30628921-561466750901332-6398907186630869998-n.jpg
Firma jest profesjonalnym i rzetelnym producentem saun, łaźni parowych oraz wanien z hydromasażem działający na polskim rynku od 2003 roku.

Sauny fińskie na targach DOM i TY

08 września 2021
Nowości zaprezentuje firma SEBA SAUN

Firma jest profesjonalnym i rzetelnym producentem saun, łaźni parowych oraz wanien z hydromasażem działający na polskim rynku od 2003 roku. W ofercie znajdują się: sauny, sauny fińskie, sauny infrared, groty solne, łaźnie parowe, wanny SPA, minibaseny sundance spas, piece do saun i tarasy z drewna. 

Sauny fińskie - z sauny fińskiej czy też na podczerwień korzysta dużo osób, szczególnie w okresie jesieni i zimy. Kiedy na dworze zimno i ponuro pobyt w niej rozgrzewa całe ciało, zapewnia relaks i odprężenie. Aby móc korzystać z dobroczynnych właściwości saunowania, nie trzeba iść do SPA czy na basen. Saunę można zbudować w we własnym domu czy nawet w mieszkaniu.

Groty solne - to idealny sposób by zrelaksować się po ciężkim dniu, ale nie tylko, dzięki odzwierciedleniu morskiego klimatu, groty oddziaływują również leczniczo na nasz organizm. Takie choroby jak astma, niewydolność dróg oddechowych, niedoczynność tarczycy, zapalenie zatok, łuszczycy, nerwicy a nawet bezsenności. Dobroczynne właściwości soli wpływają również pozytywnie na inne aspekty naszego organizmu jak: przemiana materii, układ nerwowy, skóra, odchudzanie czy odporność.

Wanny do hydromasażu - to nie tylko dobra rozrywka, ale również korzyści zdrowotne. Hydromasaż pozytywnie wpływa na następujące czynniki: stres, sen, naturalne procesy lecznicze organizmu, bóle artretyczne, cukrzycę. 

Łaźnie parowe - w przeciwieństwie do sauny łaźnia parowa nie ma żadnych wskazań co do częstotliwości z jej korzystania –można korzystać nawet codziennie. Z łaźni parowej powinny korzystać osoby, które źle znoszą gorące i suche powietrze sauny. Dla większości z nich najbardziej komfortową temperaturą kąpieli jest 45ºC. Kąpiel w łaźni działa orzeźwiająco i ma korzystny wpływ na cały organizm. Kłęby pary penetrują skórę dokładnie ją oczyszczają, nawilżają i regenerują. Skóra nabiera gładkości i jędrności. Wysoka wilgotność powietrza i umiarkowana temperatura obniża napięcie mięśni i odpręża umysł. Gorąca para szczególnie dobrze łagodzi dolegliwości reumatyczne i związane z chorobami dróg oddechowych. Para z dodatkiem olejków eterycznych inhaluje i oczyszcza drogi oddechowe, zatoki i oskrzela co sprawia, że znacznie łatwiej oddychamy.

Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy podczas nadchodzących targów Dom i Ty. 

(MB)

30624056-561076087607065-8710695858961339797-n.png [770.32 KB]

Polecane aktualności
15 grudnia 2021
Ruszył elektroniczny system zgłoszeń na targi. Zajrzyj do Portalu Wystawcy!
09 października 2021
Na bezpłatne warsztaty zapraszają Bezpłatne Licea i Szkoły Policealne dla Dorosłych COSINUS
08 października 2021
Ruszyły targi DOM i TY, Eco-Style, Heath&Beauty i Rękodzieło. W programie targów bezpłatne warsztaty florystyczne, pokazy kulinarne, porady fachowców i wiele inspiracji.
06 października 2021
O tym jakie działania podejmować przy tworzeniu inteligentnych budynków można przeczytać na stronie portalu Inteligentny Budynek – partnera medialnego targów DOM i TY.
04 października 2021
Uczestnicy październikowej edycji targów DOM i Ty będą mogli m.in. uzyskać cenne informacje o nowoczesnych technologiach i poznać rozwiązania typowe dla inteligentnego domu. Merytoryczne wsparcie w tym zakresie udziela portal Inteligentny Budynek – partner medialny targów DOM i Ty.
27 września 2021
Targi Kielce wspólnie z Bezpłatne Licea i Szkoły Policealne dla Dorosłych COSINUS przygotowali ciekawą ofertę bezpłatnych warsztatów florystycznych pt. „Ogród w słoiku”.
23 września 2021
Udział w warsztatach jest bezpłatny
06 września 2021
Ofertę zaprezentuje firma DEVENTE