IMG-1003.jpg
Strefa Debiutów na Targach KIDS' Time.

Debiutanci na Targach KIDS’ Time

23 lutego 2023
Po raz pierwszy podczas Targów KIDS’ Time odbyła się Strefa Targowych Debiutów, w której zaprezentowało się 9 firm oferujących innowacyjne produkty z branży dziecięcej. Wśród debiutów pojawiły się m.in. nianie elektroniczne, zdalnie sterowane huśtawki, samopodgrzewająca się butelka, podnóżki do samochodu, edukacyjne gry planszowe oraz stroje do chrztu i komunii. Targi KDS’ Time potrwają jeszcze do piątku, 24 lutego.

Pierwsze wystąpienie w Strefie Debiutów miał Grzegorz Szymański z firmy B3 – generalnego dystrybutora marek premium wyposażających kuchnie. To firma z 15 letnim doświadczeniem dysponująca nowoczesnymi magazynami i biurem w dwóch miastach Polski. Przedsiębiorstwo stawia na nowoczesne rozwiązania i narzędzia, automatyzację procesu obsługi i zamówień. Wśród marek przedstawionych przez Grzegorza Szymańskiego były: Mombento – producent pojemników na żywność np. pojemnik śniadaniowy dla dzieci z możliwością personalizacji, Lund London – butelki wielokrotnego użycia, czy bezprzewodowa lampka - produkty, które mogą zostać poddane recyklingowi, marka WMF ze sztućcami i naczyniami porcelanowymi, czy kieliszkami na jajka. Ofertę firmy B3 można poznać na stoisku C-4.

W Strefie Targowych Debiutów zaprezentowała się również firma Baby Moov oferująca bujaczki, zdalnie sterowane huśtawki, parowary i blendery, ekologiczne nianie elektroniczne i technologiczne. Z ofertą firmy można zapoznać się na stoisku nr A- 54.

Przedstawiciel firmy Carello - producenta wózków, krzesełek do karmienia, kojców, chodzików i innych artykułów dla dzieci w celu zapoznania się z ofertą firmy serdecznie zaprosił na stoisko nr E-27.

W imieniu firmy OKI DAY producenta akcesoriów samochodowych ułatwiających podróże z dzieckiem wystąpił Dariusz Pałka. Wśród zaprezentowanych debiutów pojawiły się stópkołapki (podnóżki) do samochodu wykonane ze stopów lekkich, bardzo bezpieczne oraz wkładki do dziecięcych fotelików. Firma OKI DAY prezentuje swoją ofertę na stoisku nr E-32.

Ofertę firmy Papillon Dystrybucja – dystrybutora produktów dla dzieci marek Mushie, Frigg, Ezimoov i Yoomi przedstawiła Prezes Zarządu - Katarzyna Kurkiewicz. W swoim wystąpieniu Pani Katarzyna zaprezentowała produkty takich marek jak: szwedzka marka Mushie z otulaczami, gryzakami, pieluszkami i zawieszkami, duńska marka Frigg  ze szmoczkami uspokajającymi dla dzieci z różnymi końcówkami, francuska marka Ezimoov z akcesoriami samochodowymi dla dzieci powstałe z recyklingowanych butelek plastikowych oraz brytyjska marka Yoomi z butelką, która sama podgrzewa mleko i ładuje się poprzez podgrzanie jej w wodzie. Ofertę firmy Papillon można poznać na stoisku nr C-67.

Firma Piapimo - producent artykułów wyprawkowych: śpiworki, rożki, otulacze do foteli, poduszki ciążowe i do karmienia, przytulanki, dekoracje do pokoju dziecięcego w swoim portfolio ma ponad 200 produktów. W Strefie Debiutów podczas Targów KIDS’S Time w imieniu firmy wystąpiła Aneta Kowalska, która przedstawiła wyjątkowo estetyczne produkty m.in. otulacze do fotelików samochodowych oraz torbę do szpitala, którą można wyprać. Firmę można znaleźć na stoisku nr D-25 w Targach Kielce.

