1z6e9284-20200219-TargiKielce-KidsTime.jpg

Tysiące produktów dla najmłodszych i rodziców na KIDS’ TIME, a wśród nich wózki

29 września 2022
Wózki dziecięce to od lat jedne z najpopularniejszych produktów w ofercie producentów artykułów dla dzieci i rodziców. Prawie każda wyprawka dla dziecka zaczyna się od wyboru odpowiedniego wózka. Polska jest liczącym się na świecie graczem w tym sektorze, a coraz więcej polskich przedsiębiorstw produkujących wózki decyduje się na zagraniczną ekspansję.

Produkty polskich marek, mogące pochwalić się wieloletnią tradycją, cieszą się uznaniem zarówno polskich, jak i zagranicznych klientów, a kolejne firmy decydują się wprowadzać na rynek nowe linie luksusowych artykułów stanowiących konkurencję dla zagranicznych modeli. Targi KIDS’ TIME to wydarzenie, podczas którego producenci prezentują najnowsze rozwiązania, a dystrybutorzy w trakcie trzech dni biznesowych spotkań mogą zapoznać się z szeroką ofertą produktów od najlepszych światowych marek.

Nowe pokolenie rodziców dużą uwagę skupia na względach bezpieczeństwa, jakości oferowanych produktów i nowościach, dlatego Targi Kids’ Time są idealnym miejscem, w którym producenci decydują się na premiery i pokazanie innowacyjnych rozwiązań poprawiających komfort dziecka i użytkowania wózków przez rodziców. Duży nacisk kładziony jest także na względy ekologiczne, co dla dużej grupy odbiorców stanowi waży aspekt przy wyborze odpowiedniego wózka. Aktualne trendy obowiązujące na rynku wózków oraz szeroką ofertę światowych producentów odnaleźć można podczas Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME, które odbędą się od 22 do 24 lutego 2023 roku w Targach Kielce!

(ŁK)

Polecane aktualności
24 lutego 2023
Pochodząca z Nowego Jorku ekspertka i specjalistka od zabawek Rayne Rice podzieliła się swoimi przewidywaniami na temat nadchodzących trendów w 2023 roku. Spotkanie miało miejsce podczas targów KIDS' TIME.
24 lutego 2023
Trzeciego dnia targów Kids' Time, na stoisku firmy Marko, podpisano umowę o kolejnych latach współpracy między dotychczasowym Partnerem Strategicznym targów Kids' Time, a Targami Kielce. Umowę parafowali właściciel firmy Marko Janusz Musioł i Prezes Targów Kielce Andrzej Mochoń.
24 lutego 2023
Możliwości, jakie daje producentom raport o rynku zabawek zaprezentował podczas targów  Kids’ Time w Kielcach Paweł Szmidt, menedżer ds. rozwoju rynkowego w firmie badawczej RMD Research. – Dane, które podajemy, nie stanowią żadnej estymacji, to suma sprzedaży towarów. Nie ma więc błędu oszacowania – podkreśla.
23 lutego 2023
Spotkania z przedstawicielami takich marek jak Mattel i ELC oraz porady od radców prawnych specjalizujących się w branży zabawek. Drugi dzień targów KIDS' TIME owocował w wiele wartościowych wydarzeń.
23 lutego 2023
Po raz pierwszy podczas Targów KIDS’ Time odbyła się Strefa Targowych Debiutów, w której zaprezentowało się 9 firm oferujących innowacyjne produkty z branży dziecięcej. Wśród debiutów pojawiły się m.in. nianie elektroniczne, zdalnie sterowane huśtawki, samopodgrzewająca się butelka, podnóżki do samochodu, edukacyjne gry planszowe oraz stroje do chrztu i komunii. Targi KDS’ Time potrwają jeszcze do piątku, 24 lutego.
23 lutego 2023
Przed nami kolejny dzień, który zapowiada się naprawdę interesująco. Dziś do głosu dojdą debiutanci, którzy pojawią się na Speech Arenie o godzinie 11.00. Później, jak zwykle, wiele interesujących prelekcji ekspertów.
22 lutego 2023
13. edycja targów branży zabawkarskiej KIDS’ TIME nie zawiodła, jeśli chodzi o merytoryczną wiedzę dotyczącą sektora zabawek.
22 lutego 2023
Nagrody KIDS’ TIME STAR to już tradycja. Co roku najlepsi producenci artykułów dla niemowląt czy starszych dzieci, wózków, fotelików, a także produktów dla rodziców walczą o nagrodę przyznawaną przez komisję konkursową złożoną z ekspertów.