IB-logo-new-bez-napisow.png

Inteligentny Budynek – zrównoważony, energooszczędny i ekologiczny

04 października 2021
Uczestnicy październikowej edycji targów DOM i Ty będą mogli m.in. uzyskać cenne informacje o nowoczesnych technologiach i poznać rozwiązania typowe dla inteligentnego domu. Merytoryczne wsparcie w tym zakresie udziela portal Inteligentny Budynek – partner medialny targów DOM i Ty.

Budynki w miastach odgrywają ważną rolę tworząc swoiste miejskie ekosystemy, które oddziałują na otoczenie, kształtują przestrzeń oraz wpływają na doświadczenia mieszkańców. Zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań w budownictwie sprawia, że inteligentne budynki są coraz bardziej zrównoważone, energooszczędne i ekologiczne.

Jak można przeczytać na portalu Inteligentny Budynek, zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań w budynkach umożliwia m.in. swobodny przepływ informacji między częściami systemu oraz usprawnia komunikowanie się budynku z jego użytkownikami. Zastosowanie nowoczesnych technologii dodatkowo usprawnia wszystkie procesy związane z zarządzaniem, administrowaniem i konserwacją obiektu.

Portal Inteligentny Budynek jest partnerem medialnym Targów DOM i TY. Portal stanowi źródło informacji o nowoczesnych technologiach oraz inteligentnych rozwiązaniach dla budownictwa.

Na Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz zapraszamy już od 8 do 10 października 2021 roku!

(MCh)

 

Polecane aktualności
15 grudnia 2021
Ruszył elektroniczny system zgłoszeń na targi. Zajrzyj do Portalu Wystawcy!
09 października 2021
Na bezpłatne warsztaty zapraszają Bezpłatne Licea i Szkoły Policealne dla Dorosłych COSINUS
08 października 2021
Ruszyły targi DOM i TY, Eco-Style, Heath&Beauty i Rękodzieło. W programie targów bezpłatne warsztaty florystyczne, pokazy kulinarne, porady fachowców i wiele inspiracji.
06 października 2021
O tym jakie działania podejmować przy tworzeniu inteligentnych budynków można przeczytać na stronie portalu Inteligentny Budynek – partnera medialnego targów DOM i TY.
27 września 2021
Targi Kielce wspólnie z Bezpłatne Licea i Szkoły Policealne dla Dorosłych COSINUS przygotowali ciekawą ofertę bezpłatnych warsztatów florystycznych pt. „Ogród w słoiku”.
23 września 2021
Udział w warsztatach jest bezpłatny
08 września 2021
Nowości zaprezentuje firma SEBA SAUN
06 września 2021
Ofertę zaprezentuje firma DEVENTE