieczność, ale można ją osiągnąć tylko małymi krokami.
20 września 2022
Pierwszego dnia „Przemysłowej jesieni” w Targach Kielce odbyło się posiedzenie katowickiego oddziału Komisji Odlewnictwa Polskiej Akademii Nauk. W jego trakcie wręczono nagrody i wyróżnienia laureatom konkursu im. prof. W. Sakwy na najlepsze prace dyplomowe z zakresu odlewnictwa.