Z ciekawą ofertą gier edukacyjnych na Targach KIDS’ Time pojawiło się Wydawnictwo Science Board z grą strategiczną „Chemiczny Detektyw” opartą na zasadach gry w statki oraz grą przyrodniczą „Cykle Życia” polegającą na układaniu cyklu rozwojowego organizmu z wykorzystaniem aplikacji. Oferowane gry oparte na nauce poprzez zabawę można poznać lepiej na stoisku A-67.

W kolejnej prezentacji Szymona Niestryjewskiego można było poznać działalność SN Account LTD - grupy czterech firm: SN Accounts, DTA, Back2UK, ProfitCrew - które dzięki wzajemnej współpracy zapewniają kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży do Wielkiej Brytanii. SN Account można znaleźć na stoisku nr D-8 podczas Targów KIDS’ Time.

Ostatnim z debiutów podczas spotkania branży dziecięcej w Targach Kielce była firma Victoria - producent ubranek do chrztu i komunii: sukienek, garniturów, sweterków oraz akcesoriów: bransoletek, czy rękawiczek, której ofertę można poznać na stoisku nr D-63.

Spotkanie prowadziła Urszula Kaszubowska - redaktor naczelna w magazynie "Branża Dziecięca".

Na Targi KDS’ Time zapraszamy do Targów Kielce do piątku, 24 lutego.

 

Polecane aktualności
24 lutego 2023
Pochodząca z Nowego Jorku ekspertka i specjalistka od zabawek Rayne Rice podzieliła się swoimi przewidywaniami na temat nadchodzących trendów w 2023 roku. Spotkanie miało miejsce podczas targów KIDS' TIME.
24 lutego 2023
Trzeciego dnia targów Kids' Time, na stoisku firmy Marko, podpisano umowę o kolejnych latach współpracy między dotychczasowym Partnerem Strategicznym targów Kids' Time, a Targami Kielce. Umowę parafowali właściciel firmy Marko Janusz Musioł i Prezes Targów Kielce Andrzej Mochoń.
24 lutego 2023
Możliwości, jakie daje producentom raport o rynku zabawek zaprezentował podczas targów  Kids’ Time w Kielcach Paweł Szmidt, menedżer ds. rozwoju rynkowego w firmie badawczej RMD Research. – Dane, które podajemy, nie stanowią żadnej estymacji, to suma sprzedaży towarów. Nie ma więc błędu oszacowania – podkreśla.
23 lutego 2023
Spotkania z przedstawicielami takich marek jak Mattel i ELC oraz porady od radców prawnych specjalizujących się w branży zabawek. Drugi dzień targów KIDS' TIME owocował w wiele wartościowych wydarzeń.
23 lutego 2023
Przed nami kolejny dzień, który zapowiada się naprawdę interesująco. Dziś do głosu dojdą debiutanci, którzy pojawią się na Speech Arenie o godzinie 11.00. Później, jak zwykle, wiele interesujących prelekcji ekspertów.
22 lutego 2023
13. edycja targów branży zabawkarskiej KIDS’ TIME nie zawiodła, jeśli chodzi o merytoryczną wiedzę dotyczącą sektora zabawek.
22 lutego 2023
Nagrody KIDS’ TIME STAR to już tradycja. Co roku najlepsi producenci artykułów dla niemowląt czy starszych dzieci, wózków, fotelików, a także produktów dla rodziców walczą o nagrodę przyznawaną przez komisję konkursową złożoną z ekspertów.
22 lutego 2023
Zwycięzcy w konkursie „Zabawka Roku 2022” zostali nagrodzeni podczas XIII Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME w Targach Kielce. - Zabawki powinny trafiać w potrzeby dziecka, rozwijać zainteresowania, sprawiać radość, nie muszą być drogie - mówiła Magdalena Kordaszewska, organizator konkursu.