joel-filipe-jU9VAZDGMzs-unsplash.jpg

W kierunku Inteligentnego Budownictwa

06 października 2021
O tym jakie działania podejmować przy tworzeniu inteligentnych budynków można przeczytać na stronie portalu Inteligentny Budynek – partnera medialnego targów DOM i TY.

Jak można przeczytać na portalu Inteligentny Budynek, kluczem w projektowaniu “inteligentnych budynków” jest zrozumienie, czym w istocie są takie budynki. Bardzo ważne jest stałe pozyskiwanie trendów, schematów i wzorców dot. funkcjonowania systemów sterowania w tego typu budynkach.

W artykule portalu Inteligentny Budynek przestawiono praktyczne wskazówki dla inwestorów i deweloperów poruszające zasadnicze kwestie dot. inteligentnego budownictwa. Po pierwsze, w tworzeniu i wykorzystywaniu najnowocześniejszych technologii w budownictwie, bardzo ważne jest zrozumienie idei inteligentnego budynku, dopracowaniu strategii i wizji projektu oraz stworzenie odpowiedniego zespołu projektowego. Po drugie, niezwykle istotne jest pozyskanie zewnętrznych partnerów projektu odpowiedzialnych za końcowy rezultat. Cykliczne spotkania zespołu, działanie zgodnie z ustalonym harmonogramem i wdrożenie konkretnych działań, to klucz do sukcesu w tworzeniu rozwiązań dot. inteligentnego budownictwa.

Inteligentne budynki są w stanie całkowicie zrewolucjonizować świat człowieka. Właściwe opracowanie projektu tego typu budynków, w przyszłości przyniesie wymierne korzyści dla jego użytkowników.

Portal Inteligentny Budynek jest partnerem medialnym Targów DOM i TY. Portal stanowi źródło informacji o nowoczesnych technologiach oraz inteligentnych rozwiązaniach dla budownictwa.

Na Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz zapraszamy już od 8 do 10 października 2021 roku!

(MCh)

Polecane aktualności
15 grudnia 2021
Ruszył elektroniczny system zgłoszeń na targi. Zajrzyj do Portalu Wystawcy!
09 października 2021
Na bezpłatne warsztaty zapraszają Bezpłatne Licea i Szkoły Policealne dla Dorosłych COSINUS
08 października 2021
Ruszyły targi DOM i TY, Eco-Style, Heath&Beauty i Rękodzieło. W programie targów bezpłatne warsztaty florystyczne, pokazy kulinarne, porady fachowców i wiele inspiracji.
04 października 2021
Uczestnicy październikowej edycji targów DOM i Ty będą mogli m.in. uzyskać cenne informacje o nowoczesnych technologiach i poznać rozwiązania typowe dla inteligentnego domu. Merytoryczne wsparcie w tym zakresie udziela portal Inteligentny Budynek – partner medialny targów DOM i Ty.
27 września 2021
Targi Kielce wspólnie z Bezpłatne Licea i Szkoły Policealne dla Dorosłych COSINUS przygotowali ciekawą ofertę bezpłatnych warsztatów florystycznych pt. „Ogród w słoiku”.
23 września 2021
Udział w warsztatach jest bezpłatny
08 września 2021
Nowości zaprezentuje firma SEBA SAUN
06 września 2021
Ofertę zaprezentuje firma DEVENTE