maxresdefault.jpg
Gratulujemy i życzymy kolejnych pięknych jubileuszy

Włoskie Stowarzyszenia Dostawców Maszyn i Materiałów dla Odlewni AMAFOND świętuje 75 lecie działalności

01 grudnia 2021
W uroczystości wziął udział dr Andrzej Mochoń, Prezes Zarządu Targów Kielce

Delegacja Targów Kielce, pod przewodnictwem Prezesa Zarządu dra Andrzeja Mochonia, wzięła udział w Konferencji 75-lecia AMAFOND.  Wydarzenie miało miejsce w Villa Fenaroli w Brescii we Włoszech. Podczas spotkania, przedstawiciele kieleckiego ośrodka wystawienniczego mieli możliwość spotkania z Prezesem Amafond Riccardo Ferrario oraz dyrektorem stowarzyszenia Fabrizio Carmagnini, zacieśniając tym samym dotychczasowe kontakty biznesowe dotyczące współpracy związanej z Międzynarodowymi Targami Technologii dla Odlewnictwa METAL. Warto wspomnieć, iż kieleckie targi odlewnicze co dwa lata goszczą licznych członków Stowarzyszenia Dostawców Maszyn i Materiałów dla Odlewni AMAFOND, które jest wieloletnim Partnerem wystawy. 

Stowarzyszeniu serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych pięknych jubileuszy!

A kolejna edycja targów METAL już od 20 do 22 września. Do zobaczenia!

(MB)

1637952712165.jpeg [226.12 KB]

(od lewej: Poprzedni Prezes AMAFOND dr Maurizio Sala, Dziennikarka Sole 24 Ore Debora Rosciani, Prezes AMAFOND Riccardo Ferrario, Prezes Gnutti Carlo S.p.A Paolo Grof,  Przedstawiciel Uniwersytetu w Brescii dr Achille Fornasini)

PHOTO-2021-11-30-10-18-29.jpg [98.82 KB]

(od lewej: Prezes Zarządu Targów Kielce dr Andrzej Mochoń, Prezes AMAFOND Riccardo Ferrario, Dyrektor AMAFOND Fabrizio Carmagnini, Pracownik Wydziału Organizacji Targów w Targach Kielce, Marco Fontana)

 

 

Polecane aktualności
08 listopada 2022
Ogólnopolski Dzień Odlewnika to najważniejsze wydarzenie branży odlewniczej w Polsce, od kilku lat jest również istotnym wydarzeniem na arenie międzynarodowej, o czym świadczy rosnąca z roku na rok liczba uczestników z zagranicy. Targi Kielce, związane z przemysłem odlewniczym za pośrednictwem Targów METAL i towarzyszącej im „Przemysłowej Jesieni” mają zaszczyt objęcia srebrnym patronatem tego wydarzenia.
17 października 2022
Pod hasłem "Wyzwania dla przemysłu odlewniczego" odbędzie się Ogólnopolski Dzień Odlewnika. Wydarzenie zaplanowane jest na 9 grudnia w Hotelu Best Western PREMIER w Krakowie.
21 września 2022
Wielu specjalistów z branży odlewniczej wzięło udział w seminarium technicznym Foundry Goes Green w czasie wystawy Metal w Targach Kielce. Mowa była między innymi o korzyściach płynących z pełnej cyfryzacji oraz z odnawialnych źródeł energii.
21 września 2022
Drugiego dnia „Przemysłowej jesieni” w Targach Kielce wręczone zostały wyróżnienia i nagrody za produkty oraz aranżację stoisk. Podczas gali uhonorowano również firmę Smarttech, obchodzącą jubileusz 20-lecia działalności.
21 września 2022
Ośrodek Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej zorganizował seminarium pn. „Jak skutecznie przeprowadzić transformację cyfrową przedsiębiorstwa produkcyjnego?” w trakcie trwającej w Targach Kielce Przemysłowej Jesieni. Prowadzący spotkanie Michał Żelichowski podkreślał, że transformacja cyfrowa to konieczność, ale można ją osiągnąć tylko małymi krokami.
20 września 2022
Pierwszego dnia „Przemysłowej jesieni” w Targach Kielce odbyło się posiedzenie katowickiego oddziału Komisji Odlewnictwa Polskiej Akademii Nauk. W jego trakcie wręczono nagrody i wyróżnienia laureatom konkursu im. prof. W. Sakwy na najlepsze prace dyplomowe z zakresu odlewnictwa.
20 września 2022
Od uderzenia w dzwon, ufundowanego przez firmę HÜTTENES-ALBERTUS Polska z okazji jubileuszu 30 lat działalności Targów Kielce, rozpoczęły się targi branży metalurgicznej. „Przemysłowa jesień” i odbywające się w jej ramach targi: METAL, HEAT TREATMENT, ALUMINIUM&NONFERMET, RECYKLING i CONTROL-TECH potrwają do czwartku 22 września 2022 roku w Targach Kielce.
12 września 2022
Nowoczesne technologie przemysłu i obróbka cieplna metali oraz Foundry 4.0 – takie tematy poruszone będą podczas seminarium technicznego Foundry Goes Green, organizowanego podczas Targów METAL, będącego częścią wydarzenia Przemysłowa jesień w Targach Kielce.